Перспективний танк нового покоління.

ToJIiK

Re: Перспективний танк нового покоління.

Повідомлення ToJIiK » Вів січня 07, 2014 12:22 am

Дайте відповідь:
1. Як танк може боротись з мінами (на кожен танк трал не почепиш)?
2. Як танк протидіятиме піхоті (навіть не в населеному пункті, на зворотньому скаті висоти)?
3. Як йому протидіяти авіації, артилерії (за межею досягнення своєї зброї)?
5. Скільки влучань він має витримати (щоб відійти або адекватно відповісти)?
6. Скільки потрібно танків для знищення відділення піхоти (без підтримки піхотою)?
7. Чому вермахт посилав танки туди, де їм нічого не могло зашкодити (це не міф)?

ToJIiK

Повідомлення ToJIiK » Вів січня 07, 2014 12:29 am

Alexey писав:Какое кладмище мифов
Вы мне льстите ;) Можливо Ви мали на увазі фонтан міфів :P

guliaypole

Повідомлення guliaypole » Вів січня 07, 2014 6:10 pm

ToJIiK писав:Дайте відповідь:
2. Як танк протидіятиме піхоті (навіть не в населеному пункті, на зворотньому скаті висоти)?
6. Скільки потрібно танків для знищення відділення піхоти (без підтримки піхотою)?
7. Чому вермахт посилав танки туди, де їм нічого не могло зашкодити (це не міф)?
браво ;)
чергове доведення, що танк (штурмовік, машингвер, підводний човен, паровоз ... тощо) не можуть існувати або недоцільні як вид техніки в принципі
Ми ховаєм в кишені тютюн про запас, Номери телефонів, ключі, амулети
І крізь сльози не бачимо власних облич, І крізь сміх не уміємо просто радіти...

ToJIiK

Повідомлення ToJIiK » П'ят січня 10, 2014 12:53 am

Ні, не це я мав на увазі. Я хотів довести, що танк - це зброя загальновійськового бою. Цілком невразливих танків не може існувати в природі (броня vs снаряд), а отже важливо витримати хочаб 1-2 влучення. Танкова рота на ділянці прориву наступає на піхотний (танковий) взвод, думаєте обійдеться без втрат? Я думаю, що прорвавши тактичну полосу естафета перейде роті другого ешелону. Хоча в майбутньому навряд чи утворюватимуть суцільні, глибоко ешелоновані фронти, а це вже інша тактика. І останнє. В армії кажуть:"Техніка в руках індєйца - купа металобрухту". Це стосується і технічного і вогневого і тактичного вишколу. Сорі.

Sasha Sasha

Повідомлення Sasha Sasha » Сер січня 15, 2014 4:00 pm

ToJIiK писав:Дайте відповідь:
1. Чому? (екіпаж має вирішувати чи з тралом чи без).
2. Ніяк.
3. Це не його задачі, їхати в укриття, сподіватися на везіння і молитись богу.
4. ?
5. Тут дивлячись хто чим і куди стріляє в реальності від 0 до Х...!
6. Танк без піхоти-мішень, Піхота без танка-мішень. Остальне додумайте самі.
7. Добре працювала розвідка?
Востаннє редагувалось Сер січня 15, 2014 4:25 pm користувачем Sasha Sasha, всього редагувалось 1 раз.
Заберу своє на танку!

Sasha Sasha

Повідомлення Sasha Sasha » Сер січня 15, 2014 4:23 pm

ToJIiK писав:Ні, не це я мав на увазі. Я хотів довести, що танк - це зброя загальновійськового бою. Цілком невразливих танків не може існувати в природі (броня vs снаряд), а отже важливо витримати хочаб 1-2 влучення. Танкова рота на ділянці прориву наступає на піхотний (танковий) взвод, думаєте обійдеться без втрат? Я думаю, що прорвавши тактичну полосу естафета перейде роті другого ешелону. Хоча в майбутньому навряд чи утворюватимуть суцільні, глибоко ешелоновані фронти, а це вже інша тактика. І останнє. В армії кажуть:"Техніка в руках індєйца - купа металобрухту". Це стосується і технічного і вогневого і тактичного вишколу. Сорі.
Головна проблема танків в їх поганому обзорі, танк по факту сліпий, цю проблему ну хоч якось вирішують постановкою камер на 360 градусів як по вертикалі так по горизонталі. Друга це міни вирішуємо танковим тралом і проти міним дном. Третя горить-ну тут проти законнів фізики не попреш. Четверта поганий захист корми-?. Пята малий сектор обстрілу по вертикалі-вирішуємо установкою 12.7 кулемета з можливістю заміни БП з під броні, боєкомплектом 2000+ і бажано система стабілізації, тут можна і АГ і мало каліберну пушку, взагалі чого душа забажає! До речі Т 64 має значні переваги нат Т 72 в городі. Посилення броні і збільшеня вогневої потужності само собою, але це вже до спеціалістів. Ну якось так.
Заберу своє на танку!

ToJIiK

Повідомлення ToJIiK » Чет січня 16, 2014 12:57 am

Sasha Sasha
Нове покоління танків - це передусім нові технології, а вже потім компоновочні рішення...
http://wartime.org.ua/8820-razrabotki-p ... -ssha.html
Буде лоб 1-2м. товщиною (за аналогом) чи більше завжди знайдеться чим його пробити. Бо снаряд дешевший від танка.
2чол. екіпаж цілком достатньо в світі ІТ технологій...
Читав н/ф роман 80-х, там головний герой викрадав мінікасету з данними. Бачите "флешка" їм тоді і не снилась. :D

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » Вів березня 18, 2014 6:30 am

Андрій виклав в ЖЖ концепцію нового танку http://andrei-bt.livejournal.com/265547 ... #t10907723

Зображення
Щоб загинути за країну смертю героя багато розуму не потрібно, значно розумніше зробити так, щоб смертю героя за свою країну загинув солдат противника.

ToJIiK

Повідомлення ToJIiK » Сер березня 19, 2014 7:04 pm

Я так думаю, що це готовий Concept tank. Чекаєм в металі!

ToJIiK

Повідомлення ToJIiK » Сер березня 19, 2014 7:16 pm

http://wartime.org.ua/9639-ukrayina-pre ... atoyu.html
В кінці допису повна версія відео... жаль "туманноальбіонною" не володію.

Відповісти