Копії медалів та орденів СРСР часів Великої Вітчизняної війн

Федір

Re: Копії медалів та орденів СРСР часів Великої Вітчизняної

Повідомлення Федір » Нед травня 27, 2012 10:34 pm

Vold, я Вам ще раз підкреслюю, я не вимагаю медаль та не виклянчую. Якщо не заслуговує, хай скажуть чому, якщо заслуговує, хай скажуть, які документи надати!!! Мені не подобається держава, в якій на конкретні запитання, не можуть дати конкретні відповіді! Якщо в війскоматі не має людини або посади, яка відповідає на такі запитання, наша держава має зробити таке робоче місце. Місце на якому конкретна людина зможе давати конкретні відповіді, на конкретні запитання. А, якщо на таке питання має давати відповідь спеціаліст військомата, мені стає цікаво, чому не дають відповідь?! Я прошу, у військомата, не медаль, а прошу чи МОЖНА, а якщо можна, то КОЛИ І ЯКІ документи надати, щоб ПРЕДСТАВИЛИ до нагороди!!!
Спочатку подавали заявку в ЦА МО РФ про нагороди - нічого не сказали. Коли через військомат дали запит в ЦА МО РФ, через місяць надали документ про орден та серійний номер ордена!
З шкільним-музеєм історію вже розповідав! Коли через телефон просив - нуль! Приїхав - є результат!
В результаті виходить поки не виклянчиш (не дотисниш) нічого не має!
Vold, якби Ви на моєму місці вчинили з музеєм?! Якби Вам по телефону сказали, що нічого не має, а я "нагло" поїхав перевіряти. Після таких моментів перестаєш довіряти людям, я не кажу, що всі люди погані, просто попав на таку людину, але тепер не всім довіряю. "Доверяй, но проверяй!"

Vold
Контактна інформація:

Повідомлення Vold » Нед травня 27, 2012 10:41 pm

Хо, то як не подабається держава - то треба збирати партизанський загін..))
Тут наші думки співпадають. Проте військові ненавидять дві речі - дурні питання, та дурну роботу. Вислати вас їм незручно, тож маринують, сподіваючись, що вам набридне.
Я за них вже відповів. Безумовно залуговує, й отримав би, аби був живий. А так - не отримає.

те ж саме й з музеєм. Оскільки йому передано нагороди у фонд, то він ними розпоряджається. Може піти вам назустріч, а може не піти. Ви на ті нагороди вже прав не маєте ніяких.
Ахтунг! Процент ватності на форумі близький до критичного, можливі прориви ворожої агентури.

Федір

Повідомлення Федір » Нед травня 27, 2012 10:52 pm

Vold писав:те ж саме й з музеєм. Оскільки йому передано нагороди у фонд, то він ними розпоряджається. Може піти вам назустріч, а може не піти. Ви на ті нагороди вже прав не маєте ніяких.
Так, я не просив ні нагороди, ні документи!!! Я просив, якщо щось є, сказати, що є та надіслати копії! Казав, що всі витрати (копії, пересилка) візьму на себе! Можна сказати, що директор, побоявся, що я не той за кого себе видаю і хочу копії документів. То можна було б сказати по телефону: "Документи є, але вибачайте не хочу навіть копії робити можливо Ви мене обманюєте, якщо так хочете знати історію свого діда приїздіть та дивітся"
Ви просто не бачили мого розчарування, коли остання ниточка обірвалася! :( В мене всі надії були на музей і тут музей відповідає, що в них нічого не має!!! Звичайно я не знімаю з себе вини, що не цікавився (так "дотошно") історією свого діда раніше, коли жив поближче! :oops: Ось тому я і вирішив зробити фотоальбом (фотокнигу), яку зможуть читати та роздивлятися ті люди, яким буде цікава історія діда.
Востаннє редагувалось Нед травня 27, 2012 11:02 pm користувачем Федір, всього редагувалось 1 раз.

Федір

Повідомлення Федір » Нед травня 27, 2012 11:00 pm

Vold писав:тож маринують, сподіваючись, що вам набридне.
Після того, як Ви написали: "Посмертно - це означає після смерті в наш час, тобто пізніше заснування медалі." Я зрозумів на 99,9%, що це так і є. Але мені тепер цікаво чи зможуть вони сказати так, чи будуть і надалі говорити передзвоніть?! Буду дзвонити і надалі, поки не НАДАДУТЬ КОНКРЕТНОЇ ВІДПОВІДІ!!! :twisted:
Але звичайно в глибині душі ще залишається маленька надія на медаль! Contra spem spero! (Без надії сподіваюсь!)

Vold
Контактна інформація:

Повідомлення Vold » Пон травня 28, 2012 8:42 am

це не медаль - а президентська відзнака
тобто вісюлька
Ахтунг! Процент ватності на форумі близький до критичного, можливі прориви ворожої агентури.

Федір

Повідомлення Федір » Пон травня 28, 2012 11:58 am

Vold писав:це не медаль - а президентська відзнака
тобто вісюлька
Хай буде вісюлька. Нагорода!

Федір

Повідомлення Федір » Пон травня 28, 2012 1:40 pm

Нарешті, через 18 днів, я отримав відповідь. Версія Voldа, за їхніми словами виявилася правдивою (Посмертно - це означає після смерті в наш час, тобто пізніше заснування медалі).
"Вінниця сказала, що дана медаль була присвячена 55 річниці перемоги, і дід міг бути нагороджений, якби був живий або, якби помер після заснування медалі". Я подякував за відповідь, вибачився за "надоїдання ". ОСЬ І ВСЕ, ПИТАННЯ ЗАКРИТЕ!!! Тепер буду робити фотоальбом (фотокнигу).
P.S. Просто цікаво, що Vold зміг надати відповідь в той ж самий день, коли я питав. А військомату знадобилося 18 днів! Ще пропонували під'їхати зі всіма документами, а там мали б розібратися.

Відповісти