Робота в СЗР України

Tigra
Експерт

Re: Робота в СЗР України

Повідомлення Tigra » Чет вересня 02, 2010 1:37 pm

SoM33 писав:а тут обичний солдат получає до 1000 евро за місяць
...мрія, а не запрплата... :(
Раны, нанесенные собственной рукой, всегда заживают медленне,чем те, которые нанес противник.

SoM33
Контактна інформація:

Повідомлення SoM33 » Чет вересня 02, 2010 7:32 pm

Tigra писав:
SoM33 писав:а тут обичний солдат получає до 1000 евро за місяць
...мрія, а не запрплата... :(
по перше тут це не багато

а по друге вони одна із країн засновників НАТО :ugeek:

так щось ми тут трохи не втему розговорилися
[i][b]Що нас не вбє, то додасть нам сили!!![/b][/i]
[img]http://www.oun-upa.org.ua/banners/banner468_2.gif[/img]

LESHKO

Повідомлення LESHKO » Нед вересня 12, 2010 4:18 am

Tigra писав:Ось мені здається, що пан LESHKO вже працює в СЗР, чи працював, чи взагалі має до нього відношення. може в нього дружина там служить - приходить додому і все-все розповідає.
Судячи з того, що він пише, він занадто багато орієнтується.
От взяли і засвітили агента :geek:
Tigra писав:..щодо роботи в СЗРУ - беруть усіх підряд, особливо зараз. байдуже, яка освіта. і ветеринарів на офіцерський контракт. і перукарів на сержантський. сумно :cry:
Я не ветеринар і не перукар, проте з вищою освітою і досвідом роботи. Вперше надіслав резюме до СЗР 10 Грудня 2007 (лист зберігся) коли вже мав диплом бакалавра і який небудь, хоч і невеликий, проте досвід роботи. Потім, коли мав диплом спеціаліста з періодичностю в півроку надсилав ще кілька разів.
Tigra, допоможете підрахувати скільки років пройшло від першого листа?
А може ви і праві, треба було йти вчитися в ПТУ на перукаря ;)

Tigra
Експерт

Повідомлення Tigra » Нед вересня 12, 2010 9:57 am

СКАЖІТЬ МЕНІ БУДЬ-ЛАСКА!!!
Чому всі тут не упускають можливості запитати, "хто де працює?"??? :roll:
ШАНОВНІ!!!
Це не етично!
Майте повагу до одне одного. Якщо людина в своїх даних не написала, то й не треба її питати.
Байдуже, навіть, якщо я вахтер у СБУшному Клубі чи співачка МО хору - все одно я володію інформацією і в мене болить серце за Україну.

Будьте чемними та вихованими. Дякую. :D
Раны, нанесенные собственной рукой, всегда заживают медленне,чем те, которые нанес противник.

Олег

Повідомлення Олег » Нед вересня 12, 2010 10:12 am

Тигра пожалуйста не обижайтесь на ответы которые дают форумчане- у нас не так уж и много людей которые действительно разбираются в проблемах спецслужб , и я лично очень хотел бы ,что бы вы и впредь были участником форума!

LESHKO

Повідомлення LESHKO » Нед вересня 19, 2010 2:36 pm

Варав писав:3. Більше 2000 грн з\п тобі з самого початку ніхто не запропонує.
Один підполковник, керівник групи, який близько місяця як вийшов на пенсію, поділився наступним:
1. Співробітників, як правило вербують з інших силових структур (нашого героя з СБУ), або з числа цивільних по конкретній спеціальності;
2. Випускників цивільних ВУЗів беруть, проте досить рідко, а відшуковують їх самостійно у закладах, де є налагоджені зв"язки. Спеціальність диплому по суті може бути будь-яка, залежно від поточних кадрових потреб Служби;
3. Початкова з/п складатиме від 2500 грн для лейтенанта (це не точно);
4. Зазначена особа отримувала 4500 грн (згадайте звання - смішно). В останній місяць розрахували 4900 грн. Проте враховуючи усі надбавки повинно б було бути десь до 6000 грн;
5. Закордонні поїздки є з дуже солідними компенсаціями у валюті країни перебування. Якщо не "жирувати", то можна непогану суму додому привести. Закордон їздать, як правило, тільки обрані;

Tigra
Експерт

Повідомлення Tigra » Нед вересня 19, 2010 4:39 pm

LESHKO писав:
Варав писав:3. Більше 2000 грн з\п тобі з самого початку ніхто не запропонує.
Один підполковник, керівник групи, який близько місяця як вийшов на пенсію, поділився наступним:
1. Співробітників, як правило вербують з інших силових структур (нашого героя з СБУ), або з числа цивільних по конкретній спеціальності;
2. Випускників цивільних ВУЗів беруть, проте досить рідко, а відшуковують їх самостійно у закладах, де є налагоджені зв"язки. Спеціальність диплому по суті може бути будь-яка, залежно від поточних кадрових потреб Служби;
3. Початкова з/п складатиме від 2500 грн для лейтенанта (це не точно);
4. Зазначена особа отримувала 4500 грн (згадайте звання - смішно). В останній місяць розрахували 4900 грн. Проте враховуючи усі надбавки повинно б було бути десь до 6000 грн;
5. Закордонні поїздки є з дуже солідними компенсаціями у валюті країни перебування. Якщо не "жирувати", то можна непогану суму додому привести. Закордон їздать, як правило, тільки обрані;
Все залежить, в якому підрозділі починаєш службу. як з самого початку виб"єш собі надбавки - так вони й тягнутимутся за тобою. Звісно, є виключення, але небагато.
А якщо ти прийшов без блату, а просто, бо ти розумний, то не бульше 2000-2200 - це точно.
LESHKO писав: Закордон їздать, як правило, тільки обрані
:lol: :lol: :lol: Ну а якже ж інакше? Тільки так!
LESHKO писав: Зазначена особа отримувала 4500 грн
А скільки в нього вислуги? реальної?

zagrava
Контактна інформація:

Повідомлення zagrava » Нед вересня 19, 2010 6:55 pm

LESHKO писав:Закордон їздать, як правило, тільки обрані;
Іду я якось через Гаванський міст. І одразу запримітив двох чоловіків характерної зовнішності. Думаю, цікаво про шо говорять наші розвідники, іду собі то позаду то попереду, але щоб все чути. Ну звісно вони спочатку поділилися спогадами про якусь п'янку. При тому один зізнався шо впринципі особливо не пригадує як потрапив додому. Потім обидва зізналися один одному, що впринципі намагаються так працювати, щоб особливо не напружуватися, а просто відбувати. Ще похаяли начальство. А от далі мова зайшла до "відряджень"
- Мне тут предлагали на полгода. Так я манал. Если бы хотя бы на год. А то такое не понятно что.
Мова про хлопців з ГУР, але пишу це тут бо просто нагадав собі цей випадок кількамісячної давнини. Цікаво, який вважається стандартним термін "заслання".
Наша правда на вістрі нашої шаблі.
Зображення

LESHKO

Повідомлення LESHKO » Вів вересня 21, 2010 12:11 am

Tigra писав:А скільки в нього вислуги? реальної?
Цього я не запитав. Проте він казав, що пенсія в нього близько 2500 грн, а от якби служив далі то згодом могло б бути 5000 грн. Буде нагода запитаю.
zagrava писав:Цікаво, який вважається стандартним термін "заслання".
Думаю, що термін "стандартний" тут недоречний. По логіці це повинно залежати від характеру завдання, чи то одна зустріч по обміну валізами, чи то тривале стеження за яким-небудь об"єктом.

marseille
Експерт

Повідомлення marseille » Вів вересня 21, 2010 11:26 am

zagrava писав:
- Мне тут предлагали на полгода. Так я манал. Если бы хотя бы на год. А то такое не понятно что.
Мова про хлопців з ГУР, але пишу це тут бо просто нагадав собі цей випадок кількамісячної давнини. Цікаво, який вважається стандартним термін "заслання".
Ну, не знаю вже, чи дійсно ви чули співробітників ГУР?! Але щодо термінів, то все, як завжди, простіше.

Ще в ПГУ КДБ було правило, що перше відрядження - це завжди як практика в бойових умовах. Тобто людина їхала десь на півроку на посаду атташе з якихось питань. При цьому конкретних важливих завдань їй майже не ставили. Людина, переважно, брала участь у заходах по забезпеченню операцій, якщо такі проводились.
Коротше - піди, принеси, відійди, не заважай...

В подальшому відрядження могли бути від 3-х до 6-ти років. В залежності від завдань.
Просто треба враховувати, що люди, з якими розвідник працьює в іноземній країні, нікуди не діваються з його від*їздом, а залишаються на місці.
А от чи будуть вони співпрацювати з новою людиною - ще питання.
А якщо кожні півроку приїздить хтось новий - взагалі скажуть "розберіться спочатку в себе"

Відповісти