Текстури українських камуфляжів - запит

Відповісти
Sukh
Модератор
Контактна інформація:

Текстури українських камуфляжів - запит

Повідомлення Sukh » Чет січня 07, 2010 7:48 am

Для текстурування піхоти потрібні "рулони" наших камуфляжів, тобто "Ліс №2" та "Укр дезерт". Якщо хтось вміє працювати у Фотошопі, Корелі чи ще десь, то буду вдячний за будь-яку допомогу. Бажано, щоб вона була за розміром 1024х1024(у крайньому випадку 512х512) та не формату JPEG(краще за все TIFF, можна PSD, PNG).
  • По дубку:
    Як приклад того що потрібно, дивіться прикріплений до повідомлення файл(він у PSD, можу кинуті і в іншому потрібному форматі). Це стара текстура 512х512 для Флешпоінту. Я б міг використати і її, але мені потрібні три "чисті кольори", а тут текстуру оброблено фільтрами для імітації тканини. Так що можна зробити з нуля, або переробити цю.
  • По дезерту:
По ньому взагалі не маю інформації. Як цей малюнок побудований?

P.S. Посилання на різні приклади створення камуфляжа в Фотошопі в Інтернеті не викладайте, бо я вже сам все спробував, не вистачає фаху :( .

gazon

Re: Текстури українських камуфляжів - запит

Повідомлення gazon » Сер січня 13, 2010 6:33 pm

Ось ссилка на плагін для фотошопа за допомогою якого можна зробити схожий на "дубок" камуфляж
http://www.vanderlee.com/plugins_camouf ... nload.html
Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая! /Т.Г. Шевченко/

Confederat_UA

Re: Текстури українських камуфляжів - запит

Повідомлення Confederat_UA » Нед грудня 18, 2011 1:29 am

Ось, я колись робив просто так камуфло в фотожопі, кажу одразу візерунок взяв з голови, але намагався по пам'яті зробити дубок ;) якщо цікаво пиши.
Зображення
Зображення

Відповісти