Вже тепліше, але всеж таки трохи не так. Нова модифікація машини приймається на озброєння дійсно, в середньому, десь через 10-15 років, але відразу ніхто весь парк не модернізує. Машини модернізують по мірі їх надходження до КР, про що я і писав і тому немає нічого дивного коли рядом в частинах проходять службу машини різних поколінь. Це звичайна світова практика.burewisnyk писав:Давайте мухи окремо і котлети окремо і не йти манівцями. Тема починалась із того, що танковий парк, виходфячи із обсягів які може собі позволити така країна як Україна має бути однорідний і замовляти потрібно одну модифікацію, яку з часом через 10-15 років модернізовувати до нового рівня, а не випускати зоопарк машин різних модифікацій із конвеєра. Скільки модифікацій леопарда зараз в діючих частинах німеччини, іспанії, польщі і т.д. так само про челенджер леклерк і т.д.
Нам зараз потрібно виходити від наших фінансових можливостей і модернізувати машини які не випрацювали свій ресурс – невиправдана розкіш навіть для західних країн.
Все це загальні фрази і ніякої конкретики.burewisnyk писав:Щодо перспективної машини, то договорюватись з німецько-французьким альянсом, щодо вимог які вони ставлять до своєї гармати і снарядів, а ще краще купити ліцензію у них, струшувати пил із розробок 80-90-их, переробити їх під нову гармату і снаряд і доробити те що не дороблено, зробити нову електроніку і оптику і запускати в виробництво.
Основні вимоги до машини наступного покоління для України, як на мене:
1. Повна стандартизація по озброєнню із провідними країнами НАТО, щоб при потребі можна було у них снарядів прикупити.
2. Ізольована, екранована, добре захищена боєукладка в корпусі. П.С. вишибні панелі і в корпусі успішно робляться.
3. Значне посилення броні бортів і даху.
4. Підримка інформаційного поля бою (можливо на НАТівських стандартах, якщо такі будуть).
5. Якісно новий рівень активних систем протидії.Давайте скорочувати обговорення.
Перехід на новий калібр коштує десятки мільярдів доларів. Ви розповідаєте, що у нас коштів не має, а пропонуєте тільки на новий танковий проект викласти більше ніж потрібно для переозброєння всіх Сухопутних військ і ВДВ. А що пропонуєте робити з наявними арсеналами, базами, складами з радянськими боєприпасами? Викинути ще стільки ж бабла на утилізацію? Так на це ніяких коштів не вистачить. Ми перейдемо на озброєння країн НАТО в майбутньому, можливо років через 30-40, а можливо і піздніше, коли закінчяться теперішні запаси боєприпасів радянських калібрів і вони будуть посупово замінени на боєприпаси НАТОвських калібрів.
Що пропонуєте робити до того, добивати Т-64, чи закуповувати "Оплоти"?
Щодо решти, то схоже прийдеться малювати більше детально.
Так більш зрозуміло?
http://s1.radikale.ru/uploads/2016/2/9/ ... d-full.jpg
- чорний колір – двигун;
- жовтий колір – система охолодження;
- червоний колір – АКБ;
- коричневий колір - місце розміщення екіпажу і прибори управління;
- синій колір – паливні баки.
Сподіваюсь, що зараз геометрію башти видно? Все вміщується і захист АЗ теж присутній.
Машина за габаритами близька до сучасних західних танків. На схемі видно, що є можливість розміщення додаткової боєукладки, але в її розміщенні в корпусі я сенсу не бачу і гадаю, що краще заповнити цей об’єм паливними баками, а від 200 снарядів до 2А42 буде більш користі, ніж від 16 од. 125 мм пострілів. Бо наприклад ураження легкоброньованих цілей 30 мм снарядами більш ефективно і дешевше.
ПМ: Взагалі, для забезпечення парку бронетанкового озброєння, потрібно мати три варіанти платформи. Гадаю, що з метою максимальної уніфікації всі вони мають бути на базі Т-80.
1. Легка платформа – п’ятикаткова база для забезпечення бригад ВДВ багатофункціональною платформою. Вона має бути довжиною до 6 м. і вширшку до 2,7 м. Вагою 15-18 т. (в базовому варіанті) і приблизно – 25-30 т. (з додатковою бронею). Платформа має бути пристосована для переміщення літаками Іл-76 і Ан-70, в базовому варіанті. Десантуватися при потребі з платформи П-16М.
Озброєння машини – бойовий модуль з 2А42/С-60, екіпаж машини – 2 в/сл, десант – 6 в/сл.
Силова установка - двигун 3ТД-4/5ТДФ
Потреба - до 500 од.
Зовнішній вигляд машини:
http://s1.radikale.ru/uploads/2016/2/8/ ... e-full.jpg
2. Середня платформа – шестикаткова база – основна бойова машини механізованих бригад СВ. Вага від 30 т. (з легким бойовим модулем і з базовим бронюванням.) до 50 т. в (з важким бойовим модулем і максимальним бронюванням).
Варіанти озброєння:
- 152/155 мм гаубиця.
- 120/125 мм гармата.
- бойовий модуль з 2А42 або С60.
Силова установка - двигун 6ТД-2Е
Загальна потреба – до 2 тис. од.
Зовнішній вигляд в варіанті БМП http://s1.radikale.ru/uploads/2016/2/9/ ... c-full.jpg
3. Важка платформа – семікаткова база загальною вантажопід’ємністю до 70 т. основне озброєння – 120/125 мм гармата, 30 мм гармата 2А42. Призначена для озброєння важких танкових бригад. Загальна потреба – 400од.
Силова установка – два двигуна 6ТД-2Е.
Зовнішній вигляд http://s1.radikale.ru/uploads/2016/2/9/ ... 5-full.jpg
Головна проблема в створенні цих платформ – велика вартість ходової Т-80. На базі Т-64 створення цих машин було б більш доцільно, але нажаль, як я вже писав раніш, відновлення виробництва всієї номенклатури запчастин необхідних для проведення КР Т-64 у нас малоймовірне.
Швидке переозброєння на ці машини можливе у разі демілітаризації РФ і вилучення у неї всіх наявних Т-80Б/БВ/У/УД і ремкомплектів до них як частину компенсації за заподіяну шкоду.
Виробництво легкої платформи можна освоїти на ЖБТЗ.
Виробництво середньої платформи – на ХБТЗ.
Виробництво важкої платформи – ЗіМ.