Допомога зі вступом до армії (контрактна та строкова служба)

fatboy

Re: Допомога зі вступом до армії (контрактна та строкова слу

Повідомлення fatboy » Сер червня 24, 2015 4:06 pm

Вітаю, шановні.
Потребую поради. Хочу влаштуватись в ЗСУ на контракт "на особлий період" в якусь бойову частину на артилерійську посаду.
Вже зібрав всі документи/довідки/сертифікати, пройшов мед. комісію в військкоматі(здоровий, придатний). Залишилось знайти частину, і ось тут проблема, оскільки строкову службу я не проходив.
В військкоматі "бойових" вакансій для людей без досвіду служби немає.
Спробував пошукати сам. Телефонував в 72гу, пояснив ситуацію - кажуть "ну приїзжайте". Коли приїхав - перше питання - "чи служили"? Кажу "ні". Відповідь - "ми воююча бригада і людей без досвіду служби зараз не беремо".
Ходив пілся цього в військкомат. Там порадили йти на контракт в учбову частину, а учбова частина мене вже після навчання направить в якусь бойову бригаду.
Ок, поїхав в Дівички(бо цікава артилерія). По приїзді виявилось, що учбову частину розформовують, а артилеристи зараз навчаються в Старичах.
Так ось питання:
1. Чи реально зараз потрапити в бойову частину(з відправкою в зону АТО) на контракт "на особливий період" без досвіду служби?
2. Якщо контракт укладається з бойовою частиною, то чи відправляють спочатку в учєбку? В військкоматі кажуть, що так. Коли я розмовляв щодо контракту з офіцером 72ї, я так зрозумів, що ні.
3. Мені видалася дивною схема укладання контракту з учбовою частиною, а потім розподілення в бойову. Чи таке дійсно є?
4. Єдиний учбовий центр артилерії зараз у Старичах? Може є щось блище до Києва?
5. Може плюнути на контракт і мобілізуватися? Який шанс тоді потрапити на артилерійську посаду в моєму випадку(Строкову не проходив, ВОС - "підсобний робітник". Солдат запаса).
Буду вдячний за поради.

oleg707
Експерт

Повідомлення oleg707 » Сер червня 24, 2015 6:39 pm

fatboy писав: 5. Може плюнути на контракт і мобілізуватися? Який шанс тоді потрапити на артилерійську посаду в моєму випадку(Строкову не проходив, ВОС - "підсобний робітник". Солдат запаса).
Буду вдячний за поради.
Плюньте, на контракт. Мобілізуйтесь. З шансами краще уточніть в своєму РВК, чи відправлять Вас у потрібну команду в навчальний центр. А після навчального центру, вже коли будете служити у частині, там і підпишете коонтракт, ще й "премію" за це отримаєте в 9774 грн.

JamalUA

Повідомлення JamalUA » Сер червня 24, 2015 11:06 pm

oleg707 писав:
fatboy писав: 5. Може плюнути на контракт і мобілізуватися? Який шанс тоді потрапити на артилерійську посаду в моєму випадку(Строкову не проходив, ВОС - "підсобний робітник". Солдат запаса).
Буду вдячний за поради.
Плюньте, на контракт. Мобілізуйтесь. З шансами краще уточніть в своєму РВК, чи відправлять Вас у потрібну команду в навчальний центр. А після навчального центру, вже коли будете служити у частині, там і підпишете коонтракт, ще й "премію" за це отримаєте в 9774 грн.
а в НГУ така ж премія є чи тут все по іншому?
і ще таке питання, квиток офіцера запасу в частині відмовляються міняти на офіцерську книжку, кажуть тільки після переходу на контракт. дія відбувається в НГУ вже більше року. спочатку був резервістом, тепер мобілізований резервіст.

oleg707
Експерт

Повідомлення oleg707 » Чет червня 25, 2015 12:06 am

JamalUA писав:
oleg707 писав:
Буду вдячний за поради.
а в НГУ така ж премія є чи тут все по іншому?
і ще таке питання, квиток офіцера запасу в частині відмовляються міняти на офіцерську книжку, кажуть тільки після переходу на контракт. дія відбувається в НГУ вже більше року. спочатку був резервістом, тепер мобілізований резервіст.
Должна быть такая же выплата, эти изменения постановления КМУ №1294, всех военнослужащих касаются

JamalUA

Повідомлення JamalUA » Чет червня 25, 2015 1:13 am

JamalUA писав: і ще таке питання, квиток офіцера запасу в частині відмовляються міняти на офіцерську книжку, кажуть тільки після переходу на контракт. дія відбувається в НГУ вже більше року. спочатку був резервістом, тепер мобілізований резервіст.

а по військовому квитку що підскажете? бо в квитку офіцера запасу баально нема графи для закріплення зброї

oleg707
Експерт

Повідомлення oleg707 » Суб червня 27, 2015 1:10 pm

Після призову на службу з запасу повинні його міняти на посвідчення офіцера. Мабуть бланків в НГУ не має достатньої кількості.

Коли ми призивали роту охорони на навчальні збори, то зброю офіцрам вписували в розділ Службові відмітки. Але ці люди призивалися лише на кілька днів.
Востаннє редагувалось Нед червня 28, 2015 8:09 am користувачем oleg707, всього редагувалось 3 разів.

fatboy

Повідомлення fatboy » Суб червня 27, 2015 6:04 pm

oleg707 писав: Плюньте, на контракт. Мобілізуйтесь. З шансами краще уточніть в своєму РВК, чи відправлять Вас у потрібну команду в навчальний центр. А після навчального центру, вже коли будете служити у частині, там і підпишете коонтракт, ще й "премію" за це отримаєте в 9774 грн.
Питав в РВК щодо мобілізації. Запитів на артелерійські спеціальності зараз немає тому, мабуть, буду просити мобілізувати мене по стрілецькій.
Чи зможу я проходячи службу по мобілізації за спеціальністю групи 100, укласти в частині контракт на особливий період за спеціальністю групи, наприклад, 143, якщо буде вакансія? Тобто чи це теоретично можливо?

guliaypole

Повідомлення guliaypole » Нед червня 28, 2015 1:44 pm

fatboy, вам принципово в зсу? якщо ны, то йдить на контракт в Азов, там вызьмуть
Ми ховаєм в кишені тютюн про запас, Номери телефонів, ключі, амулети
І крізь сльози не бачимо власних облич, І крізь сміх не уміємо просто радіти...

fatboy

Повідомлення fatboy » Нед червня 28, 2015 6:49 pm

guliaypole писав:fatboy, вам принципово в зсу? якщо ны, то йдить на контракт в Азов, там вызьмуть
Ні, зовсім не принципово. З самого початку я йшов у батальйон імені Кульчицького. Мене готові були туди взяти, але на мед. комісії МВС мене навіть дивитись не стали через те, що я не служив строкову за станом здоров’я.

guliaypole

Повідомлення guliaypole » Пон червня 29, 2015 2:20 pm

fatboy писав:
guliaypole писав:fatboy, вам принципово в зсу? якщо ны, то йдить на контракт в Азов, там вызьмуть
Ні, зовсім не принципово. З самого початку я йшов у батальйон імені Кульчицького. Мене готові були туди взяти, але на мед. комісії МВС мене навіть дивитись не стали через те, що я не служив строкову за станом здоров’я.
в Азове на такое внимания не обращают. главное, сразу говорите, что вам в арту
Ми ховаєм в кишені тютюн про запас, Номери телефонів, ключі, амулети
І крізь сльози не бачимо власних облич, І крізь сміх не уміємо просто радіти...

Відповісти