Розроблений та виготовлений на ДП «Миколаївський ремонтно-механічний завод» дослідний зразок бронетранспортера БТР-7 у рамках тендера із закупівлі бойової техніки для збройних сил Об’єднаних Арабських Еміратів успішно витримав випробування в ОАЕ, пройшовши по пустелі 3000 км без жодної поломки. Про це повідомив директор ДП НРМЗ Олександр Швець.

О.Швець відзначив, що БТР-7 нічим не поступався своїм закордонним конкурентам, а по таких параметрах, як надійність і живучість, перевершив їх. Український бронетранспортер добре показав себе не тільки в пісках пустелі, але й у горах, а також при подоланні водних перешкод.
Після доробки БТР-7 продовжить участь у конкурсі. При цьому замовник виступить спонсором у ході доведення машини за результатами попередніх випробувань. Переможцю тендера дістанеться контракт на поставку 600 бойових машин. Основним претендентом на перемогу, за словами О.Швеця, залишається ДП НРМЗ.
БТР-7 забезпечує високий ступінь захисту екіпажа і десанту від стрілецької зброї та має посилений протимінний захист класу 3А и 3В, який гарантує безпеку людей при підриві машини на міні вагою до 8 кг. На вимогу представників ЗС ОАЕ передбачається встановити на БТР-7 30-мм пушку та оснастити його безпілотним літальним апаратом, здатним проводити розвідку в радіусі понад 20 км.
Бронетранспортер оснащений дизельним двигуном IVECO, який забезпечує максимальну швидкість ходу до 100 км/год та витрати пального не більш 19 літрів на 100 км.

“Укрінформ”


Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: