Допомога зі вступом до армії (контрактна та строкова служба)

Ulan
Контактна інформація:

Re: Допомога з вступом до армії

Повідомлення Ulan » Чет квітня 01, 2010 9:04 pm

кажу ще раз! навідь у десант зараз беруть зі скрипом зубів розрядників зі зростом 185-190! дуже багато бажаючіх...звісно якщо домовитись з комісаром то можно потрапити... але морска піхота дуж дорого коштуватиме ;) їх офіційна відмовка -

"Военные утверждают, что уже несколько призывов подряд число желающих служить в армии превышает число «вакантных» мест в боевом строю. Уже сейчас, в самом начале призывной кампании, «конкурс» составляет порядка 6—7 человек на одно место. А минувшей осенью только в Днепропетровской области было 18 кандидатов на каждую вакансию."...ось і думай реально лі потрапити....
Зображення
Зображення

Anwarter

Повідомлення Anwarter » Чет квітня 01, 2010 9:26 pm

При таком раскладе почти не реально, но попробывать стоит :) Дякую за вiдповiдь!

Варав

Повідомлення Варав » Чет квітня 01, 2010 9:42 pm

Как по мне, все просто. Служит тот, кто хочет, вот и все

rivnenskyi

Повідомлення rivnenskyi » Сер квітня 07, 2010 10:49 am

Всім привіт.
Я через рік закінчую інститут за спеціальністю країнознавство (факультет міжнародних відносин). Розмовляю англійською та словацькою мовами, в ідеалі знаю комп'ютер та непогано розбираюсь в військах провідних країн, і взагалі в військовій сфері (зараз наприклад пишу бакалаврську роботу на тему "Приватні військові компанії"). Як ви вже напевно зрозуміли, тягне мене не в дипломатію, не в менеджери середньої ланки, а в військову сферу. Військової кафедри при інституті на жаль, немає.
Звідси у мене до вас питання - чи варто мені служити? Якщо так, то де саме і з чого розпочати? Чи потрібні в армії такі люди як я?
P.S. Буду вдячний за будь-яку відповідь, пораду.

Ulan
Контактна інформація:

Повідомлення Ulan » Вів квітня 20, 2010 8:07 pm

такі люди як Ви потрібні нашому порталу,будемо ради співпраці,мій імейл hodorart@mail.ru або аська 555605015 це по перше; а по друге ВИ хочете на контракт, офіцером чи на срочку?
Зображення
Зображення

руль75
Експерт

Повідомлення руль75 » Сер квітня 21, 2010 10:58 am

rivnenskyi писав:Всім привіт.
Я через рік закінчую інститут за спеціальністю країнознавство (факультет міжнародних відносин). Розмовляю англійською та словацькою мовами, в ідеалі знаю комп'ютер та непогано розбираюсь в військах провідних країн, і взагалі в військовій сфері (зараз наприклад пишу бакалаврську роботу на тему "Приватні військові компанії"). Як ви вже напевно зрозуміли, тягне мене не в дипломатію, не в менеджери середньої ланки, а в військову сферу. Військової кафедри при інституті на жаль, немає.
Звідси у мене до вас питання - чи варто мені служити? Якщо так, то де саме і з чого розпочати? Чи потрібні в армії такі люди як я?
P.S. Буду вдячний за будь-яку відповідь, пораду.
Шановний, в ЗСУ не йди. Спробуй себе в ДПСУ або СБУ.

rivnenskyi

Повідомлення rivnenskyi » Нед квітня 25, 2010 10:45 pm

Як потрапити в ДПСУ чи СБУ без зв'язків? Невже потрібно просто прийти (наприклад) в СБУ і з ходу сказати - "привіт, я знаю це і це, беріть мене на роботу"? І чи беруть в ці структури без попередньої служби в армії?
Востаннє редагувалось Сер травня 26, 2010 10:58 am користувачем Sukh, всього редагувалось 1 раз.
Причина: видалив цитування попереднього повідомлення

руль75
Експерт

Повідомлення руль75 » Пон квітня 26, 2010 2:21 pm

Нажаль відповісти на Твої питання я не зможу. Спробуй через інтернет знайти телефони в Рівному. В крайньому випадку зайди і спитай в військоматі. Не святі горшки ліплять - якщо є бажання - пробуй і все вдасться. Успіхів!

rivnenskyi

Повідомлення rivnenskyi » Пон квітня 26, 2010 3:38 pm

Дякую))
Буду пробувати, на щастя час ще є - мені ще рік вчитись.
Востаннє редагувалось Сер травня 26, 2010 10:59 am користувачем Sukh, всього редагувалось 1 раз.
Причина: видалив цитування попереднього повідомлення

iwtbd

Повідомлення iwtbd » Суб серпня 21, 2010 11:27 am

Добрий день. Я в цьому році закінчив ВНЗ(компютерні системи і мережі), зріст 198, вага 95, займаюсь гирьовим спортом, 2 стрибка з парашутом.

1. Скільки зара служать?
2. Куди я зможу потрапити?
3. Чи є шанси потрапити в Аеромобільні війська?
4. Що мене чекає у війскоматі?
5. Чи може бути так що просто не візьмуть?
6. Що буде якщо просто не зявитися в Військомат?
7. Ну і взагалі, на вашу думку, чи є сенс в службі для мене(працювати в армії наміру немаю, майбутня професія не вимагає служби в армії(надіюсь=)))?

Відповісти