Через відсутність рішення по крейсеру проекту 1164 зупинена діяльність Миколаївського суднобудівного заводу

Діяльність Державного підприємства “Миколаївський суднобудівний завод” (раніше – ім. 61 комунара) паралізована через відсутність рішення Уряду щодо ракетного крейсера проекту 1164, повідомляє прес-служба ДК “Укроборонпром”.

В повідомленні зокрема йде мова, що станом на сьогодні арештовані рахунки підприємства, а заборгованість по заробітній платі становить понад 58 млн грн. Ці борги накопичились через припинення в лютому 2015 року відшкодування витрат підприємства на утримання недобудованого крейсера, через що завод виконував необхідні роботи власними коштами, а згодом у борг.

Аби не допустити втрати вартості цього судна та на виконання Рішення Ради національної безпеки і оборони України від 11.11.2015, ДК “Укроборонпром” підготував та спрямував на розгляд Кабінету Міністрів України проект щодо врегулювання питань, пов’язаних з демілітаризацією та подальшим використанням цього ракетного крейсера. Цим проектом розпорядження передбачається відшкодування підприємству витрат за утримання крейсера, що дало б змогу погасити заборгованість із заробітної плати.

30 жовтня керівництво “Укроборонпрому”  звернулось до Секретаря Ради національної оборони та безпеки України Олександра Турчинова за сприянням у вирішенні долі стратегічного підприємства.


 • Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Коментар

  1. […] що раніше ми повідомляли, що через відсутність рішення по крейсеру проекту 1164 […]

  2. bxm 6 Листопад, 2017 at 15:39 -

   завод лет 10-15 как остановил свою деятельность…

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: