Для Збройних Сил тестується нова зимова форма з Gore Tex

У Збройних Силах України проводиться тестування комплектів нової зимової форми з системою Gore Tex, що після всіх необхідних випробувань, виправлень, затвердження та закупівель розпочне надходити до українського війська.

Про це повідомляє Українських мілітарний портал

Відповідні тестування проводяться одним з підрозділів 95-ї десантно-штурмової бригади, де декілька десятків бійців в умовах Карпат випробовують “на собі” нову форму.

В ході експериментального носіння українські десантники перевіряють зимовий костюм з дощьовика, куртки та штанів на стійкість від вологи, снігу, вітру та холоду в умовах різних температур у гірській місцевості, де температура впродовж доби може дуже сильно змінюватись.

Костюм зимовий під час випробувань у Карпатах Фото: ГУРСМЗ ЗСУ
Куртка зимова з системою Gore Tex Фото: Юрій Бірюков

Gore-tex — це система з трьох шарів: зовнішня тканина, мембрана і внутрішня тканина (підкладка). Цей матеріал був розроблений для використання у космосі Ровеною Тейлор (Rowena Taylor), Вілбертом Л. Ґором (Wilbert L. Gore) і його сином Робертом В. Ґором (Robert W. Gore).

Згодом розповсюдився і на спеціальний одяг, зокрема і військовий та зараз активно використовується для виготовлення форми з можливістю використання у наднизьких температурах.

Костюм зимовий до початку випробувань Фото: Юрій Бірюков
Дощовик та зимова куртка з експериментального зимового комплекту Фото: Юрій Бірюков

Зараз у Збройних Силах України вже постачаються берці із системою Gore-Tex, після позитивних відгуків у військах на них упродовж літа-осені 2018 року в Головному управлінні розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ тривала робота над формуванням вимог до нового костюма зимового костюма після чого розпочались випробування дослідних зразків.


Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю