Військові традиції

JamalUA

Re: Новостворені військові частини (починаючи з 2014 року)

Повідомлення JamalUA » П'ят листопада 20, 2015 12:10 pm

Alexeizin писав:
JamalUA писав:я от тіки не розумію чого почесні назви забирати? це ж все історія і традиції, як і тєльняжки у моряків.
В Києві під час окупації була вулиця ім. Адольфа Гітлера, це теж історія? Свої потрібні почесні найменування і свої традиції. Від совка і РФ потрібно валити і чим далі тім краще.
не перекручуйте, ви зрозуміли про що я. а те що до якоїсь "брацлавської-берлніської" додасться, скажем, "мар"їнська" - то тіки плюс. є на чому виховувати о/с.

Олег

Re: Військові традиції

Повідомлення Олег » П'ят листопада 20, 2015 12:29 pm

И как например полк Азов (который не полк...) должен называться? Широкинський, Маріупольский и т. и т.п.....

По моему десяти словные названия воинских соединений - это не самое лучше из того , что можно сохранить от совка.

По моему воинские части должны состоять из номера, функционального названия и почесного найменування , например 10-й мотопіхотний полк "Азов", 72-а механізована бригада "Князя Святослава" , 1 танкова бригада "Вовки" и т.п

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » П'ят листопада 20, 2015 12:45 pm

JamalUA писав: не перекручуйте, ви зрозуміли про що я. а те що до якоїсь "брацлавської-берлніської" додасться, скажем, "мар"їнська" - то тіки плюс. є на чому виховувати о/с.
Я то зрозумів, але ви здається ні. Наприклад, українці вступили в війну в вермахтом та РККА в 39-му у складі війська польського бо в той час частина українських земель входило до складу Польщі і наші співвітчизники теж проходили службу в армії поляків. Чому ми маємо відштовхуватися саме від ВОВ або сформованих частин РККА (РА) і забувати те, що українці вже героїчно сражалися в період з 1939-41? Так що тепер, давайте за аналогією почнемо брати почесні назви з війька Польського? Або може згадаємо першу світову і почнемо брати австрійські або угорські найменування?
Валити потрібно і від рашки і від решти братів і чим далі тим краще. Потрібно врешті решт зрозуміти, що до 1991 року Україна знаходилась під окупацією, а брати почесні назви окупаційних військ це нонсенс. У нас має бути історія нашої нації, а не історія українського народу у складі РФ, Польші Австрії Угорщини, чи Румунії.
Я б і номера радянських частин поміняв нафіг.
Щоб загинути за країну смертю героя багато розуму не потрібно, значно розумніше зробити так, щоб смертю героя за свою країну загинув солдат противника.

AlexeyI

Повідомлення AlexeyI » П'ят листопада 20, 2015 12:54 pm

Alexeizin писав: Валити потрібно і від рашки і від решти братів і чим далі тим краще. Потрібно врешті решт зрозуміти, що до 1991 року Україна знаходилась під окупацією, а брати почесні назви окупаційних військ це нонсенс. У нас має бути історія нашої нації, а не історія українського народу у складі РФ, Польші Австрії Угорщини, чи Румунії.
Підтримую, ніякої ностальгії.
Колыбелью Московии было кровавое болото монгольского рабства, а не суровая слава эпохи норманнов. А современная Россия есть не что иное, как преображенная Московия. (с) К.Маркс

Fuhrick

Повідомлення Fuhrick » П'ят листопада 20, 2015 12:55 pm

Олег писав:И как например полк Азов (который не полк...) должен называться? Широкинський, Маріупольский и т. и т.п.....

По моему десяти словные названия воинских соединений - это не самое лучше из того , что можно сохранить от совка.

По моему воинские части должны состоять из номера, функционального названия и почесного найменування , например 10-й мотопіхотний полк "Азов", 72-а механізована бригада "Князя Святослава" , 1 танкова бригада "Вовки" и т.п
Во во , как Телемарк.
Только чур, после войны никаких "голосов Домбаса". Под шконарь, говноеды и слушать Украинского Пана.

JamalUA

Повідомлення JamalUA » П'ят листопада 20, 2015 1:01 pm

ага, ну то давайте зірочки з динамо знімемо.. це ж з тої опери. моя думка - погана ідея забирати заслужені в боях назви і нагороди у частин.

OlekSandr

Повідомлення OlekSandr » П'ят листопада 20, 2015 1:07 pm

Alexeizin писав:
JamalUA писав: не перекручуйте, ви зрозуміли про що я. а те що до якоїсь "брацлавської-берлніської" додасться, скажем, "мар"їнська" - то тіки плюс. є на чому виховувати о/с.
Я то зрозумів, але ви здається ні. Наприклад, українці вступили в війну в вермахтом та РККА в 39-му у складі війська польського бо в той час частина українських земель входило до складу Польщі і наші співвітчизники теж проходили службу в армії поляків. Чому ми маємо відштовхуватися саме від ВОВ або сформованих частин РККА (РА) і забувати те, що українці вже героїчно сражалися в період з 1939-41? Так що тепер, давайте за аналогією почнемо брати почесні назви з війька Польського? Або може згадаємо першу світову і почнемо брати австрійські або угорські найменування?
Валити потрібно і від рашки і від решти братів і чим далі тим краще. Потрібно врешті решт зрозуміти, що до 1991 року Україна знаходилась під окупацією, а брати почесні назви окупаційних військ це нонсенс. У нас має бути історія нашої нації, а не історія українського народу у складі РФ, Польші Австрії Угорщини, чи Румунії.
Мудрі слова. Повністю підтримую.
Антиукраїнська колорадська нечисть на форумі:
1.komdiv(БАН), 2.Redisson, 3.patriot(БАН), 4.kubanets. 5.Senatorfb1490, 6.tehnolog(клон)(БАН), 7.moonlight.

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » П'ят листопада 20, 2015 1:12 pm

JamalUA писав:ага, ну то давайте зірочки з динамо знімемо.. це ж з тої опери. моя думка - погана ідея забирати заслужені в боях назви і нагороди у частин.
"Динамо" тут до чого? Це що, держана установа?
Це часний клуб і якщо Суркіс захоче нехай хоч на спину ці зірки повісить, аби грати не заважали. До речі, "Шахтар" не такий понтовитий, він собі зірочку не начипив і нічого страшного не сталося.
Щоб загинути за країну смертю героя багато розуму не потрібно, значно розумніше зробити так, щоб смертю героя за свою країну загинув солдат противника.

AlexeyI

Повідомлення AlexeyI » П'ят листопада 20, 2015 1:29 pm

JamalUA писав:ага, ну то давайте зірочки з динамо знімемо.. це ж з тої опери. моя думка - погана ідея забирати заслужені в боях назви і нагороди у частин.
Це та струна в твоїй душі, на котрій "брати" кацапи будуть весь час грати.
Колыбелью Московии было кровавое болото монгольского рабства, а не суровая слава эпохи норманнов. А современная Россия есть не что иное, как преображенная Московия. (с) К.Маркс

CloneCD

Повідомлення CloneCD » П'ят листопада 20, 2015 4:27 pm

Alexeizin писав:
"Динамо" тут до чого? Це що, держана установа?
Це часний клуб і якщо Суркіс захоче нехай хоч на спину ці зірки повісить, аби грати не заважали. До речі, "Шахтар" не такий понтовитий, він собі зірочку не начипив і нічого страшного не сталося.
Бо динамівські зірочки рахуються по одній за 10 чемпіонських титулів, у Шахтаря банально не вистачає :D

Припиняємо Офф.
"Я навіть не сумніваюся, що буде війна. Зараз-прелюдія. (І.Лапін) 2-га: 2018-2020 3-тя: 2025-2029 (це вже власне)

Відповісти