Акція «Пам’ятай про Крути!»

zagrava
Контактна інформація:

Re: Акція «Пам’ятай про Крути!»

Повідомлення zagrava » Нед березня 07, 2010 7:58 pm

BLICK

Довший час на нашому форумі (вже більше року після заснування) досить конструктивна атмосфера. У мене відчуття, що відповідаючи вам і тим самим провокуючи вас на наступні висловлювання я її руйную. Тому право останнього слова урочисто надається вам і з вашого дозволу ви продовжите вербалізувати свою образу на долю, яка закинула вас в цю країну, без моєї допомоги.
Наша правда на вістрі нашої шаблі.
Зображення

TankisT

Повідомлення TankisT » Нед березня 07, 2010 7:59 pm

Я теж на день ВДВ не вдягаю тєльняжку, і не кричу "За ВДВ!"
Если человек не способен ради своей страны отдать год (ничтожный ГОД!) своей жизни - он не патриот ну никак.
Ця фраза мене просто вбила! От ще й з "совку" таке відношення - "віддати рік(два) життя", мій батько відслужив в радянській армії, і за його розказами це дійсно потрачені дарма 2 роки молодості.. коли вже і в армії, і в свідомості буде НЕ "отдать", а "використати рік", і якщо це колись таке буде, то тоді я дійсно готовий на це піти!
Зображення

Blick

Повідомлення Blick » Нед березня 07, 2010 8:19 pm

Довший час на нашому форумі (вже більше року після заснування) досить конструктивна атмосфера. У мене відчуття, що відповідаючи вам і тим самим провокуючи вас на наступні висловлювання я її руйную.
Вы знаете...
То, что на форуме появились те, кто не согласен с вами - это нормально.
Я более 5 лет админ различных военных форумов. Один ваш форумчанин меня знает вполне неплохо. Он знает, кто я и что я. И не даст мне соврать.

Я пришёл на этот форум, в надежде пообщаться с украинскими военными, встретить сослуживцев и т.д., и т.п.
Пока (уж простите, что вижу- о том пою) - я вижу тут толпу молодёжи, которая даже армии не видела.
Я не ставлю себя выше, отнюдь!
Просто спорить про вкус ананаса приятнее с человеком, который его ел.

За портал админам - моё личное искреннее спасибо.
У меня 2 года назад была идея сделать портал типа армия.юа или войска.юа. Даже домен регил, но руки не дошли.

Но ребята, поймите! Без наличия на форуме военных, офицеров, практиков - форум обречен на смерть. Поверьте на слово. Будете вариться в своей каше, в одном и том же составе, и сами с собой спорить.
На кой это надо?

Я пришёл, я со многими вопросами не согласен. Пошёл спор - чудесно! Хоть какое-то движение. Если спор конструктивен - тем паче.
Я теж на день ВДВ не вдягаю тєльняжку, і не кричу "За ВДВ!"
Та не, вы просто с ником "Танкист" повесили спецназовский шеврон на аватарку.
і якщо це колись таке буде, то тоді я дійсно готовий на це піти!
Я ж и говорю -отмазку перед совестью вы нашли, а шеврон спецназа почему-то на аватарку прицепить не забыли.

Ulan
Контактна інформація:

Повідомлення Ulan » Нед березня 07, 2010 8:36 pm

влік це дуже добре що ви хочите привнести щось нове на цей офрму, але ще раз попрошу не дескридитувати інших! :!:
Зображення
Зображення

Erelion
Експерт

Повідомлення Erelion » Нед березня 07, 2010 10:02 pm

Ну, тут військові теж є - в основному ті, що прийшли з українського військово-історичного форуму. Особисто я з тих, кого в армії звали б "піджаком" :)

Щодо Крут, я також не буду Вас переконувати, Ви висловили свою позицію і маєте на неї право. Я навіть дещо згоден з Вами, що Крутянський бій штучно глорифікований, але як раз, він на це цілком заслуговував у ті лихі часи, коли на тлі всезагального розвалу потрібен був яскравий приклад відданості Україні самопожертви заради неї. Головне не перегинати в цьому палицю, як робив наш колишній гарант і з Крутами, і з Конотопом, і з Полтавою.

Я вже наводив Вам майже тотожній приклад з панфіловцями - в 41-му легенда про те, як 28 бійців гранатами і "коктейлем Молотова" бою зупинили танковий батальон німців, була конче необхідна в ті скрутні для оборони Москви часи, - подейкують навіть, що Сталін зондував можливіть укласти з Гітлером перемир'я. Звічайно, що і у місті, і у військах ходили чутки одна страшніша другої - і яскравий приклад стійкості і самопожертви теж був дуже доречним. Це тепер ми знаємо, що бій вела як мінімум рота, оснащена ПТР і 76 мм протитанковою гарматою, навіть більше - в німецьких архівах не вдалося знайти самого факту масових втрат танків на цьому напрямку (хоча це звичайно не факт, що їх не було) але тоді ця легенда надихала бійців на звитяжні вчинки...

ТАРАС
Контактна інформація:

Повідомлення ТАРАС » Вів травня 03, 2011 5:31 pm

Тему кардинально почистив :!: Всі особисті повідомлення, чи ті що немають відношення до теми видалив :!: Якщо буде продовження такого офтопу буде початок попереджень ;)

OlekSandr

Повідомлення OlekSandr » Пон лютого 01, 2016 12:44 am

Крути - не поразка, а перемога - історики. "Бій під Крутами стримав більшовицький наступ на 4 дні. І це були вирішальні дні для української дипломатії, аби домогтися від міжнародної спільноти визнання України - завдяки цьому стало можливим укладання Брест-Литовського миру, що de-facto означало міжнародне визнання української незалежності. Це був бій за майбутнє, який показав, що Україна стала можливою саме завдяки армії", - додав В’ятрович. Зображення
Антиукраїнська колорадська нечисть на форумі:
1.komdiv(БАН), 2.Redisson, 3.patriot(БАН), 4.kubanets. 5.Senatorfb1490, 6.tehnolog(клон)(БАН), 7.moonlight.

OlekSandr

Повідомлення OlekSandr » Пон лютого 01, 2016 1:02 am

https://www.youtube.com/watch?v=n3irxmevvB0 Крути. Вони боролися, щоб ми перемогли
Антиукраїнська колорадська нечисть на форумі:
1.komdiv(БАН), 2.Redisson, 3.patriot(БАН), 4.kubanets. 5.Senatorfb1490, 6.tehnolog(клон)(БАН), 7.moonlight.

Відповісти