Військова освіта

jamert

Re: Військова освіта

Повідомлення jamert » Чет червня 13, 2013 12:23 am

amelya писав:просто я сам второе образование получаю юридическое. и могу с увереностью сказать что юридическое это полная ерунда..
А вы, уважаемый разницу между требованиями к первому и второму образованиям улавливаете? Я имею в виду не нормативные а реальные требования. У меня самый старый студент на втором высшем был ровно вдвое старше меня - мне тогда было 28 а ему 56. Как я могу требовать с него так же как с 20-летнего?

Bagration

Повідомлення Bagration » Вів червня 18, 2013 12:17 am

oleg707 писав:Посмотрите официальные ролики про резирвистов в разных частях http://www.youtube.com/user/UArezerv

Более конкретных ответов вам дать не могу, может кто-то другой из форумчан, сможет рассказать как у них в частях

Но ИМХО вам стоит попробывать, раз есть желание, выберите часть куда бы хотели пойти и узнавайте как именно там это организовано и продится
Обращался в РВК по месту жительства, они говорят – приноси документы – оформим дело резервиста. Но сборов в этом году не будет (по ряду причин, каких именно – не уточняют). И когда будут – они не знают. :lol: Но как только узнают – обещают дать знать.
Я так понимаю в бюджете не нашлось денег в этом году на резервистов.
Но на сайте про резерв есть информация что сборы в 2013 г таки будут. По крайней мере у десантников.
Кому верить - непонятно.
Может кто владеет информацией – как стать резервистом. Причем стать не на бумаге, а реально. Чтоб можно было пострелять, или еще чему полезному с военной точки зрения научится. Может в этом вопросе можно без военкомата обойтись, а просто подъехать в конкретную часть и попробовать договорится?

oleg707
Експерт

Повідомлення oleg707 » Сер червня 26, 2013 9:25 pm

26 червня 2013 року на засіданні Уряду схвалено розпорядження Кабінету Міністрів України «Про утворення Державного університету телекомунікацій».

Відповідно до розпорядження, університет створено на базі Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій, що ліквідується.

До новоутвореного Державного університету телекомунікацій приєднуються відокремлені структурні підрозділи Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» – Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації та Інститут спеціального зв'язку та захисту інформації, а також Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова Національного авіаційного університету.

Окрім того, у розпорядженні зазначено, що слухачі, ад’юнкти, курсанти та студенти, у тому числі ті, хто навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації НТУ «Київський політехнічний інститут» та Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації НТУ «Київський політехнічний інститут», Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова Національного авіаційного університету, продовжують навчання у Державному університеті телекомунікацій.

Redisson

Повідомлення Redisson » Чет червня 27, 2013 1:51 am

oleg707 писав:
26 червня 2013 року на засіданні Уряду схвалено розпорядження Кабінету Міністрів України «Про утворення Державного університету телекомунікацій».

Відповідно до розпорядження, університет створено на базі Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій, що ліквідується.

До новоутвореного Державного університету телекомунікацій приєднуються відокремлені структурні підрозділи Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» – Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації та Інститут спеціального зв'язку та захисту інформації, а також Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова Національного авіаційного університету.

Окрім того, у розпорядженні зазначено, що слухачі, ад’юнкти, курсанти та студенти, у тому числі ті, хто навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації НТУ «Київський політехнічний інститут» та Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації НТУ «Київський політехнічний інститут», Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова Національного авіаційного університету, продовжують навчання у Державному університеті телекомунікацій.
oleg707, они стали филиалами (т.е. сохранение преподавательского состава и учебно-научной базы) или факультетами?
И что с Полтавским факультетом средств военной связи?

Fet

Повідомлення Fet » Чет червня 27, 2013 8:26 am

Табачник отметил, что при объединении будут сохранены все кафедры, лаборатории, а также персонал вузов.
Дай бог, чтобы твоя страна
тебя не пнула сапожищем.
Дай бог, чтобы твоя жена
тебя любила даже нищим.

В бессильной злобе красные комиссары посылают своих наймитов — дабы мутить народ!

Fet

Повідомлення Fet » Чет липня 04, 2013 11:22 am

АСВ
Зображення
тебя не пнула сапожищем.
Дай бог, чтобы твоя жена
тебя любила даже нищим.

В бессильной злобе красные комиссары посылают своих наймитов — дабы мутить народ!

Fet

Повідомлення Fet » Сер липня 24, 2013 1:02 pm

"ФУ"
У Чорному морі триває військова практика курсантів 2-го курсу Академії ВМС імені П.С. Нахімова та студентів 1-го курсу факультету судноводіння та енергетики суден. Флотське стажування проходить за маршрутом Севастополь — Новоозерне — Очаків — Одеса — Севастополь на борту навчальних катерів “Сміла” і “Нова Каховка”.

За час переходу морем вихованці академії повинні відпрацювати практику навичок несення ходової вахти в ролі рульового, вахтового, сигнальника, робочих по камбузу, ознайомитися з корабельною організацією, прийняти участь у виконанні корабельних розкладів на ходу корабля і під час стоянки в портах заходу.

Днями навчальні катери “Сміла” і “Нова Каховка” прибули до порту базування — в Очаків. Майбутніх офіцерів ВМС і капітанів дальнього плавання тепло зустрів особовий склад військово-морського гарнізону на чолі зі старшим морським начальником — начальником гарнізону капітаном 1 рангу В. Харченком.

. Кращими були й представники академії із силового виду протиборства — армреслтінгу. Перше місце посів настоятель храму імені Святого праведного воїна Федора Ушакова при Академії ВМС імені П.С. Нахімова отець Ігор, який вперше бере участь у поході.
тебя не пнула сапожищем.
Дай бог, чтобы твоя жена
тебя любила даже нищим.

Fet

Повідомлення Fet » Сер липня 24, 2013 1:08 pm

В Навчальному центрі ВМС готують мінерів. Я зрозумію, якщо для моря - то так, але для берегової частини...
Так, радіомінер інженерного загону Центру оперативного (бойового) забезпечення ВМС ЗС України матрос служби за контрактом Віталій Кісіль, який родом із села Арбузинка Миколаївської області, ще з раннього дитинства мріяв про романтичну професію справжнього чоловіка.
...
За чотири місяці підготовки в Навчальному центрі ВМС ЗС України матрос Віталій Кісіль швидко засвоїв ази флотської специфіки та опанував фах мінера. Після цього його було розподілено в Центр оперативного (бойового) забезпечення ВМС ЗС України.
тебя не пнула сапожищем.
Дай бог, чтобы твоя жена
тебя любила даже нищим.

ТАРАС
Контактна інформація:

Повідомлення ТАРАС » Сер липня 24, 2013 3:37 pm

А що дивного? У складі ЦО(б)З входить Морський інженерний бат.

oleg707
Експерт

Повідомлення oleg707 » Вів липня 30, 2013 11:15 am

Хто в темі: як там з передачею головного корпусу НУОУ вищому спеціалізованому суду? Постанову КМУ наче не відміняли та зміни не вносили.

Відповісти