Служба у спецназі

22b

Re: Як попасти в спецпідрозділ

Повідомлення 22b » Сер серпня 18, 2010 7:19 am

Oleh-Не забивай себе голову всякой фигней-хочешь-стремись.У меня сокурсник полсе выпуска попал в аналитиики в СБУ а сейчас(9 лет после выпуска) я узнаю что он в "Альфе" в боевом подраезделении и отнюдь не аналитик или тыловик.Так что дерзай.

Oleh
Контактна інформація:

Повідомлення Oleh » П'ят серпня 20, 2010 5:45 pm

Спасибі :) Буду пробувати :)

Frimen

Повідомлення Frimen » Суб серпня 21, 2010 12:33 pm

хто служив в спецназі ЗСУ, потрібна ваша допомога, в яку частину краще піти служити на контракт, де краще ганяють по фізо і менше їб*ть офіцери. Мені потрібні відгуки строчників які проходили там службу або контрактників. У мене друзі в Хмельницькому служать, то не дуже задоволені цією службою.

Legion19-89

Повідомлення Legion19-89 » Чет вересня 16, 2010 9:11 pm

Доброго дня!

З дитинства хотів служити в армії України, після закінчення школи подав документи до Державної Прикордонної академії в Хмельницькому, нажаль з вступом незійшлось(
Після цього був вимушений вступити до ВУЗу. Вступив на військову кафедру, спеціальність Сапер, і на наступний рік надіюсь її добре закінчити.
Але мрія залишилась, дуже хочу служити у спецвійськах, хотів взнати куди можна піти з званням офіцера запасу, і що для цього необхідно???
Розряду з единоборств немаю, але з фізо все гаразд!

Дуже дякую за відповідь!

Ulan
Контактна інформація:

Повідомлення Ulan » Чет вересня 16, 2010 10:14 pm

молодшим лейтинантом в будь яку військову частину, де потрібні сапери
Зображення
Зображення

Олег

Повідомлення Олег » Чет вересня 16, 2010 10:23 pm

Ulan писав:молодшим лейтинантом в будь яку військову частину, де потрібні сапери
Не в ,,будь яку,, -а именно ту где совпадает ВУС, тоесть к примеру, если у него будет специализация ,,експлуатация авиационного инженерного вооружения ,, он не сможет занять должность командира инж-саперного взвода и т.п -к томуже должность должна быть свободна

Legion19-89

Повідомлення Legion19-89 » Чет вересня 16, 2010 10:57 pm

Олег писав:
Ulan писав:молодшим лейтинантом в будь яку військову частину, де потрібні сапери
Не в ,,будь яку,, -а именно ту где совпадает ВУС, тоесть к примеру, если у него будет специализация ,,експлуатация авиационного инженерного вооружения ,, он не сможет занять должность командира инж-саперного взвода и т.п -к томуже должность должна быть свободна
Ну дуже мені хотілось би в підрозділи спеціального призначення, в силові структури.
Хотів би знати на що можу розраховувати.

Fet

Повідомлення Fet » Чет вересня 16, 2010 11:08 pm

В мене э знайомий, якому після танкового училища запропонували стати командиром башенної установки корабля
Дай бог, чтобы твоя страна
тебя не пнула сапожищем.
Дай бог, чтобы твоя жена
тебя любила даже нищим.

В бессильной злобе красные комиссары посылают своих наймитов — дабы мутить народ!

Kombatant

Re: Доброго дня!Хочу у спецпідрозціл.

Повідомлення Kombatant » Чет жовтня 07, 2010 5:51 pm

іди до внутрішніх військ :ugeek:

Kombatant

Повідомлення Kombatant » Чет жовтня 07, 2010 5:53 pm

Legion19-89 писав:Доброго дня!

З дитинства хотів служити в армії України, після закінчення школи подав документи до Державної Прикордонної академії в Хмельницькому, нажаль з вступом незійшлось(
Після цього був вимушений вступити до ВУЗу. Вступив на військову кафедру, спеціальність Сапер, і на наступний рік надіюсь її добре закінчити.
Але мрія залишилась, дуже хочу служити у спецвійськах, хотів взнати куди можна піти з званням офіцера запасу, і що для цього необхідно???
Розряду з единоборств немаю, але з фізо все гаразд!

Дуже дякую за відповідь!
Іди до спецназу внутрішніх військ, якщо фізо добре і не телепень :lol: то можуть взяти ;)

Відповісти