eRepublik

Відповісти
prince92
Повідомлень: 3648
З нами з: Суб березня 06, 2010 7:42 pm
Звідки: Сміла, Одеса
Контактна інформація:

eRepublik

Повідомлення prince92 » Сер серпня 01, 2012 10:26 am

ВІРТУАЛЬНА УКРАЇНА - НАЙКРАЩА ПАТРІОТИЧНА ГРА!
http://www.erepublik.com/en/referrer/MarconiUA

Свята війна. ми були атаковані азіатами - Росією. Антиукраїнські сили всього світу плекають мрії про захоплення наших земель,але ми будемо стояти у цій війні пліч-о-пліч, непохитно, до останнього набою.
В світі еРепаблік представлені майже всі країни реального світу. еУкраїна так само існує на мапі еСвіту. Так само, як й в реальності Україну розривають політичні скандали, на бік якого з еСвітових лідерів стати, аби знову не втратити здобуту незалежність.

В еСвіті також проводяться щомісяця партійні, парламентські (25 числа будуть чергові) та президентські вибори, в яких може взяти участь кожний активний еГромадянин здобувши підтримку еСуспільства, чи наприклад стати членом уряду (МЗС, МО, МінЕконом., МінКульт.) Можна займатися бізнесом й стати олігархом. Можно стати журналістом, власником газети й впливати на громадську думку. Можна обмежитися й виключно військовою кар'єрою.

В еРепублік бажано знати іноземні мови, як то: англійська, французька, німецька, іспанська, італійська, португальська, польська, угорська, румунська та інші. Тому можете вдосконалювати власні знання мов.

Тому кому не байдуже, чи хто хоче спробувати себе в громадсько-політичній діяльності, щоб відточити свої сили, аби потім використовувати в реальному громадському житті, реєструйтеся по вказанному вище посиланню.
Давайте станемо найбільшою та найпотужнішою нацією еСвіту, щоб нас стало мінімум 150000 громадян!!! :)
http://www.erepublik.com/en/referrer/MarconiUA
Зображення
Чужою мовою розмовляє у державі або гість, або найманець, або окупант, який нав'язує їй свою мову. (Карл Маркс)

Відповісти