Перспективний танк нового покоління.

Sacred

Re: Перспективний танк нового покоління.

Повідомлення Sacred » Пон березня 18, 2013 11:49 am

Alexeizin писав:30-35 к/с на тону, це вже сучасна вимога для танків нового покоління
Ну, це дуже серйозно ускладнює конструкцію, навіть неприйнятно сильно ускладнює :( Не думаю, що в світовому танкобудуванні наважаться на таке рішення. Лео 2А6М і 2А7 якось і одним двигуном обходяться, хоча вага серйозна, майже з Вашого варіанту.
Н - необучаемость

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » Пон березня 18, 2013 12:04 pm

Vold писав: а де тут підвищена живучість?..
В тому, що при ураженні однієї або навіть двох (якщо вони з різного борту) гусениць танк не втрачає рухливості
Vold писав: в вас що забагато заброньованого простору, поверх двигуна пішки ходити можна?.. .
Не менше ніж в БРДМі, коли залазиш зі сторони десантного відділення. Взагалі приблизно так:
Зображення
або так:
Зображення
Vold писав: я давно помітив, що довге спілкування з Шестпером веде до породження броньованих монстрів..) .

:D :D :D
А якщо серьозно, то хіба 65 тон, це монстр? От як би махіна у 100 тон яку "просовує" Юра ото я розумію. Я взагалі завжди пропонував обмежуватися вагою у 60-65 тон.
Vold писав: хто сказав?.. і нафіга стільки?
2 хвилини гуглення і ось таку таблицю бачимо про американський FCS:
Зображення
Sacred писав:Ну, це дуже серйозно ускладнює конструкцію, навіть неприйнятно сильно ускладнює :( Не думаю, що в світовому танкобудуванні наважаться на таке рішення. Лео 2А6М і 2А7 якось і одним двигуном обходяться, хоча вага серйозна, майже з Вашого варіанту.
Працюють над двигуном у 1800, та ще й як.
Щоб загинути за країну смертю героя багато розуму не потрібно, значно розумніше зробити так, щоб смертю героя за свою країну загинув солдат противника.

Sacred

Повідомлення Sacred » Пон березня 18, 2013 12:17 pm

Все ж над одним двигуном. От хай і в Харкові напряжуться відповідно :)
Н - необучаемость

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » Пон березня 18, 2013 12:25 pm

Sacred писав:Все ж над одним двигуном. От хай і в Харкові напряжуться відповідно :)
Так, а різниця яка? У них одне МТО по об'єму займає стільки ж місця як наших два. Колись навіть у хкбм були прожекти щодо встановлення двох 6ТД-1 в М1А1. Навіть були чутки, що єгипетський "Абрамс" приїздив в гості до Харькова з цього приводу.
Щоб загинути за країну смертю героя багато розуму не потрібно, значно розумніше зробити так, щоб смертю героя за свою країну загинув солдат противника.

Vold
Контактна інформація:

Повідомлення Vold » Пон березня 18, 2013 1:02 pm

Alexeizin писав:
Vold писав: а де тут підвищена живучість?..
В тому, що при ураженні однієї або навіть двох (якщо вони з різного борту) гусениць танк не втрачає рухливості
в цьому випадку втрачає ще й як... Маневровість взагалі в нього буде низька з-за подовженої бази
Alexeizin писав: Не менше ніж в БРДМі, коли залазиш зі сторони десантного відділення. Взагалі приблизно так:
тобто ви витрачаєте броню на бронювання повітря, тим самим зменшуючи захист?.. чи може ви щосб забули там намалювати, типу ежектора, наприклад, навісного обладнання ;)
Alexeizin писав: А якщо серьозно, то хіба 65 тон, це монстр? От як би махіна у 100 тон яку "просовує" Юра ото я розумію. Я взагалі завжди пропонував обмежуватися вагою у 60-65 тон.

Подивіться скільки важить зараз наприклад Оплот. При такій компоновці як у вас й тому ж рівню бронювання він потягне на 75 тон мінімум.
Alexeizin писав:
Vold писав: хто сказав?.. і нафіга стільки?
2 хвилини гуглення і ось таку таблицю бачимо про американський FCS:
для чого така потужність машині в 50 тонн я розумію, а для чого такому гусеничному крейсерру як ваш - ні. У вашому випадку велика потужність змусить значно посилювати конструкцію, бо призведе до її значних перевантажень.
Ахтунг! Процент ватності на форумі близький до критичного, можливі прориви ворожої агентури.

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » Пон березня 18, 2013 2:12 pm

Vold писав: в цьому випадку втрачає ще й як... Маневровість взагалі в нього буде низька з-за подовженої бази
Чому це вона продовжена? Подивіться на габарити, виходить на рівні того ж "Абрамса" або "Леопарда"
Vold писав: тобто ви витрачаєте броню на бронювання повітря, тим самим зменшуючи захист?.. чи може ви щосб забули там намалювати, типу ежектора, наприклад, навісного обладнання ;)
Так і у сучасних танків скільки зайвого повітря таскають, особливо на західних машинах (в середньому 20 м3)
Vold писав: Подивіться скільки важить зараз наприклад Оплот. При такій компоновці як у вас й тому ж рівню бронювання він потягне на 75 тон мінімум.
На "Оплоті" стоїть величезна по міркам цього проекту башта яку також потрібно бронювати. Я подивився по програмі, у мого проекту об'єм виходить приблизно 14 метрів кубічних, не набагато більше ніж у то ж "Оплота".
Vold писав: для чого така потужність машині в 50 тонн я розумію, а для чого такому гусеничному крейсерру як ваш - ні. У вашому випадку велика потужність змусить значно посилювати конструкцію, бо призведе до її значних перевантажень.
А чи можливо в наших умовах зробти більше-маньш приємний захит в цієй ваговій категорії? У "Молота" вага була близько 50 т. але його основне озброєння було геть не захищено.

ПМ: Зараз прийшло на думку, що приблизно таку схему можна всунути в той же "Абрамс", тільки башта буде інша і набагато менша.
Як би ми були у НАТО і нам "заокеанські брати" підігнали пару сотень Абрамсів секонд -хенд як в свій час намагались всучити грекам, то гадаю, що щось схоже можна було б зліпити навіть з його корпусу.

Я якось розмовляв з тим хто дійсно конструює танки, так ось чи правда чи ні, але для того щоб надійно забронювати танк при сучасних технологіях від перспективних засобів ураження, то на один кубічний дециметр заброньованого простору потрібно 100 кг сучасної броні. Тобто для забронювання Т-64 потрібно приблизно 120 т. Ось тут тоді і починається замкнуте коло. Для того щоб тягати таку вагу потрібен новий більший двигун і більш потужніша трансмісія зі збільшенням габаритів і ваги вузлів і агрегатів, збільшується об’єм і даль все знову по колу.
В нашому випадку вже маємо 2400 к/с при 5,7 м3 об’єму МТО, тобто якщо взяти за потребу 30 к/с за тону, то маємо аж 80 тон на створення проекту, гадаю що такий потенціал потрібно використовувати, але 65 тон, це межа, важчу машину робити не доцільно

А так то дійсно в цьому проекті багато недоліків, але що робити? Здається зробити ідеальну машину мабуть зовсім не можливо. Тому я взагалі так скептично відносився до створення цієї теми.

Vold
Контактна інформація:

Повідомлення Vold » Пон березня 18, 2013 2:43 pm

Alexeizin писав: Чому це вона продовжена? Подивіться на габарити, виходить на рівні того ж "Абрамса" або "Леопарда"
та ну?.. воно в вас у масштабі намальовано чи як бог на душу поклав? Яка дожина БПС та габарити двигуна на вашому малюнку?

Alexeizin писав: Так і у сучасних танків скільки зайвого повітря таскають, особливо на західних машинах (в середньому 20 м3)
і там прям проходи для обслуговування?.. виж хочете перспективну машину, та ще з надійним захисстом?..
Alexeizin писав: На "Оплоті" стоїть величезна по міркам цього проекту башта яку також потрібно бронювати. Я подивився по програмі, у мого проекту об'єм виходить приблизно 14 метрів кубічних, не набагато більше ніж у то ж "Оплота"..
а чому ви вирішили що вашу бронювати таким чином непотрібно?..
Alexeizin писав:А так то дійсно в цьому проекті багато недоліків, але що робити? Здається зробити ідеальну машину мабуть зовсім не можливо. Тому я взагалі так скептично відносився до створення цієї теми.
перекреслити й почати заново.
Ахтунг! Процент ватності на форумі близький до критичного, можливі прориви ворожої агентури.

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » Пон березня 18, 2013 3:34 pm

Vold писав: та ну?.. воно в вас у масштабі намальовано чи як бог на душу поклав? Яка дожина БПС та габарити двигуна на вашому малюнку?
Подивіться перший пост цієї теми.
Vold писав: і там прям проходи для обслуговування?.. виж хочете перспективну машину, та ще з надійним захисстом?..
На 100% плотну компановку все одно зробити не вийде.
Vold писав: а чому ви вирішили що вашу бронювати таким чином непотрібно?..
Потрібно, але вона значно меньша.
Vold писав: перекреслити й почати заново.
Vold у мене цих проектів як у дурня фантиків. :D Якщо є бажання можу викласти ще. Наприклад такий:
Зображення
Також маємо два двигуни, але розміщення вздовж корпусу поруч один з одним і зав'язані на спільному редукторі.
Або цей, теж саме але заряджання боеукладок здійснюється не через допоміжний лоток, а на пряму при відповідному куті склоніння гармати:
Зображення

ПМ: Коротше Vold це все дитячі забавки. Років з два тому я цим хворав, а зараз вже бажання не те.
Якщо комусь цікаво, то тема вже є, затравку я зробив, нехай спробує свої сили. :)

Онлайн
Олег

Повідомлення Олег » Пон березня 18, 2013 4:23 pm

Vold у мене цих проектів як у дурня фантиків. :D Якщо є бажання можу викласти ще. Наприклад такий:
[/img]

А с передним расположением двигателя - есть вариант????

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » Пон березня 18, 2013 4:36 pm

Олег писав:[
А с передним расположением двигателя - есть вариант????
Є, :D Наприклад це.
Вид з боків:
Зображення
Зображення
Вид з низу:
Зображення

Відповісти