Служба у спецназі

Рома

Re: Як попасти в спецпідрозділ

Повідомлення Рома » Чет липня 29, 2010 10:05 pm

А в Грифон попасти важко? :?:

Ulan
Контактна інформація:

Повідомлення Ulan » П'ят липня 30, 2010 12:49 pm

скажи свъ фыз данны?
Зображення
Зображення

Fet

Повідомлення Fet » Пон серпня 02, 2010 6:49 pm

Влад писав:як попасти в спецслужбу "сокіл" які нормативи по фізо там потрібно ???????
Высшее образование в первую очередь, там только офицерские должности (оперские). А сержанские - водители (пом. опера). Поскольку там с вакансиями слабо - то надо иметь минимум знакомого, который держал бы в курсе. А лучше хорошую лапу. Физа за последние 10 лет говорят сдала. На уровне "хорошо" для армии.
Рома писав:А в Грифон попасти важко? :?:
Грифон не являеться привилегированным подразделением, то попасть проблем нет.
Дай бог, чтобы твоя страна
тебя не пнула сапожищем.
Дай бог, чтобы твоя жена
тебя любила даже нищим.

В бессильной злобе красные комиссары посылают своих наймитов — дабы мутить народ!

Frimen

Допоможіть вирішити

Повідомлення Frimen » Пон серпня 02, 2010 8:12 pm

Добрий день дорогі орднофорумчани. Став перед делемою іти на службу на контракт в якийсь спецпідрозділ або ЗСУ або МВС а якщо вийде то СБУ.
Так як робота в офісі реально достала, хоч і влаштовує заробітна плата і все таке, але це не для мене, це я зрозумів давно, але ось зараз наважився іти на контракт. Строчну службу я проходив, служив в спецпідрозділі роти охорони ЗСУ. Маю вищу освіту і закінчую ще одну (але чомусь не можу знайти своє місце на "гражданці" - це зрозумів зразу після ДМБ). Фізична підготовка в нормі (паркур, бокс кікбокс, муай-тай, але зараз вбільшості МІКС Файт), так як і до армії займався спортом і після армії це діло не закинув а ще більше почав займатися. Психічна підготовка також в нормі. Мене цікавлять такі питання:
1. Місцезнаходження спецпідрозділу (місто), рід спецпідрозділу (ЗСУ - сухопутний спец-наз, морський) (МВС - Титан, Беркут, Сокіл)
2. На сесії контрактників я так розумію відпускають до ВНЗ
3. Я чув при службі на контракті можна написати заяву що я хочу навчатися в спеціальному навчальному закладі, який відноситься до даного спецпідрозділу (ЗСУ - значить військой університе) чи це справді так і через який термі можна писати заяву.

В мене є трішки знайомих у деяких спецпідрозділах, але по їх вказівках йти поки не дуже хочу, хочу вислухати народні (форумні) розповіді про той чи інший підрозділ.

Дякую за ваші відповіді.
P.S. І всі версіїї Call of Duti я давно пройшов на ветерані, та щей на xbox360.
Модератори: якщо не в тому розділі створив тему, прошу її перенести в необхідний розділ.

Розраховую на ваші поради однофорумчани.
Востаннє редагувалось Пон серпня 02, 2010 9:30 pm користувачем Frimen, всього редагувалось 1 раз.

Ulan
Контактна інформація:

Re: Допоможіть вирішити

Повідомлення Ulan » Пон серпня 02, 2010 9:13 pm

Frimen писав:1. Місцезнаходження спецпідрозділу (місто), рід спецпідрозділу (ЗСУ - сухопутний спец-наз, морський) (МВС - Титан, Беркут, Сокіл)
про спецпідрозділи ЗСУ тут http://mil.in.ua/spetspryznachennya/viy ... znachennya
Беркут і інши ВВ є майже в кожному великому місті, в Києві їх декілька.
Frimen писав:2. На сесії контрактників я так розумію відпускають до ВНЗ
звісно
Frimen писав:3. Я чум при службі на контракті можна написати заяву що я хочу навчатися в спеціальному навчальному закладі, який відноситься до даного спецпідрозділу (ЗСУ - значить військой університе) чи це справді так і через який термі можна писати заяву.
....але це майже нереально, максимум, школа сержантів!
Зображення
Зображення

Frimen

Повідомлення Frimen » Пон серпня 02, 2010 9:30 pm

Дякую Ulan, проблема в тому що я вже сержант. І мені сьогодні в обласному воїнкоматі впарювали що півроку на контракті і пишу заяву і йду вчитися у ВВНЗ

Ulan
Контактна інформація:

Повідомлення Ulan » Вів серпня 03, 2010 11:09 am

Frimen писав:Дякую Ulan, проблема в тому що я вже сержант. І мені сьогодні в обласному воїнкоматі впарювали що півроку на контракті і пишу заяву і йду вчитися у ВВНЗ
сумніваюсь що вони правду впарювали :)
Зображення
Зображення

Fet

Повідомлення Fet » Вів серпня 03, 2010 12:21 pm

Ви, Frimen, визначитись, що вам потрібно, бо СБУ це одне, МО – інше, МВС – взагалі. Чи бажаєте бути офіцером. Це як купити авто – всі вас доставлять до місця призначення, але коли, як і за скільки.
Щодо можливості поступу до ВНЗ, то взято с сайту МО в розділі «військова служба»:
Відповідно до цільового прийому за окремим конкурсом зараховуються на навчання до ВВНЗ та ВНП ВНЗ військовослужбовці військової служби за контрактом рядового, сержантського та старшинського складу, випускники поточного року Київського військового ліцею імені Івана Богуна та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою на місця, що визначаються щорічним наказом Міністерства оборони України та Міністерства освіти і науки України.

Особи, які не зараховані на цільові місця за окремим конкурсом, можуть брати участь у конкурсі на загальних засадах.

ВВНЗ та ВНП ВНЗ приймають на навчання без відриву від служби військовослужбовців військової служби за контрактом рядового, сержантського та старшинського складу, які бездоганно прослужили у Збройних Силах не менше одного терміну контракту, на місця державного замовлення для підготовки фахівців за напрямами освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра, що визначається щорічним наказом Міністерства оборони України та Міністерства освіти і науки України. Вступні випробування для зазначеної категорії військовослужбовців будуть проводитися в термін з 23 липня до 31 липня на базі визначених ВВНЗ та ВНП ВНЗ, а зарахування на навчання до ВВНЗ та ВНП ВНЗ не пізніше 10 серпня року вступу.
Але не прогайте вік
Особисто я б рекомендував би прикордонників – зарплата більша і умови праці легші.
Дай бог, чтобы твоя страна
тебя не пнула сапожищем.
Дай бог, чтобы твоя жена
тебя любила даже нищим.

В бессильной злобе красные комиссары посылают своих наймитов — дабы мутить народ!

Ulan
Контактна інформація:

Повідомлення Ulan » Вів серпня 03, 2010 1:46 pm

Fet писав:Особисто я б рекомендував би прикордонників – зарплата більша і умови праці легші.
це дивлячись куди направять....якщо десь на північ, в "глубінку" або чернобильску зону, то не дуже! краще в морську охорону йти!
Зображення
Зображення

Sukh
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення Sukh » Вів серпня 03, 2010 4:03 pm

Об'єднав тему зі старою. Перед створенням нової використовуйте пошук.

Відповісти