Для Збройних Сил тестується нова зимова форма з Gore Tex

У Збройних Силах України проводиться тестування комплектів нової зимової форми з системою Gore Tex, що після всіх необхідних випробувань, виправлень, затвердження та закупівель розпочне надходити до українського війська.

Про це повідомляє Українських мілітарний портал

Відповідні тестування проводяться одним з підрозділів 95-ї десантно-штурмової бригади, де декілька десятків бійців в умовах Карпат випробовують “на собі” нову форму.

 • В ході експериментального носіння українські десантники перевіряють зимовий костюм з дощьовика, куртки та штанів на стійкість від вологи, снігу, вітру та холоду в умовах різних температур у гірській місцевості, де температура впродовж доби може дуже сильно змінюватись.

  Костюм зимовий під час випробувань у Карпатах Фото: ГУРСМЗ ЗСУ
  Куртка зимова з системою Gore Tex Фото: Юрій Бірюков

  Gore-tex — це система з трьох шарів: зовнішня тканина, мембрана і внутрішня тканина (підкладка). Цей матеріал був розроблений для використання у космосі Ровеною Тейлор (Rowena Taylor), Вілбертом Л. Ґором (Wilbert L. Gore) і його сином Робертом В. Ґором (Robert W. Gore).

  Згодом розповсюдився і на спеціальний одяг, зокрема і військовий та зараз активно використовується для виготовлення форми з можливістю використання у наднизьких температурах.

  Костюм зимовий до початку випробувань Фото: Юрій Бірюков
  Дощовик та зимова куртка з експериментального зимового комплекту Фото: Юрій Бірюков

  Зараз у Збройних Силах України вже постачаються берці із системою Gore-Tex, після позитивних відгуків у військах на них упродовж літа-осені 2018 року в Головному управлінні розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ тривала робота над формуванням вимог до нового костюма зимового костюма після чого розпочались випробування дослідних зразків.


 • Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

  Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


 • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю