Допомога зі вступом до армії (контрактна та строкова служба)

ivelov
Контактна інформація:

Re: Допомога зі вступом до армії (контрактна та строкова слу

Повідомлення ivelov » Сер лютого 20, 2013 4:04 pm

На будущее, чтоб не мучались со сбором документов за 1 день Які документи необхідно зібрати
Перелік вакантних посад по родах військ
Зразок автобіографії
И много другой полезной информации для кандидатов на военную службу по контракту: http://tck178.ucoz.ua/

Nerych

Повідомлення Nerych » Нед лютого 24, 2013 3:45 pm

мені вказали купу документів яких в переліку нема, справка і ксерокс картики з поліклініки, жек форма 3 і багато чого ще, бігаю збираю, ще мені сказали що треба поїхати до мого попереднього військомату і забрати справу, бо інакше треба чекати ще місяці 3 поки перешлють( їхати 600км ) , хожу через де день шоб зустрітись з воєнкомом, ( бо кажуть прийти) , а прихожу - кажуть нема, поїхав, зайнятий, перерва, прийдіть завтра, після завтра, ітд...кажу давайте= пройду мед комісію, кажуть, зачекайте треба воєнкомом зустрітись... і так дальше....цирк поїхав клоуни лишились....обіцяли дати перелік частин, відповідь та ж сама - завтра, після завтра, прихожу послухаю про важливість мого аибору і йду додому.. прогресу 0 ... Чув що а ЗСУ барадк , но не на стільки ж... я вже й грошей готовий дати, лиш би прискорити процес, чи хочаб зрушити його з місця.. :(

Nerych

Повідомлення Nerych » Нед лютого 24, 2013 3:49 pm

зараз читаю перелік посад, за даним посиланням, зарплати 3000-3500-4000,звідкілля такі цифри?

guliaypole

Повідомлення guliaypole » Нед лютого 24, 2013 3:52 pm

дожили... людина готова дати грошей щоб служити...
тримайтеся, друже. скажу так - з бюрократами так скрізь у нас, не тільки у воєнкоматах. як тільки потрапляєш в будь-який держустанову, враження ніби в болоті ноги в*язнуть.
ну і все ж, воєнкомат це ще не ЗСУ, як такі
Ми ховаєм в кишені тютюн про запас, Номери телефонів, ключі, амулети
І крізь сльози не бачимо власних облич, І крізь сміх не уміємо просто радіти...

Nerych

Повідомлення Nerych » Нед лютого 24, 2013 3:57 pm

дякую, вже дойду до кінця) А з зарплатами, звідкілля такі цифри? яка зарплата в сухопутних? 1500?( для рядового складу на перший контракт)

arbalet

Повідомлення arbalet » Пон лютого 25, 2013 1:37 pm

Nerych писав:дякую, вже дойду до кінця) А з зарплатами, звідкілля такі цифри? яка зарплата в сухопутних? 1500?( для рядового складу на перший контракт)
ВДВ,спецназ і літуни-подвійна зарплатня.У мене наприклад 5200 грн.Але рубають за найменшу провинність.

ivelov
Контактна інформація:

Повідомлення ivelov » Вів лютого 26, 2013 9:39 am

Nerych писав:зараз читаю перелік посад, за даним посиланням, зарплати 3000-3500-4000,звідкілля такі цифри?
Таблиці з розрахунками зарплат

Nerych

Повідомлення Nerych » Сер лютого 27, 2013 11:03 am

Був у військоманті, попав на зустріч з воєнкомом. Нові проблеми і трудності. Каже мені що тієї частини куди я хочу давно не має ( НО ВОНА ТАМ Є) і що він бачив мою справу з водійськими правами А Б С, і вже домовився про місце служби... Я ж кажу , що не хочу бути таксистом за 1500 грн, що хочу отримати бойову спеціальність, на що отримав відповідь," ну ви дособираете документи и ми к етому разговору верньомся" . Служити на в запропонованій частині на запропонованій посаді не збираюсь. Буду стояти на свому, або так, або ніяк. + нова бумажка потрібна, сказали мені так я "туту" тільки прописаний, і не є
власником житла , повинен їхати в якусь кантору " яка відповідає за забезпечення житлов військовослужбовців, і брати там довіку". голова вже пухне....

arbalet

Повідомлення arbalet » Сер лютого 27, 2013 12:00 pm

Nerych писав:Був у військоманті, попав на зустріч з воєнкомом. Нові проблеми і трудності. Каже мені що тієї частини куди я хочу давно не має ( НО ВОНА ТАМ Є) і що він бачив мою справу з водійськими правами А Б С, і вже домовився про місце служби... Я ж кажу , що не хочу бути таксистом за 1500 грн, що хочу отримати бойову спеціальність, на що отримав відповідь," ну ви дособираете документи и ми к етому разговору верньомся" . Служити на в запропонованій частині на запропонованій посаді не збираюсь. Буду стояти на свому, або так, або ніяк. + нова бумажка потрібна, сказали мені так я "туту" тільки прописаний, і не є
власником житла , повинен їхати в якусь кантору " яка відповідає за забезпечення житлов військовослужбовців, і брати там довіку". голова вже пухне....
можливо хоче збити бабла.Сходіте все таки спочатку в частину і візьміть відношення.

Nerych

Повідомлення Nerych » Сер лютого 27, 2013 12:33 pm

вирішено, затра їду!

Відповісти