Естонія отримає гвинтівки компанії LMT

Адміністративний суд у Талліні не задовольнив скаргу компанії Sig Sauer щодо відміни результатів тендеру на поставку автоматичних гвинтівок до естонської армії

Про це повідомляє ERR

Позов щодо оскарження компанія подала у січні 2019-го року через ряд виявлених недоліків у переможця Lewis Machine & Tool Company (LMT).

 • Суд постановив, що рішення яке вступило у закону силу оскаржити не можливо, а його зміст накладає зобов’язання на сторони. Sig Sauer погодилось з цим рішенням та апеляцій не подавала.

  Підписання угоди на поставку нових автоматів очікується у червні 2019-го року. Контрактом передбачено поставку 16 тис гвинтівок впродовж 2019-2021 років. Вартість угоди – 22 млн євро. Угодою є можливість також зробити додаткові замовлення до 2026 року.

  Нагадаємо, що міжнародний тендер був оголошений у липні 2017 року. Ним передбачено закупівлю автоматичних гвинтівок калібрами 7,62х51 мм та 5,56х45 мм, що використовуються в країнах НАТО.

  До першого етапу тендеру свої пропозиції подали 14 компаній, з яких 9 компаній було допущено до подальшої участі – Lewis Machine & Tool Company, Patriot Ordnance Factory Inc., SIG Sauer, Heckler & Koch, Česká Zbrojovka, Israel Weapon Industries, польська Fabryka Broni „Łucznik” – Radom sp. z o.o та пропозиція консорціуму Beretta та Sako.

 • На фінальному конкурсі з програмою випробувань дістались три компанії:

  • Lewis Machine & Tool Company (LMT)
  • SIG Sauer
  • Heckler & Koch

  Зі зразками калібру 5,56 х 45 мм – LMT MLCPS, SIG Sauer МСХ та Heckler & Koch НК416, та в калібрі 7,62 х 51 мм – LMT CQBMWS, SIG Sauer SIG716G2 DMR та Heckler & Koch НК417.

  Автоматична гвинтівка Ak 4 (зараз перебуває на озброєнні Естоні) та претенденти – Heckler & Koch HK417, Lewis Machine & Tool Company (LMT) CQBMWS та SIG Sauer SIG716G2 DMR Фото: ERR

  За результатами випробувань були обрані зразки виробництва Lewis Machine & Tool Company (LMT) Автоматичні гвинтівки Lewis Machine & Tool Company (LMT) вже постачаються до Нової Зеландії.


  Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

  Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


 • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


 • Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю