В Інтернет виклали унікальні документи 1917-1932

Відповісти
Аватар користувача
Antua
Повідомлень: 410
З нами з: Суб вересня 19, 2009 3:48 am
Звідки: Buenos Aires

В Інтернет виклали унікальні документи 1917-1932

Повідомлення Antua » Пон лютого 07, 2011 11:18 pm

В інтернеті для вільного доступу відкрилася музейна експозиція "Народна війна" про визвольні змагання українців 1917-1932 років.
Відсьогодні 70 тисяч сторінок унікальних історичних документів доступні кожному користувачеві інтернету. Упродовж двох років науковці товариства "Меморіал" збирали та оцифровували розсекречені матеріали з архівів СБУ. А вже на початку березня документи зможуть досліджувати англомовні та російськомовні користувачі. Розробники сподіваються - сайт стане шпаргалкою для молоді, яка хоче вивчати історію України без купюр. А працівники "Меморіалу" стверджують, що вже потерпають за свою діяльність.

Роман Круцик, голова київської організації "Меморіал": "Ми маємо тиск. ви думаєте - так оце все просто робиться? минулого року протягом року нам чотири рази били вікна. били їх вночі. ну значить - ми на правильній дорозі. бо так відкрито боялися бити вікна".

Валентин Наливайченко, голова СБУ (2009-2010): "Таким кроком - розсекреченням і зараз електронною виставкою ми власне робимо доступними для всіх бажаючих не через спецперепустку та спецфонд, а через власне покликання, бажання отримати доступ до таких документів".
5ua

Фотографії з музейної експозиції "Народна війна", ч 1.mpg
http://www.youtube.com/watch?v=FjdZPr1z ... re=related
"З таким братом краще бути сиротою!"

Відповісти