Куплю МПЛ-50

ТАРАС
Контактна інформація:

Куплю МПЛ-50

Повідомлення ТАРАС » Нед березня 20, 2011 7:23 pm

:/куплю цей витвір радянського мистецтва!) З чохлом, у гарному стані.

Готовий вислухати будь-які пропозиції.

axel
Модератор

Re: Куплю МПЛ-50

Повідомлення axel » Сер липня 06, 2011 10:37 am

Він далеко не Радянський. Навіщо він тобі потрібен, у любому військторзі зараз можливо знайти набагато кращі варіанти та не таскати за собою цю тупизну. (з власного досвіду - дуже не зручна річ...)
Хто проти артилерії той проти Бога. Після нас тиша....

ТАРАС
Контактна інформація:

Повідомлення ТАРАС » Сер липня 06, 2011 1:10 pm

axel писав:Він далеко не Радянський. Навіщо він тобі потрібен, у любому військторзі зараз можливо знайти набагато кращі варіанти та не таскати за собою цю тупизну. (з власного досвіду - дуже не зручна річ...)
:/Обгрунтуй. Як на мене. це універсальний, надійний і безвідмовний інструмент. Якщо можеш запропонувати щось краще, кинь на то лінк, залюбки гляну)

advokat

Повідомлення advokat » Сер липня 06, 2011 1:58 pm

ТАРАС писав:
axel писав:Він далеко не Радянський. Навіщо він тобі потрібен, у любому військторзі зараз можливо знайти набагато кращі варіанти та не таскати за собою цю тупизну. (з власного досвіду - дуже не зручна річ...)
:/Обгрунтуй. Як на мене. це універсальний, надійний і безвідмовний інструмент. Якщо можеш запропонувати щось краще, кинь на то лінк, залюбки гляну)
линком не поделюсь, но видел своими глазами, чтото по образу МПЛ-50, только лезвие не штанмпованная сталь, а кованная, с боковой заточкой. Рукоять кажись дуб. Привозили комрады из РФ. Вот это отменная вещь, после нее нашу мпл даже в руки брать не хотелось. А вообще рекомендую как аналог - http://reibert.info/forum/showthread.ph ... ht=fiskars или http://camouflage.ucoz.ru/index/remni_l ... ochee/0-34

axel
Модератор

Повідомлення axel » Сер липня 06, 2011 3:58 pm

ТАРАС писав: :/Обгрунтуй. Як на мене. це універсальний, надійний і безвідмовний інструмент. Якщо можеш запропонувати щось краще, кинь на то лінк, залюбки гляну)
Вона не зручна в носінні до безумства спробуй з нею побігати на штатному місці всі ляхи будуть у синцях, у лінках вище є досить гарні складні варіанти

ТАРАС
Контактна інформація:

Повідомлення ТАРАС » Сер липня 06, 2011 4:26 pm

axel писав:
ТАРАС писав: :/Обгрунтуй. Як на мене. це універсальний, надійний і безвідмовний інструмент. Якщо можеш запропонувати щось краще, кинь на то лінк, залюбки гляну)
Вона не зручна в носінні до безумства спробуй з нею побігати на штатному місці всі ляхи будуть у синцях, у лінках вище є досить гарні складні варіанти
:/Мені з нею не бігати треба) + скадні не такі надійні.

axel
Модератор

Повідомлення axel » Сер липня 06, 2011 4:56 pm

Є складні нормальні, якщо тобі ними копати, то будь певен що нормальна складна витримає, а якщо спробуєш дрова рубати то мпл теж довго не прослужить, ну розповідати про переваги транспортування складної лопатки перед мплом думаю не варто

Vold
Контактна інформація:

Повідомлення Vold » Сер липня 06, 2011 6:18 pm

поки що я жодної складної міцніше МПЛ не бачив

До речі, можу помилятися, але начебто бачив їх в Воєнторг ДіСІ що на площі Слави
Ахтунг! Процент ватності на форумі близький до критичного, можливі прориви ворожої агентури.

axel
Модератор

Повідомлення axel » Чет липня 07, 2011 1:37 pm

Vold писав:поки що я жодної складної міцніше МПЛ не бачив

До речі, можу помилятися, але начебто бачив їх в Воєнторг ДіСІ що на площі Слави
Ви лопаткою, дрова колите? Чи штреки прорубуєте? Вище "адвокат" кинув лінки на досить пристойні цільнометалеві лопатки я не думаю що вони меньш надійні ніж мпл

advokat

Повідомлення advokat » Чет липня 07, 2011 3:21 pm

axel писав:
Vold писав:"адвокат" кинув лінки на досить пристойні цільнометалеві лопатки я не думаю що вони меньш надійні ніж мпл
они не просто "пристойні" они ябы даже сказал отменные. Фискарсы юзают все копатели, и пока никто не жаловался, у меня ее нету, но есть другие изделия фискарса. И скажу фирма г.. не гонит, вещи стоят свою, на первый взгляд высокую цену. А лопатка у меня вот та имеено складная натовская. Отменно, и копактно и прочно. Для рубки дров у Вас несколько вариантов: мачете, топор фискарс, или лопатка из кованной стали. Все.
Да простят мне этот оффтоп.

Відповісти