українська БМД

Alexeizin
Експерт

Re: українська БМД

Повідомлення Alexeizin » Нед грудня 06, 2015 5:21 pm

Fidims писав: Так нам и на ближайшие годы не нужна БМД. Даже, если будет чем сбрасывать, то подавить ПВО РФ мы не сможем. Горная БМП, БМП для морпехов, новые МОП, самоходные минометы, новые САУ, переделанные Стрелы-10, новые УР и т.д. Там где не требуется большой вес при защите. Все остальное к тяжелым БМП.
Кстати и новый легкий танк вписывается в 18 тонн. Задание- чтобы его таскал Геркулес.
Зараз БМД звісно не потрібна, я вже писав, що десантуєма техніка нам може знадобитися на перспективу, коли наші частини будуть виконувати завдання в інших регіонах планети
Для оборони України така техніка зайва, це техніка мобільних сил швидкого реагування, які зараз розробляються в масштабах НАТО.
Щоб загинути за країну смертю героя багато розуму не потрібно, значно розумніше зробити так, щоб смертю героя за свою країну загинув солдат противника.

AlexTa

Повідомлення AlexTa » Пон грудня 14, 2015 9:56 pm

Перечитав тему. Як мені здається, то треба танцювати від ОШС, яку обговорювали Високомобільні десантні війська
3 АМБат - 33 в батальйоні (30 в ротах, плюс машина КБ і НШ, плюс медичка.) плюс батарея "Нон"
Три батальйона - 96 БМД три медички, машина командира бригади, машина НШ бригади.
Разом - 101.

РР - 10-13 БМД (разведывательных типа ДЖЕБ)
Мед рота - 5

БРАГ - 54 БМД типа НОНА (18 в дивизионе) +8 машин ПТРК + 8 командирські машини

Плюс зенітні підрозділи (ЗУ-23-2, Стріли, тощо.
Отже, звідси можем зробити висновок, що треба:

1. Лінійна машина типу, БМД-2
2. Командирська машина типу БМД-2 з додатковим обладнанням, зменшеним десантом
3. Десантна БСЕМ, типу, БТР-Д з вищим корпусом
4. Розвідувальна машина, типу, БМД-2 з "Джебом"
5. Десантний ПТРК комплекс - БТР-Д з комплексом аля "Штурм-С"
6. 120 мм самохідний міномет "Нона" чи її аналог
7. Машина артилерійської розвідки та управління вогнем аля "Реостат"

Про ППО:
8. Щодо ЗУ-23-2, то мені здається, що вона у тому вигляді, які її використовують (БТР-Д із СУ-23-2) занадто незахищений, тому необхідно, або вбудовувати ЗУ-23-2 у корпус і додавати відкриту зверху башту.
9. Стріла-10 занадто важка для ВДВ, тому слід мати щось на зразок російського "Лучніка", чи українсько-німецього ASLAG

Забули ще про наступну техніку, яка потрібна для комплекта ВДВ:
10. Командно-штабна машина щось на зразок КШМ-Д "Сорока"
11. Броньована ремонтно-евакуваційна машина десантна БРЕМ-Д
12. Машина дальнього зв'язку чи щось на зразок Р-149БМРД чи щось таке.

Ми тут обговорювали, щось на зразок:
13. десантного танку - думаю, щось схоже на FV-101, тільки з гарматою 90 мм (аля щось від бельгійців) ;-)
14. РЗСВ - щось на зразок 80 мм російського "Грома", хоча мені більше подобається і база у 8-9 т потягне РПУ-14, чи щось схоже на китайський 107 мм РЗСВ Тип 63.

Не обговорювали, але, гадаю, треба
14. машина носій БПЛА?
15. машина РХР?
16. САУ 122 чи 152 мм на базі тієї ж БТР-Д?

Щось іще?

AlexeyI

Повідомлення AlexeyI » Пон грудня 14, 2015 10:18 pm

AlexTa писав: Отже, звідси можем зробити висновок, що треба:

Тримай:
1
Зображення

2
Зображення

3
Зображення

4, 7
Зображення

5.
Зображення

6
Зображення

8
Зображення

насолоджуйтесь:

https://www.youtube.com/watch?v=Qln3hVoe8qA

https://www.youtube.com/watch?v=plBQO2QQrx8
Колыбелью Московии было кровавое болото монгольского рабства, а не суровая слава эпохи норманнов. А современная Россия есть не что иное, как преображенная Московия. (с) К.Маркс

AlexTa

Повідомлення AlexTa » Пон грудня 14, 2015 10:36 pm

AlexeyI писав:
AlexTa писав: Отже, звідси можем зробити висновок, що треба:

Тримай:

насолоджуйтесь:

https://www.youtube.com/watch?v=Qln3hVoe8qA

https://www.youtube.com/watch?v=plBQO2QQrx8
Насолодився. Давно облизуюсь. Але, ця машина залегка. Треба щось до 10 т. Про це вже тут говорили. Як на мене, то найреалістичніше - це колісна база "Дозор-Б". І на її основі створити більш-менш пристойну однорідну лінійку. Ясно, що за прохідністю та бойовою потужністю вона буде поступатись варіанту аля БМД-2, але все ж це єдиний для нас варіант відносно дешево отримати бригаду ВДВ на одній базі.

AlexeyI

Повідомлення AlexeyI » Вів грудня 15, 2015 12:53 am

AlexTa писав:Як на мене, то найреалістичніше - це колісна база "Дозор-Б". І на її основі створити більш-менш пристойну однорідну лінійку. Ясно, що за прохідністю та бойовою потужністю вона буде поступатись варіанту аля БМД-2, але все ж це єдиний для нас варіант відносно дешево отримати бригаду ВДВ на одній базі.
На Дозор більше ніж кулемет не поставиш, слабенька бригада вийде. БРДМ-2 і то виглядає більш привабливо.
Колыбелью Московии было кровавое болото монгольского рабства, а не суровая слава эпохи норманнов. А современная Россия есть не что иное, как преображенная Московия. (с) К.Маркс

AlexTa

Повідомлення AlexTa » Вів грудня 15, 2015 10:04 am

AlexeyI писав:
AlexTa писав:Як на мене, то найреалістичніше - це колісна база "Дозор-Б". І на її основі створити більш-менш пристойну однорідну лінійку. Ясно, що за прохідністю та бойовою потужністю вона буде поступатись варіанту аля БМД-2, але все ж це єдиний для нас варіант відносно дешево отримати бригаду ВДВ на одній базі.
На Дозор більше ніж кулемет не поставиш, слабенька бригада вийде. БРДМ-2 і то виглядає більш привабливо.
Не думаю, що серія Panhard AML мала потужнішу базу
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення

Ясно, що Panhard CRAB ми не зробимо, але щось середнє між цими двома машинами на базі "Тритона" чи "Дозора-Б" цілком реалістично.
ЗображенняЗображення

Вцілому, ВДВ на "Дозорах-Б" та машинах на його базі нам реалістично зробити. Вони можуть мати збут до Африки та Азії. Але, гусеничну лінійку розробити буде дуже важко.

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » Вів грудня 15, 2015 10:51 am

AlexTa писав: Не думаю, що серія Panhard AML мала потужнішу базу
Олександре, десант куди плануєте саджати, зверху на броню?
Тут мова не про колісну, а про гусенічну техніку. Проект колісної машини, який ідеально підходить під ВДВ у нас є - "БМ Арбалет"
Щоб загинути за країну смертю героя багато розуму не потрібно, значно розумніше зробити так, щоб смертю героя за свою країну загинув солдат противника.

AlexTa

Повідомлення AlexTa » Вів грудня 15, 2015 11:38 am

Alexeizin писав:
AlexTa писав: Не думаю, що серія Panhard AML мала потужнішу базу
Олександре, десант куди плануєте саджати, зверху на броню?
У "Дозор-Б" чи "Тритон". Із НСВТ на горі. Ну, можливо, якийсь легкий модуль із ПКТ і АГС на додачу.

А ці машини із 30 мм гарматою (ну, може 23 мм) і 90 мм - це машини вогневої підтримки. Там, одна-дві на роту, чи як там придумаємо.

Ну, і десантувати комплект на платформі. Пограємо у вогневій потужності, прохідності, дещо в захисті у порівнянні з гусеничною платформою, але виграємо у ціні, мобільності, швидкості, переспективі продажу іншим клієнтам, і головне, можливості випуску: вірогідність випуску гусеничної платформи наближаться до нуля.
Alexeizin писав:Тут мова не про колісну, а про гусенічну техніку. Проект колісної машини, який ідеально підходить під ВДВ у нас є - "БМ Арбалет"
Якраз про це я й кажу: перспектива випуску гусеничної десантованої машини у нас дорівнєю нулю. А колісна має шанс. БМ "Арбалет" - це не для ВДВ, а для аеромобільних частин, як на мене. "Дозор-Б" чи "Тритон" і машини на їх базі для ВДВ - для десантування на платформах.

AlexeyI

Повідомлення AlexeyI » Вів грудня 15, 2015 11:46 am

AlexTa писав: Якраз про це я й кажу: перспектива випуску гусеничної десантованої машини у нас дорівнєю нулю. А колісна має шанс. БМ "Арбалет" - це не для ВДВ, а для аеромобільних частин, як на мене. "Дозор-Б" чи "Тритон" і машини на їх базі для ВДВ - для десантування на платформах.
Ціна десантування залежить не тільки від ціни БМД, сюди вхотить ще й ВТА, платформи, парашутні системи... І можливість застосування всього цього, в сучасних умовах, стрімко падає до нуля.

Як на мене, то машинки типу Везеля мають більше шансів, їх можна перекинути на гвинтокрилах на наднизькій висоті, а якщо в трансопртний літак то влізе ціла купа.

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » Вів грудня 15, 2015 12:14 pm

AlexTa писав: Якраз про це я й кажу: перспектива випуску гусеничної десантованої машини у нас дорівнєю нулю.
Ми говоримо про перспективу. Зараз, дійсно, м'яко кажучи, тупо на до техніки такого класу.
Чисту БМД робити сенсу не має, вона має бути або уніфікованою з перспективною БМП, або перепилом вже наявної техніки, наприклад БМП.
AlexTa писав: А колісна має шанс. БМ "Арбалет" - це не для ВДВ, а для аеромобільних частин, як на мене. "Дозор-Б" чи "Тритон" і машини на їх базі для ВДВ - для десантування на платформах.
БТР-80/БМП/2С1 теж спокійно десантуються на платформі П-16М.

Відповісти