Черговий бойовик “ДНР” здався поліції

Поліції здався бойовик, який охороняв захоплену будівлю СБУ з полоненими, про це повідомляє прес-служба Національної поліції

Колишній учасник бандформування розповів, що влітку 2014 року за власним бажанням приїхав в Донецьк, щоб стати одним з бойовиків. Однак спочатку чоловіку потрібно було пройти «виправний термін», а саме – розвантажувати фури із гуманітарною допомогою. Після двох місяців роботи вантажником 22-річний новобранець отримав форму військового зразка, автомат із набоями і позивний «Крош».

Через кілька днів «Кроша» було розподілено до групи швидкого реагування, в якій він разом із іншими бойовиками охороняв адміністративні будівлі. Найманець розповів, що бачив знущання терористів над українськими полоненими. Крім того, йому не подобалося ставлення командирів «ДНР» до своїх підлеглих. Все це змінило його думку про «руський мир», і він здав зброю, форму та повернувся в Новогродівку, прослуживши близько трьох місяців.

 • В рідному місті чоловік влаштувався на роботу, але намагався вести прихований спосіб життя і майже ні з ким не спілкувався. Так тривало 4 роки, поки екс-бойовик не побачив в новинах, що такі самі рядові учасники НЗФ, як він, розпочали нове життя без покарання завдяки добровільній здачі до поліції.

  Наразі поліцейські Селидівського відділення поліції перевіряють діяльність чоловіка у складі бандформування.

  Згідно з ч. 6 ст. 260 Кримінального кодексу України, особа, яка перебувала у складі збройних формувань, добровільно вийшла з них та повідомила про це органам державної влади і не застосовувала зброю проти українських силовиків, звільняється від кримінальної відповідальності.


  Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

  Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


 • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


 • Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю