Патрульний глісер

Алексей
Контактна інформація:

Re: Патрульний глісер

Повідомлення Алексей » Сер серпня 18, 2010 12:22 pm

atez писав:
_Aleks_ писав:atez, вибачте, але ще одне коло це вже занадто ... :lol:
Ясно... Тобто створюємо цікаву іграшку не виходячи з конкретних потреб, а тому, що нам сподобався гарний малюночок... Бажаю успіху!
МАЛАДЭЦ харашо сказал!

_Aleks_

Повідомлення _Aleks_ » Сер серпня 18, 2010 10:20 pm

atez писав: Ясно... Тобто створюємо цікаву іграшку не виходячи з конкретних потреб, а тому, що нам сподобався гарний малюночок... Бажаю успіху!
:lol:
atez, мене цікавить (цікавило) обговорення ідеї, яку я вважаю не позбавленою раціонального зерна. Та якщо ви раз по раз не сприймаєте мої аргументи, це не обговорення.
Якщо ви не здатні уявити навіть той самий катер проекту 68 з запропонованою розробником системою, вибачте, це не моя проблема ;) .

atez
Контактна інформація:

Повідомлення atez » Чет серпня 19, 2010 1:23 am

_Aleks_ писав:atez, мене цікавить (цікавило) обговорення ідеї, яку я вважаю не позбавленою раціонального зерна. Та якщо ви раз по раз не сприймаєте мої аргументи, це не обговорення.
Якщо ви не здатні уявити навіть той самий катер проекту 68 з запропонованою розробником системою, вибачте, це не моя проблема ;) .
Та як ви не зрозумієте - тут справа не в уяві... Уявити можна що завгодно. Інше питання: а на фіга це "що завгодно" (у нашому випадку - патрульний глісер) потрібно???

_Aleks_

Повідомлення _Aleks_ » Чет серпня 19, 2010 8:56 pm

atez писав: Та як ви не зрозумієте - тут справа не в уяві... Уявити можна що завгодно. Інше питання: а на фіга це "що завгодно" (у нашому випадку - патрульний глісер) потрібно???
Дійсно, нафіга комусь може бути потрібен той самий торпедний катер проекту 68 з втричі більшою швидкістю і без жодної бовтанки на хитавиці ... :))))!

atez
Контактна інформація:

Повідомлення atez » Чет серпня 19, 2010 9:53 pm

_Aleks_ писав:Дійсно, нафіга комусь може бути потрібен той самий торпедний катер проекту 68 з втричі більшою швидкістю і без жодної бовтанки на хитавиці ... :))))!
От-от-от! Дійсно, навіщо створювати новий клас військової техніки, якщо існуючі класи успішно справляються з завданнями?

_Aleks_

Повідомлення _Aleks_ » Чет серпня 19, 2010 11:14 pm

atez писав: От-от-от! Дійсно, навіщо створювати новий клас військової техніки, якщо існуючі класи успішно справляються з завданнями?
Я вже просто сміятись не можу ... :lol:
І ця людина кількома постами вище вказувала мені, що саме ці катери були невдалими оскільки через малу масу їх страшенно бовтало на високих швидкостях.
Парадоксы разума ... :lol:

atez
Контактна інформація:

Повідомлення atez » П'ят серпня 20, 2010 8:45 am

_Aleks_ писав:
atez писав: От-от-от! Дійсно, навіщо створювати новий клас військової техніки, якщо існуючі класи успішно справляються з завданнями?
Я вже просто сміятись не можу ... :lol:
І ця людина кількома постами вище вказувала мені, що саме ці катери були невдалими оскільки через малу масу їх страшенно бовтало на високих швидкостях.
Парадоксы разума ... :lol:
Aleks, судячи з вашої істеричної реакції я роблю висновок, що ви вирішили, що під "існуючими класами" я розумію НДРівські надмалі торпедні катери. Так от, такі ТКА - уже неіснуючий клас - усі списані. Щодо існуючих класів, повторюю ще раз:
а) патрульні катери;
б) гелікоптери.
Тепер назвіть мені завдання, які повинен виконувати ваш глісер, і з якими не можуть справитись ці два класи. Сподіваюсь зрозуміло розжував? Але чіткої відповіді від вас, я вже й не чекаю...

Propovidnuk
Контактна інформація:

Повідомлення Propovidnuk » П'ят серпня 20, 2010 2:44 pm

До речі, військова авіація та патрульні катери досить успішно виконують рятувальні операції. Глісери (особливо військового спрямування) з цим наврядче справляться.

На мою думку глісер - це футуристична машина. В моєму розумінні це - безпілотник, що несе на своєму борту легке і ефективне озброєння, виконує розвідувальні (патрульні) та військові дії, до прибуття "основних сил", або там де використання людей недоцільне або витратне або в екстримальних умовах (високі та низькі температури, радіоактивне, хімічне забруднення, тощо)

Висновок: Його час ще не прийшов!

:twisted: І скільки той глісер повинен важити та яких розмірів має бути, щоб нормально утриматись на воді? Бо поки, що закони фізики ніхто не зміг обдурити.
Ми помираємо за право бути рабами. - Спартак

_Aleks_

Повідомлення _Aleks_ » П'ят серпня 20, 2010 8:12 pm

atez писав:... ви вирішили, що під "існуючими класами" я розумію НДРівські надмалі торпедні катери. Так от, такі ТКА - уже неіснуючий клас - усі списані.
atez, ну ви просто Америку мені відкрили ... :lol:
atez писав:а) патрульні катери;
б) гелікоптери.
Тепер назвіть мені завдання, які повинен виконувати ваш глісер, і з якими не можуть справитись ці два класи...
Наприклад:
він здатен вийти на дистанцію торпедного залпа,
здійснити його торпедами в кількості до 3 шт калібром 533 мм (сумарною масою до 6 т),
повернутись неушкодженим завдяки високій швидкості / малій помітності.

Цікаво, що ви заперечите на цей раз ... ;) ?

П.С. До речі (якщо не секрет звичайно), хто ви за профілем та освітою?
Востаннє редагувалось П'ят серпня 20, 2010 8:22 pm користувачем _Aleks_, всього редагувалось 1 раз.

_Aleks_

Повідомлення _Aleks_ » П'ят серпня 20, 2010 8:20 pm

Propovidnuk писав:До речі, військова авіація та патрульні катери досить успішно виконують рятувальні операції. Глісери (особливо військового спрямування) з цим наврядче справляться.
На мою думку глісер - це футуристична машина.
...
Висновок: Його час ще не прийшов!
Його час прийшов вже років сто тому :lol: ! Принаймні перші глісери висускались вже на початку 20 ст.
В чому проблема в проведенні рятувальних операцій? Звичайний глісер тут мало чім різнитиметься від "не глісера". Ну, хіба що швидкість матиме вищу. Що буде зовсім не зайвим для виконання такої задачі.
Найкумерніше в цьому диспуті те, що і згадуваний торпедний катер типу 68 і футуристична штукенція від розробника (НЕ автора теми) є ... глісерами. Різниця лише в конструктивному забезпеченні режиму глісерування. Тож про "новий клас" це перебор ;) .

Відповісти