Патрульний глісер

atez
Контактна інформація:

Re: Патрульний глісер

Повідомлення atez » Суб серпня 21, 2010 10:58 am

_Aleks_ писав:Наприклад:
він здатен вийти на дистанцію торпедного залпа,
здійснити його торпедами в кількості до 3 шт калібром 533 мм (сумарною масою до 6 т),
повернутись неушкодженим завдяки високій швидкості / малій помітності.

Цікаво, що ви заперечите на цей раз ... ;) ?

П.С. До речі (якщо не секрет звичайно), хто ви за профілем та освітою?
Aleks, можете вважати мене надто впертим, та я все намагаюсь притримуватись заявленої в темі патрульного глісера, а ви сповзаєте до ударного варіанту. Ну та хай буде так. Тоді питаннячко: чим цей глісер кращий за існуючі ракетні катери/корвети? автономність однозначно нижча, можливості самооборони ніякі.

Щодо мого профілю, то він у мене римський ;) , освіта вища. І взагалі, перш ніж задавти такі питання, годилося б самому представитись - хоча бу приваті.

atez
Контактна інформація:

Повідомлення atez » Суб серпня 21, 2010 11:04 am

_Aleks_ писав:Найкумерніше в цьому диспуті те, що і згадуваний торпедний катер типу 68 і футуристична штукенція від розробника (НЕ автора теми) є ... глісерами. Різниця лише в конструктивному забезпеченні режиму глісерування. Тож про "новий клас" це перебор ;) .
Aleks, ви плутаєте поняття. "Новий клас" - це не глісер взагалі, а заявлений у темі патрульний глісер. Конструктивне забезпечення - це річ похідна від завдань, які ставляться перед певним класом кораблів/катерів. Ви ж увесь час намагаєтесь підігнати концепцію під техніку (маємо нове невідомо що - давайте спробуємо знайти йому застосування, бо це невідомо що невідомо навіщо потрібне), а слід було б навпаки: створювати техніку, виходячи з концепції її застосвуання.

A_Mel

Повідомлення A_Mel » Суб серпня 21, 2010 4:33 pm

atez писав:...гелікоптер все одно краще справиться з завданням патрулювання, ніж глісер...
Дозвольте скромно зауважити на можливість взаємодії глісера з БЛА. Звідси й розглядайте переваги та недоліки.

Ulan
Контактна інформація:

Повідомлення Ulan » Суб серпня 21, 2010 7:26 pm

про что ви сперечаетесь??? він ідеально підіде для риб охорони...браконьерів ловити!
Зображення
Зображення

_Aleks_

Повідомлення _Aleks_ » Пон серпня 23, 2010 9:31 pm

atez писав: Aleks, можете вважати мене надто впертим, та я все намагаюсь притримуватись заявленої в темі патрульного глісера, а ви сповзаєте до ударного варіанту.
atez, не знаю впертість тому виною чи ще щось ... та як вже сто і один раз заявляв, що веду мову не про творіння автора теми (тут обговорювати нічого принаймні поки він не врахує цілий список моїх зауважень), а про існуючий прототип. Автор теми давав на нього лінк. І автор прототипу бачить його далеко не лише патрульним глісером.
atez писав:Aleks, ви плутаєте поняття. "Новий клас" - це не глісер взагалі, а заявлений у темі патрульний глісер.
:shock:
Ознайомтесь: серійний патрульний глісер вітчизняного виробництва http://morye.kafa.crimea.ua/ru/condor.html.
atez писав:Щодо мого профілю, то він у мене римський ;) , освіта вища. І взагалі, перш ніж задавти такі питання, годилося б самому представитись - хоча бу приваті.
Ніколи не чув про таку практику ... :lol:
Жодним чином не хотів вас образити. Питання щодо освіти / профілю (гуматірарна / технічна / військова) стосувалась суто причин нашого ... нерозуміння ;) . В мене, наприклад, подібне не раз траплялось з гуманітаріями.

_Aleks_

Повідомлення _Aleks_ » Пон серпня 23, 2010 9:32 pm

Ulan писав:про что ви сперечаетесь??? він ідеально підіде для риб охорони...браконьерів ловити!
На швидкості в 300 км / год ... ;) ?

Алексей
Контактна інформація:

Повідомлення Алексей » Вів серпня 24, 2010 10:23 am

на такой только от рыбинспекции уходить :D

atez
Контактна інформація:

Повідомлення atez » Вів серпня 24, 2010 12:40 pm

_Aleks_ писав:та як вже сто і один раз заявляв, що веду мову не про творіння автора теми (тут обговорювати нічого принаймні поки він не врахує цілий список моїх зауважень), а про існуючий прототип. Автор теми давав на нього лінк. І автор прототипу бачить його далеко не лише патрульним глісером.
Та нехай уже, але поясніть мені - чим цей міні-торпедний катер, який ви пропонуєте, буде кращим за існуючі ракетні катери/корвети.
_Aleks_ писав:Ознайомтесь: серійний патрульний глісер вітчизняного виробництва http://morye.kafa.crimea.ua/ru/condor.html.
Так, та тільки цей катер з корпусом deep V має мало спільного з футуризмом, що товчеться в цій темі. До того ж, він суттєво більший і 48 вуз - це далеко не 300 км/год (що аж ніяк не є недоліком - для патрулювання цього цілком достатньо)
_Aleks_ писав:Ніколи не чув про таку практику ...
Що ж... Недоліки системи виховання... Це мені нагадує ситуацію, коли телефонує незнайома людина і замість того, щоб представитись, питає: "А це хто?"

_Aleks_

Повідомлення _Aleks_ » Вів серпня 24, 2010 9:41 pm

atez писав: Та нехай уже, але поясніть мені - чим цей міні-торпедний катер, який ви пропонуєте, буде кращим за існуючі ракетні катери/корвети.
Це лише приклад. За основу взятий тип 68, з яким ви знайомі. Суто щоб пояснити переваги обговорюваної концепції / технічних рішень.
atez писав:Так, та тільки цей катер з корпусом deep V має мало спільного з футуризмом, що товчеться в цій темі. До того ж, він суттєво більший і 48 вуз - це далеко не 300 км/год (що аж ніяк не є недоліком - для патрулювання цього цілком достатньо)
Всього постом вище ви заявили наступне:
Aleks, ви плутаєте поняття. "Новий клас" - це не глісер взагалі, а заявлений у темі патрульний глісер.
Отже, я наочно довів, що це ваше твердження не вірне ;) .
Ваша ж наступна фраза взагалі слабко повязана з логікою.
Що обговорюваний прототип, що наведений мною серійний зразок є глісерами. Різниця лише у конструктивному забезпеченні режиму глісерування.
Що з того, що він "суттєво більший"? Мені що ще й приклади глісерів в 20 т водотонажності в мережі для вас пошукати? Щоб було один в один ... ;)
По вашому, 48 вузлів це навіть краще за 150 :lol: ? Для чого судну висока швидкість і що її обмежує? Невже "непотрібність" більшої ... ;) ? Зовсім ні. В випадку традиційного глісера (як і будь-якого іншого військового судна) це суто технічні причини.
atez писав: Що ж... Недоліки системи виховання... Це мені нагадує ситуацію, коли телефонує незнайома людина і замість того, щоб представитись, питає: "А це хто?"
Кумедно, потішили ... :lol:

П.С. Схоже, жодних цікавих даних / ідей наша бесіда не дає. Мене ж цікавить саме це. Тому пропоную з темою закруглятись ;) .

atez
Контактна інформація:

Повідомлення atez » Вів серпня 24, 2010 10:48 pm

Ну що ж, Aleks, схоже, ви не можете дати відповіь на питання: а навіщо потрібна екзотика, запропонована автором теми? Відійшли від цієї теми, запропонувавши невідомо що. Зрештою, послались на існуючі проекти. Таким чином, ви не змогли обгрунтувати необхідність вашого проекту - тим більше, що й самі не маєте чіткого уявлення про те, що ж являє собою цей проект. Тож можна підвести масну риску: проект не пройшов "експертної комісії" і дальший його розвиток позбавлений сенсу.

Відповісти