World of tanks

Korta

Re: World of tanks

Повідомлення Korta » Пон травня 27, 2013 7:30 pm

А яка ємблема? і які потрібні навички. В мене Ис-7, су-152, т-34, Гріл. Нік Korta

Fuhrick

Повідомлення Fuhrick » Пон травня 27, 2013 8:40 pm

Korta писав:А яка ємблема? і які потрібні навички. В мене Ис-7, су-152, т-34, Гріл. Нік Korta
ИС-8, КВ-3, ИС-6, Т-54, СУ-101М, СУ-122-44, Обьект-704, Обьект-261, Т-50-2. Нік FuhrickUA
Только чур, после войны никаких "голосов Домбаса". Под шконарь, говноеды и слушать Украинского Пана.

ToJIiK

Повідомлення ToJIiK » Вів травня 28, 2013 1:23 am

Gluuuum писав: А навіщо так багато? :lol:
Повністю усіх витрат я не знаю, але коли я був у клані UA-TD, то плата йшла за голосовий чат Тайм Спік, підтримку сайту дивізії та інше...я пропонував абонплату, але начштаб взяв всі витрати на себе 400грн./міс. хоча клан не вельми масовий. Доречі чудовий клан, якщо хтось бажає вступити в братство по зброї... 8-)

PS: Я вас добавив у друзі. Коли ви у грі я бачитиму і зможу відписатись, проте я граю із сином у взводі через СКУПЕ :lol: тобто скайп. Тому бажано обмінятись даними скайпу, інакше взвод не матиме сенсу (ігровий голосовий чат погано працює)...

Gluuuum

Повідомлення Gluuuum » Вів травня 28, 2013 12:55 pm

Багато кланів для зв"язку використовують raidcall, безкоштовна альтернатива тім спіку. А сайт клана створюють знову ж таки на безкоштовному хостінгу. Так що основні витрати на створення клану це приблизно 200 грн одноразово за реєстрацію, все інше по бажанню :) Нік в грі Gummm

ToJIiK

Повідомлення ToJIiK » Сер травня 29, 2013 12:43 am

Витрати можна побороти, а як бути з адміністрацією? Я вийшов з клану бо членство накладає на тебе відповідальність. Доводиться попадати в незручні ситуації. Прийшли гості, а умене тренувальний бій... Адміни взагалі мають масу обов'язків. Перш ніж вступати в клан чи створювати його необхідно зрозуміти, що ти чекаєш від клану і що ти йому готовий надати.

Korta

Повідомлення Korta » Сер травня 29, 2013 10:20 pm

Витрати можна побороти, а як бути з адміністрацією? Я вийшов з клану бо членство накладає на тебе відповідальність. Доводиться попадати в незручні ситуації. Прийшли гості, а умене тренувальний бій... Адміни взагалі мають масу обов'язків. Перш ніж вступати в клан чи створювати його необхідно зрозуміти, що ти чекаєш від клану і що ти йому готовий надати.
В мене наприклад робота така що довгий час я не маю інтернета(.

ТАРАС
Контактна інформація:

Повідомлення ТАРАС » Чет травня 30, 2013 6:37 pm

Об"єктивно, було б найкраще вступити всі у один дієвий клан. Український...

Korta

Повідомлення Korta » П'ят травня 31, 2013 1:21 am

Об"єктивно, було б найкраще вступити всі у один дієвий клан. Український...]
наприклад????

ToJIiK

Повідомлення ToJIiK » П'ят травня 31, 2013 4:51 pm

Українських кланів дуже багато. Проте вони всіх підряд не беруть. Заради цікавості в клан не пускають. Дотогож клан має свій статут, а це передусім ОБОВ'ЯЗКИ. Кожен новачок має пройти випробувальний термін і тільки після обговорення його кандидатури його приймають на правах новобранця (хоча є винятки). Клан має на меті згуртувати гравців з однаковими поглядами, як на гру так і в житті. Тобто виявляти свої претензії до співкланівців неприйнятно.
Толерантність має бути й до інших гравців чи кланів. Членство в клані, це клопітка, часом нудна робота. Отже хто не полюбляє дисципліну і покору в клані довго не протяне.
Цю тему на форумі можна вважати образом клану "Military UA" :lol: А якщо серйозно, то хто вам заперечує обговорювати гру, техніку, карти, тактику та інше в цій темі. Давайте для початку зберемось в тренувальній кімнаті без голосового чату, а далі спробуемо спілкуватись через скайп, потім спробуєм взводні, ротні бої...

ОБ’ЯВА: 20:00 31.05.2013р. буде створено тренувальну кімнату "Малиновка", коментар "Military UA", створить ToJlik.

Korta

Повідомлення Korta » П'ят травня 31, 2013 8:06 pm

ОБ’ЯВА: 20:00 31.05.2013р. буде створено тренувальну кімнату "Малиновка", коментар "Military UA", створить ToJlik.
Який сервер???

Відповісти