Що привезти з Амерички?

qolorado

Що привезти з Амерички?

Повідомлення qolorado » Вів липня 22, 2014 11:39 am

Нарід, а тут таке. Я зараз в Штатах, за місяць їхатиму додому - що б такого привезти війську? Бо ж тут на онлайн-воєнторгах можна взяти усякого барахла дешевше, ніж в Україні. Є люди, що возять стафф до зони АТО, але вони, здаєсь, і самі не дуже шарять в деталях. Себто, реквестується поміч клубу. Накидайте плз ідей, тілько з конкретними моделями-спеками, а не загальне, типу "рація" або "ПНВ", бо ще куплю, а там виявиться, що воно хіба для "Зарниці" придатне.

А ще, знає хтось - що з мілітарного краще не возити через нашу митницю? Наприклад - бронежилет пропустять, чи спробують захапати? А може, є якісь потреби в немілітарних речах? Ну я там знаю - спальники, чи одяг...

AlexeyI

Re: Що привезти з Амерички?

Повідомлення AlexeyI » Вів липня 22, 2014 6:19 pm

qolorado писав:Нарід, а тут таке. Я зараз в Штатах, за місяць їхатиму додому - що б такого привезти війську? Бо ж тут на онлайн-воєнторгах можна взяти усякого барахла дешевше, ніж в Україні. Є люди, що возять стафф до зони АТО, але вони, здаєсь, і самі не дуже шарять в деталях. Себто, реквестується поміч клубу. Накидайте плз ідей, тілько з конкретними моделями-спеками, а не загальне, типу "рація" або "ПНВ", бо ще куплю, а там виявиться, що воно хіба для "Зарниці" придатне.

А ще, знає хтось - що з мілітарного краще не возити через нашу митницю? Наприклад - бронежилет пропустять, чи спробують захапати? А може, є якісь потреби в немілітарних речах? Ну я там знаю - спальники, чи одяг...
Бронежилет і каску ви можете спокійно провезти через таможню в кількості одного комплекта, а зараз здається відмінили й податок на ввезення, і здається обмеження теж. Потім розгрузки і камуфляжна форма під ембарго і раніше не підпадали, тактичні ліхтарі... тепловізор, якщо потягнете. Ось тут подивіться що купляли:
viewtopic.php?f=83&t=4080&start=180

Напишіть Тарасу в приват, він в курсі що потрібно найбільше.
Колыбелью Московии было кровавое болото монгольского рабства, а не суровая слава эпохи норманнов. А современная Россия есть не что иное, как преображенная Московия. (с) К.Маркс

qolorado

Повідомлення qolorado » Сер липня 23, 2014 1:39 pm

AlexeyI писав:
qolorado писав: Напишіть Тарасу в приват, він в курсі що потрібно найбільше.
Написав, глухо як в танку. Може ще хто є? Холєра, і не думав, що така буде проблема знайти когось, кому не ліньки порадити.

AlexeyI

Повідомлення AlexeyI » Сер липня 23, 2014 2:46 pm

qolorado писав:
AlexeyI писав:
qolorado писав: Напишіть Тарасу в приват, він в курсі що потрібно найбільше.
Написав, глухо як в танку. Може ще хто є? Холєра, і не думав, що така буде проблема знайти когось, кому не ліньки порадити.
Якщо гора не йде до Магомеда...
Короче, в темі куди я вас направив, є реквізити:
-------------------------------------------------------------------------------
Для перерахування допомоги є картка Приватбанку:
5168 7420 6029 2525 на Чмута Тараса Миколайовича
з усіх питань - тел. 0988296264 (двічі подумайте, чи Ви точно хочете дзвонити)
-------------------------------------------------------------------------------

Будемо вважати, що ви вже двічі подумали. ;)
Колыбелью Московии было кровавое болото монгольского рабства, а не суровая слава эпохи норманнов. А современная Россия есть не что иное, как преображенная Московия. (с) К.Маркс

qolorado

Повідомлення qolorado » Сер липня 23, 2014 2:55 pm

AlexeyI писав: Будемо вважати, що ви вже двічі подумали. ;)
Ну так отож-бо, що телефоном таке вирішувати незручно - краще онлайном, аби туди-сюди пхати URL та всякі критерії пошуку. Бо скаже, припустімо, Тарас - треба ghillie suite - а я там знаю, які саме брати?

AlexeyI

Повідомлення AlexeyI » Сер липня 23, 2014 5:23 pm

qolorado писав:
AlexeyI писав: Будемо вважати, що ви вже двічі подумали. ;)
Ну так отож-бо, що телефоном таке вирішувати незручно - краще онлайном, аби туди-сюди пхати URL та всякі критерії пошуку. Бо скаже, припустімо, Тарас - треба ghillie suite - а я там знаю, які саме брати?
Тю блін, напиши СМС, чи скажи голосом: "Тарасе глянь у приват на мілітарі". ;)

qolorado

Повідомлення qolorado » Чет липня 24, 2014 2:19 am

Кинув СМСа. Дідько тільки зна, чи со скайпа дойде. Якщо ви з ним особисто спілкуєтесь: можна вас попросити зробити контрольний постріл, себто сказати/смснути? :)

qolorado

Повідомлення qolorado » Чет липня 24, 2014 2:32 am

О, зараз буде спроба самогубства: накатаю комплейн сам на себе. Ну хоч комплейни модератори читають?...

qolorado

Повідомлення qolorado » Чет липня 24, 2014 2:37 am

qolorado писав:О, зараз буде спроба самогубства: накатаю комплейн сам на себе. Ну хоч комплейни модератори читають?...
Тарасе, чи як на комода попаде - скажіть Тарасові, га? Я закинув вудки на кілька адрес; допоки що всі такі, мабуть, заклопотані, що теж мовчать. Хто перший озветься з хоч би якою конкретикою - тому стаф і повезу.

ПУТИНВВЕДИВОЙСКА^HЩо привезти с Амерички? Конкретно?

Glod9930

Повідомлення Glod9930 » Чет липня 24, 2014 7:43 am

Оптичний приціл він же каліматор ACOG виробництва компанії Trijicon. Інше в лічку.

Відповісти