До Естонії прибула чергова партія БМП придбаних у Нідерландів

Час читання:1 хвилина

Цими вихідними в порт Палдіскі була доставлена чергова партія бойових машин CV9035 та  панцерників на базі танку Leopard I, повідомляє Міністерство оборони Естонії

У цій партії було 10 CV9035 та три панцерника на базі Leopard I, всі вони будуть доставлені у пункт постійної дислокації Першої піхотної бригади у Тапа.

Поставка цієї бронетехніки виконується в рамках договору з Нідерландами підписаному у 2014 році, про закупівлю 44 бойових машин піхоти CV9035 та шести панцерників спеціального призначення на базі Leopard I.

 • Перші 12 бойових машин та одна ремонтна-евакуаційна машина надійшли до Естонії у жовтні минулого року. Загалом очікується завершення поставок в рамках цього контракту у 2018 році.


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Коментар

  1. Серж Шуляченко 5 грудня, 2017 at 14:31 -

   Обратите внимание расцветка наш Дубок, это правильная расцветка и в наших европейских широтах. У нас вместе с тканью, забраковали и расцветку это ошибочно.

   • Alex Utkin 5 грудня, 2017 at 19:32

    Эстония собирается воевать в хвойных лесах, а Украина воюет в покрытых травою степях. Это совершенно разные цвета растительности. В Эстонии это темно-зеленый, темно-коричневый, а в Украине – полынный, горчичный.
    Так что всё выбрано верно. Тут нет “зрады” ;)

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: