Військова освіта

guliaypole

Re: Військова освіта

Повідомлення guliaypole » Сер грудня 25, 2013 11:44 am

Fet писав:МО
У 2013 році, відповідно до Державної комплексної програми реформування і розвитку Збройних Сил України на період до 2017 року, в Міністерстві оборони тривала робота щодо оптимізації мережі військових навчальних та наукових закладів”. Про це сьогодні, 24 грудня, повідомив перший заступник Міністра оборони України Олександр Олійник під час розширеного засідання колегії Міністерства оборони України.

За його словами, сьогодні система військової освіти в цілому забезпечує потреби Збройних Сил у військових фахівцях відповідно до показників державного замовлення.

Зокрема, в рамках виконання Державної комплексної програми реформування і розвитку Збройних Сил України на період до 2017 року, цього року було створено Державний університет телекомунікацій, до складу якого входять Житомирський військовий інститут та Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, створено 4 кафедри військової підготовки у складі Національного авіаційного університету, Одеського національного технічного університету, Київського національного аграрного університету та Харківського національного університету внутрішніх справ.

– В результаті проведених заходів чисельність особового складу була оптимізована, а видатки на утримання вищих військових навчальних закладів зменшилися на 221,3 мільйони гривень, – підкреслив перший заступник Міністра оборони України Олександр Олійник.
Зачем кафедра ВП в ВУЗе МВД?
наприклад, для фахівців що випускаються факультетом масових комунікацій та права. всіх в МВС не працевлаштуєш
Ми ховаєм в кишені тютюн про запас, Номери телефонів, ключі, амулети
І крізь сльози не бачимо власних облич, І крізь сміх не уміємо просто радіти...

Fet

Повідомлення Fet » Сер грудня 25, 2013 11:46 am

guliaypole писав: наприклад, для фахівців що випускаються факультетом масових комунікацій та права. всіх в МВС не працевлаштуєш
А зачем тогда Шева и Ярослава? Впрочем - как всегда любой каприз за ваши мани.
Дай бог, чтобы твоя страна
тебя не пнула сапожищем.
Дай бог, чтобы твоя жена
тебя любила даже нищим.

В бессильной злобе красные комиссары посылают своих наймитов — дабы мутить народ!

Fet

Повідомлення Fet » П'ят грудня 27, 2013 10:26 am

Смотрю бунчуками обзаводимся
Зображення
тебя не пнула сапожищем.
Дай бог, чтобы твоя жена
тебя любила даже нищим.

В бессильной злобе красные комиссары посылают своих наймитов — дабы мутить народ!

Vold
Контактна інформація:

Повідомлення Vold » П'ят грудня 27, 2013 1:29 pm

тобто?
Ахтунг! Процент ватності на форумі близький до критичного, можливі прориви ворожої агентури.

Fet

Повідомлення Fet » П'ят грудня 27, 2013 1:37 pm

Да забыл как называется той "малый флаг".
тебя не пнула сапожищем.
Дай бог, чтобы твоя жена
тебя любила даже нищим.

Vold
Контактна інформація:

Повідомлення Vold » П'ят грудня 27, 2013 1:40 pm

штандарт он и в Африке штандарт..))
Ахтунг! Процент ватності на форумі близький до критичного, можливі прориви ворожої агентури.

guliaypole

Повідомлення guliaypole » Суб грудня 28, 2013 4:51 am

Fet писав:Смотрю бунчуками обзаводимся
бунчук - це така палка з остюками з конячого хвоста. чим більше остюків - тим крутіше володар бунчука.
ще ми не доросли до такого
Ми ховаєм в кишені тютюн про запас, Номери телефонів, ключі, амулети
І крізь сльози не бачимо власних облич, І крізь сміх не уміємо просто радіти...

Fet

Повідомлення Fet » Суб грудня 28, 2013 2:56 pm

Когда я перестал пить чай с калачом, то говорю: аппетита нет! Когда же перестал читать стихи или романы, то говорю: не то, не то!

Я что-то другое имел в виду...
тебя не пнула сапожищем.
Дай бог, чтобы твоя жена
тебя любила даже нищим.

FORMAT

Повідомлення FORMAT » Вів січня 07, 2014 8:34 am

Хочу запитати.На данний момени я абітурієнт військово-юридичного факультету Юракадемії Ярослава Мудрого.Я хотів би дізнатися щодо навчання на данному факультеті і де я зможу служити по завершенню ВНЗ і отримання військового звання ”лейтенант юстиції”?

Fet

Повідомлення Fet » Сер січня 08, 2014 6:30 pm

Хм. А раньше НУО был на улице Зоологической и Росошанская? И что там располагается - на Дегтяревской я бывал, но что бы с другой стороны там было - не знаю. На Росошанской 3 - это бывшая учебка стройбатов (судя по викемапии) или А2287?
тебя не пнула сапожищем.
Дай бог, чтобы твоя жена
тебя любила даже нищим.

Відповісти