Робота в СЗР України

Відповісти
LESHKO

Робота в СЗР України

Повідомлення LESHKO » Чет липня 02, 2009 2:30 am

Колись пробував кілька разів відіслати резюме в зазначену організацію. Адресу отримувача використав info@szru.gov.ua. Через деякий час прийшла стандартна форма відповіді, де зазначолося, що пошуком кандидатів займаються співробітники кадрового апарату зовнішньої розвідки, вивчення та перевірка кандидатів на роботу в СЗР України триває, як правило, до одного року. Також Служба залишає за собою право не повідомляти про результат розгляду кандидатури.

Питання:
Хтось отримував "запрошення" на співбесіду? Я проходив співбесіду в УДО, розчарувався в організації. Цікаво було б спробувати в СЗР.

ТАРАС
Контактна інформація:

Re: Робота в СЗР України

Повідомлення ТАРАС » П'ят липня 03, 2009 10:23 pm

:/Яка освіта у Вас?

LESHKO

Повідомлення LESHKO » Суб липня 04, 2009 9:08 pm

ТАРАС писав::/Яка освіта у Вас?
Технічна, кваліфікація "Інженер електронної техніки (електронні системи)"
До кризи працював інженером систем безпеки та інженером-проектувальником в компанії ІНКОМ (Найбільший ІТ інтегратор України), криза змусила (тобто керівництво поставило перед фактом) перекваліфікуватися і тепер я економіст))) служби 24/7 сектору моніторингу та розслідування шахрайських операцій відділу банківської безпеки управління безпеки комерційного банку.
А що? Ви з відділу кадрів? :D Можу вислати резюме, яке у Вас мило? :D

zagrava
Контактна інформація:

Повідомлення zagrava » Суб липня 04, 2009 10:02 pm

Пропоную поставити свої запитання ще тут

http://ord-ua.com/forum/

тут висять співробітники спецслужб або ті, що видають себе за них
навіть В. Гвоздь оодин раз відписався, бо там на нього дуже гнали :D
Наша правда на вістрі нашої шаблі.
Зображення

Варав

Повідомлення Варав » Суб липня 04, 2009 11:06 pm

LESHKO, зробимо вигляд, що я керівник відділу кадрів.
Перше питання: "Чому ти хочеш працювати саме в СЗР і на якій посаді"?

LESHKO

Повідомлення LESHKO » Нед липня 05, 2009 12:25 am

Варав писав:LESHKO, зробимо вигляд, що я керівник відділу кадрів.
Якщо ти дійсно керівник відділу кадрів, то:
я вже із шкільної парти прагнув стати захистником Вітчизни, стати військовим навіть робив спробу вступити на факультет розвідки Одеського інституту сухопутних військ, та не склалося. Я завжди мріяв, що в один прекрасний сонячний день я отримаю чудову можливість стати офіцером розвідки, щоб по можливості, якщо не повторити подвиги легендарних Ріхарда Зорге, Олександра Святогора та інших таємничих і маловідомих нам "бійців невидимого фронту", то хоча б зробити свій невеличкий вклад в забезпечення обороноздатності, територіальної цілісності та захисту національних інтересів від протиправних посягань з закордону.
На якій посаді? Мені невідома структура та класифікація професій Служби, проте не проти зайняти посаду аналітика чи оперативника з можливими відрядженнями.

Якщо ти пересічний громадянин, який не має прямого відношення до СЗР, то:
мене приваблює романтика військової служби, романтика таємничості, бажання відчувати, що результат твоєї важкої праці має дійсно велике значення. Мені, не те що подобається, легше працювати по режиму, коли кожна хвилина розписана і ти відчуваєш за собою відповідальність. Якби я не був одружений, то коли мене звільнили взимку, я б пішов на строкову службу та підписав би контракт на військову службу у резерві.
Не менш вагомим стимулом є раннє настання пенсійного віку, медичне обслуговування у відомчих закладах.

Абдурахман

Повідомлення Абдурахман » Нед липня 05, 2009 12:33 am

А заодно, поясните, почему молодой и образованный человек стремится на госслужбу за 2000 грн.
TRAIN HARD... OR DON`T TRAIN AT ALL !

LESHKO

Повідомлення LESHKO » Нед липня 05, 2009 12:47 am

Абдурахман писав:
А заодно, поясните, почему молодой и образованный человек стремится на госслужбу за 2000 грн.
А хіба я казав, що прагну на службу?
В студентські роки прагнув, а тепер 2000 грн мене не заманиш :ugeek: Хіба ще щось запропонують :) , або посада куди носять хабарі :D Жарт!
Цікавить сам процес.

Абдурахман

Повідомлення Абдурахман » Нед липня 05, 2009 12:49 am

LESHKO писав:
Якщо ти дійсно керівник відділу кадрів, то:
я вже із шкільної парти прагнув стати захистником Вітчизни, стати військовим навіть робив спробу вступити на факультет розвідки Одеського інституту сухопутних військ, та не склалося. Я завжди мріяв, що в один прекрасний сонячний день я отримаю чудову можливість стати офіцером розвідки, щоб по можливості, якщо не повторити подвиги легендарних Ріхарда Зорге, Олександра Святогора та інших таємничих і маловідомих нам "бійців невидимого фронту", то хоча б зробити свій невеличкий вклад в забезпечення обороноздатності, територіальної цілісності та захисту національних інтересів від протиправних посягань з закордону.
На якій посаді? Мені невідома структура та класифікація професій Служби, проте не проти зайняти посаду аналітика чи оперативника з можливими відрядженнями.

Якщо ти пересічний громадянин, який не має прямого відношення до СЗР, то:
мене приваблює романтика військової служби, романтика таємничості, бажання відчувати, що результат твоєї важкої праці має дійсно велике значення. Мені, не те що подобається, легше працювати по режиму, коли кожна хвилина розписана і ти відчуваєш за собою відповідальність. Якби я не був одружений, то коли мене звільнили взимку, я б пішов на строкову службу та підписав би контракт на військову службу у резерві.
Не менш вагомим стимулом є раннє настання пенсійного віку, медичне обслуговування у відомчих закладах.
Разрешите совет?
На будущее... Разговоры о любви к Родине при "устройстве" на подобную работу еще проходят, но всякие слова о романтике , увольнениях с предыдущей работы и вообще употребление сослагательного оборота "если" автоматически сводят на нет все твои попытки трудоустройства в различного типа "конторы".
Романтика - вещь неприемлемая на данной работе и свидетельствует прежде всего об излишней эмоциональности и импульсивности, что как я говорил неприемлемо.
Разговоры об предыдущих увольнениях настораживают, заставляют более подробно собирать информацию о тебе, копать, а в таких случаях почти всегда находится какой-либо факт, который может быть истолкован не в твою пользу...
Выкинь из своего лексикона слово "если", когда ты говоришь о себе. Это прежде всего свидетельствует о неуверенности в себе, наличие каких-то психологических проблем, отсутствии внутреннего психологического "стержня"...
TRAIN HARD... OR DON`T TRAIN AT ALL !

LESHKO

Повідомлення LESHKO » Нед липня 05, 2009 1:01 am

Гра слів допомагає при влаштуванні на роботу в комерційну структуру, а в такій конторі це не допоможе, так як для цього і існують тести та психологи. Ви ніколи не пробували у тесті, який дають у військкоматах, здається на 160 питань, відповідати позитивно, а пробував і як результат отримав формулювання, що опитувач не щиро відповів на запитання. В мене сестра психолог, трохи читав книг, спробував кілька тестів призначених для відбору на військову службу, більшість з них не обдурити. А якщо попросять намалювати неіснуючу тварину, чи будинок вашої мрії - ЯМА!
Ви можете скоригувати вислови та не підсвідомість. Не знаючи які саме тести на Вас чекають, та на якому принципу вони грунтуються ви не зможете приховати свій внутрішній світ.

Відповісти