До Чорного моря увійшла група кораблів НАТО

До Чорного моря зайшли ще чотири кораблі 2-ї постійної військово-морської групи НАТО (SNMG2/Standing NATO Maritime Group 2) та загалом підняло їх чисельність до шести фрегатів

Про це повідомляє Український мілітарний портал

Вчора до грузинського порту Поті увійшли фрегат HNLMS Evertsen (F805) Королівського ВМФ Нідерландів, фрегат TCG Yildirim (F243) ВМС Туреччини, фрегат BGS DRAZKI (F41) ВМС Болгарії та фрегат ROS Regele Ferdinand (F98) ВМС Румунії.

Кораблі 2-ї постійної військово-морської групи НАТО (SNMG2/Standing NATO Maritime Group 2) оперують у Середземному морі та входження одразу шести кораблів групи до Чорного моря є проявом підтримки НАТО своїх партнерів у регіоні.

Кораблі SNMG2 у порту Поті в Грузії 1 квітня 2019 року Фото: Єгор Куроптєв

Напередодні до Одеського порту увійшли два кораблі 2-ї постійної військово-морської групи НАТО – фрегат Королівського ВМФ Канади HMCS Toronto (FFH 333) та фрегат ВМС Іспанії Santa María (F81).

2-а постійна військово-морська група НАТО (англ. Standing NATO Maritime Group 2; SNMG2) — одна з морських груп швидкого реагування НАТО, зазвичай складається з 6-8 кораблів та суден на ротаційній основі. Станом на сьогодні розширена до 12 одиниць – 7 фрегатів, 4-х патрульних катерів та одного судна забезпечення.

Нагадаємо, що на початку березня поблизу Румунії відбулись військово-морські навчання НАТО «Poseidon 19» за участі кораблів НАТО з 2-ї постійної протимінної групи НАТО – SNMCMG2


Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю