ФІНАЛЬНІ ВИПРОБУВАННЯ “ВІЛЬХИ” ПРОЙШЛИ УСПІШНО (ВІДЕО)

Випробування нової української ракетної техніки відбулось успішно. Про це повідомив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов після випробувальних пусків ракет на військовому полігоні в Одеській області.

За його словами, цими випробуваннями завершився цілий етап в роботі українських розробників і виробників ракетної техніки.

«Зараз можна із впевненістю сказати, що Україна має нову потужну ракетну зброю, яка стане вагомим аргументом стримування агресора», – наголосив Секретар РНБО України.

Фото: Юрій Бірюков

«Також, що дуже важливо, ми перевірили якість нових ракетних корпусів з надміцних сплавів, виготовлених на унікальному технологічному обладнанні, монтаж якого завершився минулого місяця в Державній акціонерній холдинговій компанії  «Артем»», – сказав Секретар РНБО України.

О. Турчинов розповів, що під час випробувань уточнювалися балістичні характеристики, перевірялася високоточна система наведення, ефективність нового твердого ракетного палива та надійність враження цілі бойовою частиною ракети.

«Під час випробувань ракети потрапили прямо в точку прицілювання, – повідомив він,- це унікальний результат, який вчергове доводить переваги українських ракет над російськими аналогами».

Головний конструктор КБ “Луч” демонструє результати влучання ракети комплексу “Вільха” Фото: Юрій Бірюков

«Сьогодні ми зробили ще один потужний крок до зміцнення оборони і безпеки України», – підсумував О. Турчинов


Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Коментар

  1. San 25 Грудень, 2017 at 13:02 -

   От і добре!

  2. […] Випробування нової української ракетної техніки відбулось успішно. Про це повідомив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов після випробувальних пусків ракет на військовому полігоні в Одеській області. Про це повідомляє Український мілітарний портал […]

  3. Багнет 22 Грудень, 2017 at 20:43 -

   Вітаю всіх причетних!
   Тепер справа в налагодженні серійного виробництва і створення ефективної системи бойового застосування.

  4. Роман Бакун 22 Грудень, 2017 at 17:04 -

   Велике спасибі всім хто долучився до розробки Вільхи!!!

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: