Копії медалів та орденів СРСР часів Великої Вітчизняної війн

Федір

Копії медалів та орденів СРСР часів Великої Вітчизняної війн

Повідомлення Федір » Чет квітня 12, 2012 8:04 am

Якщо модераторам не сподобається тема видаляйте. Просто потрібна допомога, можливо хтось мав таку "проблему" і знає, як вирішити. Мій дід ніс службу в рядах Червоної Армії з 1940 року до 1945 року. Тобто пройшов всю війну. Мав нагороди, нажаль, всі нагороди та документи були втрачені. :( Я ще не народився, а дід помер, тому, які нагороди він мав не знаю! Звертався в 2006 році до ЦА МО РФ. Вони написали, що дідусь мав орден Червоної Зірки. Про інші нагороди нічого не написали. На сайті podvignaroda.mil.ru знайшов Нагородний Лист до ордена Червоної Зірки. Бабця говорить, що в діда було приблизно (від 7 до 10 нагород). Тому в мене є два запитання:
1. Куди ще звертатися, щоб дізнатися про нагороди дідуся?
2. Чи можна, а якщо можна то де, в Україні замовити, придбати, КОПІЇ нагород СРСР?
Російських сайтів багато з копіями нагород, українського не можу знайти. Чому хочу замовити копіії?! Просто не хочу на базарі скуповувати "чужі" нагороди! Також ЦА МО РФ надав номер ордена Червоної Зірки, хотів би на копії "поставити" номер. Ось список нагород, копії яких хотів би замовити:
- орден Червоної Зірки (з нанесенням номера)
- медаль "За перемогу над Німеччиною у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 роках"
- ювілейна медаль "XX років перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 роках"
- ювілейна медаль "XXX років перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 роках"
- медаль "За оборону Сталінграда"
- медаль "За бойові заслуги"
- медаль "За відвагу"
- орден Вітчизняної Війни II ступеня
- орден Слави III ступеня

Федір

Re: Копії медалів та орденів СРСР часів Великої Вітчизняної

Повідомлення Федір » Пон травня 14, 2012 11:18 am

Хто знає, які документи та куди надавати, щоб представили до нагороди медаль “Захиснику Вітчизни” (посмертно)?!
P.S. Звичайно, якщо можна представляти до нагороди, якщо людина померла в 1978 році.
http://www.mil.gov.ua/index.php?lang=ua ... ion&sub=11

Fet

Повідомлення Fet » Пон травня 14, 2012 11:42 am

Це вам до воєкомату треба.
Дай бог, чтобы твоя страна
тебя не пнула сапожищем.
Дай бог, чтобы твоя жена
тебя любила даже нищим.

В бессильной злобе красные комиссары посылают своих наймитов — дабы мутить народ!

Vold
Контактна інформація:

Повідомлення Vold » Пон травня 14, 2012 12:46 pm

Посмертно - це означає після смерті в наш час, тобто пізніше заснування медалі.
Ахтунг! Процент ватності на форумі близький до критичного, можливі прориви ворожої агентури.

Fet

Повідомлення Fet » Пон травня 14, 2012 1:41 pm

Может быть по умолчанию так и есть, но из текста Положения (п.1 и п.8) - такого вывода я не сделаю.
тебя не пнула сапожищем.
Дай бог, чтобы твоя жена
тебя любила даже нищим.

В бессильной злобе красные комиссары посылают своих наймитов — дабы мутить народ!

Федір

Повідомлення Федір » Пон травня 14, 2012 1:48 pm

Fet писав:Це вам до воєкомату треба.
Звертався в Тростянецький районний військовий комісаріат. Оскільки, знайшов посвідчення до медалей (мого дідуся), на яких штамп Тростянецького РВК. Питав, які документи, куди надавати і чи взагалі можна нагороджувати цією медалю, посмертно мого діда. Дзвонив пару разів, кожен раз конкретно нічого не могли сказати, казали зателефонувати пізніше. Питали прізвище, ім'я та рік народження (діда). Потім говорили, що в них документи тільки з 80-х років, дід помер в 1978 році. В результаті так і не дали ніяких відповідей. "Чи можна представляти до нагороди, які документи, куди надавати?" - нічого НЕ СКАЗАЛИ! :( Коли дзвонив останній раз, розмовляв з жінкою, все що почув, як дана жінка з кимось радилася, що мені сказати аби я відстав!
Vold писав:Посмертно - це означає після смерті в наш час, тобто пізніше заснування медалі.
Можливо й так. Я в даному питанні не розбираюсь. Медаль заснована в 1999 році, дід помер в 1978 році. Але чому у війскоматі мені не можуть дати відповідь на дане запитання?
P.S. А потім говорять, що молодь не цікавиться історією своїх дідів та бабусь! :(

Федір

Повідомлення Федір » Пон травня 21, 2012 3:11 pm

На протязі двох тижнів спілкуюся по телефону з Тростянецьким РВК. І одне і теж, "передзвоніть через день". Згодом сказали, що будуть "виходити" на Вінницю. Цілий тиждень "виходили" на Вінницю, в результаті сказали, що й у Вінниці перший раз чують про дану медаль! :o Сказали чекати, Вінниця має прочитати положення про медаль.
P.S. Ще більше здивувало, як сказали: "А навіщо взагалі Вам то треба, Ви щось таке придумали цікаве?!" Я відповів, що це держава "таке придумала". :o :(

Fet

Повідомлення Fet » Пон травня 21, 2012 5:03 pm

Спробуй через ОДА.
тебя не пнула сапожищем.
Дай бог, чтобы твоя жена
тебя любила даже нищим.

Vold
Контактна інформація:

Повідомлення Vold » Сер травня 23, 2012 1:35 pm

мені, власне кажучи, також малозрозуміла мета отримання цієї медалі за ваших умов.
Ахтунг! Процент ватності на форумі близький до критичного, можливі прориви ворожої агентури.

Федір

Повідомлення Федір » Сер травня 23, 2012 3:15 pm

Vold писав:мені, власне кажучи, також малозрозуміла мета отримання цієї медалі за ваших умов.
Мета - одна, мати хоч одну МЕДАЛЬ СВОГО ДІДА. На aukro.ua таку медаль з "пустим" посвідченням можна придбати за 20-30 гривень, але я хочу мати медаль СВОГО ДІДА (звичайно, якщо він її заслуговує). А на телефонні розмови, я потратив набагато більше.
Всі нагорди та документи (до нагород), які були у мого діда, після смерті були передані до шкільного-музея. Я звернувся по телефону до директора шкільного-музея, та попросив переглянути чи є в музеї хоч щось про мого діда. Просив зробити копії документів та відправити мені, казав що розрахуюся. Також говорив, що медалі (якщо збереглися) хай залишать в музеї, щоб про мого діда пам'ятали. Проте директор, дізнавшись, що я живу на відстані 500 кілометрів до музея, сказав, що НІЧОГО в них немає. Через місяць я підїхав і тут трапилося диво, коли я зайшов до музея відразу побачив 5 посвідчень до нагород, також орденську книжку. Згодом до мене підійшла вчителька даної школи і сказала, що в директора в кабінеті можуть бути медалі. Проте я не хотів сваритися, хай то буде на совісті тієї людини.
Те ж і з Тростянецьким районним військовим комісаріатом. Я можу підїхати, але мені просто потрібно знати, які документи потрібно взяти і взагалі чи можуть вони представляти до нагородження. Якщо можуть, хай скажуть що взяти і коли підїхати, якщо не можуть то хай скажуть чому? Ось і все. А мені здається, що вони нічого не роблять та просто чекають, коли я перестану до них телефонувати. Якщо мій дід не заслуговує на дану медаль, я нічо не маю проти, але хай скажуть про це. А якщо заслуговує, то чому його нею не нагородити посмертно?!

Відповісти