Концепт БМП для ЗСУ

burewisnyk

Re: Перспективна БМП ХКБМ (проект)

Повідомлення burewisnyk » Вів травня 30, 2017 10:39 pm

Alexeizin писав: Читайте вище - базовий варіант потрібен для того, щоб збільшити ресурс машин в мирний час. Потреба таких машин - близко тисячи одиниць. Я вже багато писав про експлуатацію подібної техніки, навіть розписував методу організації бойової підготовки і шляхи збереження моторесурсу. Прочитайте теми про важку БМП і ОШС, бо не має сенсу розмусолювати все це по новому
Мабуть Ви мене не зрозуміли. Я прекрасно розумію концепцію важких БМП, вони мають свою нішу, однак робити всі лінійні машини важкими,це собі не позволяє жодна армія світу.
Витрати на життєвий цикл таких машин будуть шаленими, а наявна їх потреба в декілька тисяч одиниць моментально зробить весь проект мертвонародженим. плюс такі машини в армії це величезне логістичне навантаження на тилові служби і втрата мобільності армійських частин.
Використовувати ж облегчену версію (аля пума) при бойових діях не вийде так як у неї броня буде нікудишня, а шасі за важке, мто матиме надлишкову потужність.
Використовувати її для збереження моторесурсу, питання дуже дискусійне. Скільки ресурсу збережете і на чому в результаті солдати будуть вчитись? на машині яка в два рази легша, має значно менший тиск на грунт, матиме значно більшу питому потужність і буде із не оптимізованою для даної маси ходовою? а толк із такої науки, якщо тільки почнуться бойові дії машини зразу гірше їздити стануть? А в те, що шасі вестиме себе однаково при вдвічі збільшені масі вибачте, однак я не повірю.
Alexeizin писав:З якого переляку вони будуть пробивати в лоб БМП, якщо на них буде бронювання аналогічне танковому?
Аналогічно танковому не буде, так як заброньовий об'єм БМП в рази більший в порівнянні із танковим. Тим паче як тільки появляться в значній серії БМП які триматимуть наявні танкові вистріли дуже швидко противник перейде на нові снаряди або нову систему "гармата + снаряд" який це все швидко нівелює.
Танки які не здатні боротись із танками, а тим паче бмп нікому не потрібні.
Набагато цікавіше розробляти підходи які зменшуватимуть заброньову дію БОПСів.
MilExDe писав:Пане burewisnyk, ваші закиди щодо базової броні ВБМП (на основі теліжки Оплоту) кидають тінь на сам Оплот!
Крім того, ніхто не буде встановлювати баки за бронею - тільки зовні!
покажіть мені машину в якої баки тільки ззовні.
yarroslav писав:На мою думку найкращим варіантом для БМП була б середньомоторна компоновка по типу цього ХКБМівського концепту але з 6ТД-2 і електротрансмісією замість дічі з парою 5ТДФ і чотирьма гусеницями. Думаю це єдина схема в якій можна одночасно отримати потужний захист спереду, дах який витримає дрібні кумулятиви з касетних боєприпасів і зручний вихід для десанту. Не знаю чи можливо в схемі з великою відстанню від двигуна до ведучої зірочки використати ГОП.
Якщо у вас електротрансмісія навіщо вам ГОП?
Проблема цієї схеми в ускладненому доступі до двигуна і в системі охолодження
divmil писав:Как эта хрень по вертикали наводится? Наездом на горку?
Так як усі танки.
"Твое имя и подвиги будут забыты прежде чем высохнут твои кости, А ложь, убившая тебя, погребена под еще более тяжкой ложью". (c)

divmil

Повідомлення divmil » Вів травня 30, 2017 10:52 pm

burewisnyk писав:
Так як усі танки.
В нормальных танках растояние между казенником и дном в разы больше

AlexeyI

Повідомлення AlexeyI » Вів травня 30, 2017 11:53 pm

divmil писав:
burewisnyk писав:
Так як усі танки.
В нормальных танках растояние между казенником и дном в разы больше
Ось так вона наводилась:

https://youtu.be/YjcqVkKHtrc?t=419
Колыбелью Московии было кровавое болото монгольского рабства, а не суровая слава эпохи норманнов. А современная Россия есть не что иное, как преображенная Московия. (с) К.Маркс

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » Сер травня 31, 2017 8:08 am

burewisnyk писав: Мабуть Ви мене не зрозуміли. Я прекрасно розумію концепцію важких БМП, вони мають свою нішу, однак робити всі лінійні машини важкими,це собі не позволяє жодна армія світу.
Все я чудово зрозумів, але ми про це вже говорили сотню разів і чесно кажучи, не дуже хочеться розпочинати мусолити все по новому. В декількох темах я обгунтовував необхідність змішеної ОШС батальйоно-тактичної групи, в якій разом з важкими БМП в штаті потрібно мати більш легкі БТР-4/БМП-1У, але з повністю уніфікованим комплексом озброєння. http://imglink.ru/show-image.php?id=71e ... 0bd73a5ad0
Змішена система комплктування штатів робить ОШС підрозділу більш гнучкою під час бойових дій (про що свідчать бойові дії на Донбасі) і значно полегшує/здешевшує експлуатацію машин в мирний час, бо бойову підготовку в мирний час можна проводити на БТРах/легких БМП на полігонах, а водіння на БМПВ учбово-бойової групи під керівництвом заступників командирів батальйонів з озброєння на танкодромах.
burewisnyk писав: Витрати на життєвий цикл таких машин будуть шаленими, а наявна їх потреба в декілька тисяч одиниць моментально зробить весь проект мертвонародженим. плюс такі машини в армії це величезне логістичне навантаження на тилові служби і втрата мобільності армійських частин.
Використовувати ж облегчену версію (аля пума) при бойових діях не вийде так як у неї броня буде нікудишня, а шасі за важке, мто матиме надлишкову потужність.
Більшість техніки в мирний час не експлуатується бо занаходиться на збергіанні, експлуатується тільки учбово-бойова група. При змішеній системі комплектування учбово-бойовими можна робити кожну десяту БМПВ. Тобто, при штатній потребі ЗС в тисячу одиниць експлуатуватися буде близько сто машин і то лише на заняттях по водінню. Не так вже це буде і дорого виходить.
burewisnyk писав: Використовувати її для збереження моторесурсу, питання дуже дискусійне. Скільки ресурсу збережете і на чому в результаті солдати будуть вчитись? на машині яка в два рази легша, має значно менший тиск на грунт, матиме значно більшу питому потужність і буде із не оптимізованою для даної маси ходовою? а толк із такої науки, якщо тільки почнуться бойові дії машини зразу гірше їздити стануть? А в те, що шасі вестиме себе однаково при вдвічі збільшені масі вибачте, однак я не повірю.
Порожня вантажівка, зазвичай, бігає в тричі довше ніж та, що постійно експлуатується повністю завантажена, але ніхто в ДОСАФах не навчає водіїв категорії "С" на навантажених авто, крім того, виходячи з такої логіки потрібно відмовитись від учбово-бойових літаків, бо для підготовки пілотів вони не потрібні. Або давайте згадаємо, щочаб німців, які для навчань МВ сконструювали спеціальний, полегшений "Леопард" (з прозорою кабіною замість башти і макетом гармати).
В реальності, для 70% відділення/взводу/роти/батальйону пофігу з якої машини спішуватися (чи з БМПВ, чи з БТР-4/БМП-1У) і поруч з якою бігти і волати "Уряяяяяя". При однаковому комлексі озброєння, командиру машини і навіднику оператору теж буде все це до фені бо бойовий модуль "Парус/Штурм/Дуплет" (як приклад) він і в Африці буде "Парусом/Штурмом/Дуплетом". Єдиний хто зазнає деякого браку в підготовці так це МВ, бо вони будуть займатися лише водінням на полегшених БМПВ на танкодромі під керівництвом ЗКО, але цей брак швидко невілюється під час бойового злагодження на навчаннях у разі загрози війни. Тоді вже буде не до економії і заняття будуть проходити на штатній техниці, в умовах максимально наближених до бойових і з максимальною комплектацією машин.
burewisnyk писав: Аналогічно танковому не буде, так як заброньовий об'єм БМП в рази більший в порівнянні із танковим. Тим паче як тільки появляться в значній серії БМП які триматимуть наявні танкові вистріли дуже швидко противник перейде на нові снаряди або нову систему "гармата + снаряд" який це все швидко нівелює.
Танки які не здатні боротись із танками, а тим паче бмп нікому не потрібні.
Набагато цікавіше розробляти підходи які зменшуватимуть заброньову дію БОПСів.
Погорніть цю тему, вже обговорювали це. Я пропонував більшість БМПВ робити з корпусів старих танків і заднемоторною компоновкою а ля АВ-13 https://upload.wikimedia.org/wikipedia/ ... _AB_13.jpg це дозволить зберігти танкову ВЛД, і здешевить виробництво, навіть викладував проект.
З спереду http://s020.radikal.ru/i708/1507/7b/40e0bb5889b8.jpg
З заду http://s1.radikale.ru/uploads/2015/10/2 ... 6-full.jpg
При відкритій апарелі http://s1.radikale.ru/uploads/2015/10/2 ... b-full.jpg
По іншому зробити машину здатною тримати в лоб сучасний ОБПС/БКС/ПТКР не вийде.
Для відому - переозброєння на нові боєприпаси більш затратне, бо одного бк для зразка озброєння буде мало. Для війни потрібно робити стратегічний запас в декілька сот б/к, а це десятки мільярдів доларів. На приклад, щоб купити 250 тис. М-16, для наших ЗСУ, потрібно близько 125 млн. дол, а для того, щоб створити стратегічний запас боєприпасів - 20-25 млрд. дол. Так що не все так просто з боєприпасами. Ми, тай росіяни на Донбасі і в Сирії і досі воюємо переважно з "Заколками", при наявності на озброєнні більш сучасних ОБПСів - "Манго/Свинець". Не зважаючи на те, що їх почали клепати ще за часів СРСР іх і досі не має у військах в достатніх кількостях.
Щоб загинути за країну смертю героя багато розуму не потрібно, значно розумніше зробити так, щоб смертю героя за свою країну загинув солдат противника.

Alexeizin
Експерт

Re: Концепт БМП для ЗСУ

Повідомлення Alexeizin » Чет червня 08, 2017 7:39 am

Азовці виклали концепцію важкої БМП
МТО по переду, система охолодження позаду, схоже, що машину роблять на базі ходової Т-64
Зображення
Щоб загинути за країну смертю героя багато розуму не потрібно, значно розумніше зробити так, щоб смертю героя за свою країну загинув солдат противника.

MilExDe

Повідомлення MilExDe » Чет червня 08, 2017 10:50 am

мені цікаво, арейці думають, який вигляд буде у цієї БМП після одного-двух обстрілів?
Вони до неї мають ще вагон динамічного захисту постачати (недешевого!)

AlexeyI

Повідомлення AlexeyI » Чет червня 08, 2017 10:53 am

MilExDe писав:мені цікаво, арейці думають, який вигляд буде у цієї БМП після одного-двух обстрілів?
Ніби існуючі в світі БМП виглядатимуть краще. Імхо, вартість ДЗ залежить від серійності випуску.
Колыбелью Московии было кровавое болото монгольского рабства, а не суровая слава эпохи норманнов. А современная Россия есть не что иное, как преображенная Московия. (с) К.Маркс

MilExDe

Повідомлення MilExDe » Чет червня 08, 2017 10:58 am

AlexeyI писав:
MilExDe писав:мені цікаво, арейці думають, який вигляд буде у цієї БМП після одного-двух обстрілів?
Ніби існуючі в світі БМП виглядатимуть краще. Імхо, вартість ДЗ залежить від серійності випуску.
Я не проти ДЗ, але показаний спосіб його кріплення до машини... - по-моєму - це хибна концепція!

yarroslav

Повідомлення yarroslav » Чет червня 08, 2017 11:18 am

Alexeizin писав:Азовці виклали концепцію важкої БМП
МТО по переду, система охолодження позаду, схоже, що машину роблять на базі ходової Т-64
Якщо там спереду 5ТДФ з рідною трансмісією то нижня частина носу може пробиватися і з КПВТ

Олег

Повідомлення Олег » Чет червня 08, 2017 11:37 am

Какая взаимосвязь между 5ТДФ и низкой защищенностью (пробитие КПВТ)?

Відповісти