Чисте небо 2018: винищувачі F-15 вперше за 20 років знову в небі України

У Києві відбувається головна конференція з планування багатонаціонального навчання “Чисте небо — 2018”, повідомляє Командування Повітряних Сил ЗСУ

Основною метою заходу є обговорення та узгодження технічних, організаційних та цінових питань, логістичного забезпечення та надання підтримки держави що приймає під час навчання, опрацювання проекту Технічної угоди щодо проведення навчань та проектів планувальних документів навчання.
Загалом у конференції приймають участь понад 90 осіб з України, Сполучених штатів Америки, Румунії, Республіки Польщі, Королівства Бельгії, Королівства Данії, Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, королівства Нідерландів, Грецької Республіки та Естонської Республіки.

Слід нагадати, що багатонаціональне навчання “Чисте небо — 2018” планується провести восени цього року на Хмельниччині та Вінниччині. В рамках проведення навчань особовий склад Повітряних Сил ЗС України у взаємодії зі своїми іноземними колегами отримають практичний досвід сумісно здійснювати планування та управління повітряними місіями та безперешкодно виконувати завдання з силами НАТО в об’єднаному середовищі.

Нагадаємо, що у військових навчаннях “Чисте небо – 2018” братимуть участь американські пілоти зі 144-го винищувального крила Повітряних Сил Національної гвардії штату Каліфорнія на винищувачах F-15, які до вперше в Україні були з 10 по 14 червня 1997 року по програмі “споріднених авіабаз”.


Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


  • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю