Чергові публікації матеріалів бійцями російсько-терористичних з поставками сучасного озброєння з РФ яке не стоїть на озброєні в Україні

Час читання:1 хвилина

В одній з нещодавніх публікацій OSINT дослідником у мережі Twitter з ніком IgorGirkin була опублікована добірку с селфі бійцями російсько-терористичних військ:

В бажані “поселфиться” бойовики в чергове засвітили поставки сучасного озброєння з рф. Цього разу в кадр потрапив БТР-80 з баштою виробництво якої розпочалось у 2008 році на одному з оборонних підприємств агресора.
Ключової візуальної різницею є встановлення прицілу ТКН-4ГА-01 замість 1ПЗ-2, що ми бачимо на першому фото, та заміна інфрачервоного прожектору “Луна” на лазерний прожектор ПЛ-1(на фото не видно):
Та для порівняння башта БТР-80 з прицілом 1ПЗ-2 який є на озброєнні Збройних Сил та інших силових відомств:
Хочеться відмітити, що поставки цього типу бронетехніки не є разовим явищем і в багатьох пропагандистських відео можна побачить цю модифікацію БТР-80.
Наприклад з “дня відкритих дверей” у НЗФ “Сомалі”
Чи на тренування окупаційного контингенту в окупованій частині українського Приазов’я:
На останній світлині чітко видно як і сам приціл, так і лазерний прожектор. Як можна зрозуміти – цей тип модифікації бронетехніки ніколи не стояв на озброєні в українській армії та поставку на територію України не здійснювались.

Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: