Які ВОС дефецитні в АТО ?

DenAnonimus

Які ВОС дефецитні в АТО ?

Повідомлення DenAnonimus » П'ят січня 09, 2015 2:07 am

Наскільки велика вірогідність що по таким ВОС, будуть навчати з 2гої категорії військово зобов'язаних ? Як мінімум тих , хто згідний на це за патріотичним покликом. Можливо є деякі цивільні спеціальності, яким буде віддаватися перевага, у разі 2гої категорії ?

oleg707
Експерт

Re: Які ВОС дефецитні в АТО ?

Повідомлення oleg707 » Суб січня 10, 2015 11:48 am

Всі спеціальності артилерії, зенітної артилерії (ЗУ-23-2). Спеціальності зв'язку. Навідники, механіки-водії танків, бмп, бтр. Водії з категорією E.
DenAnonimus писав:Наскільки велика вірогідність що по таким ВОС, будуть навчати з 2гої категорії військово зобов'язаних ? Як мінімум тих , хто згідний на це за патріотичним покликом.
Навчати будуть.
DenAnonimus писав:Можливо є деякі цивільні спеціальності, яким буде віддаватися перевага, у разі 2гої категорії ?
Водій. С, особливо D, E.

DenAnonimus

Повідомлення DenAnonimus » Суб січня 10, 2015 4:56 pm

oleg707 писав:Водій. С, особливо D, E.
Наскільки мені відомо, водії завжди були дуже потрібні в армії. Але на жаль я не водій.
Можливо вам відомі вимоги до бажаючого(з 2гої категорії), який як доброволець, захоче отримати ВОС пов'язаний з артилерію чи зв'язком ?

oleg707
Експерт

Повідомлення oleg707 » Суб січня 10, 2015 5:05 pm

DenAnonimus писав:
oleg707 писав:Водій. С, особливо D, E.
Наскільки мені відомо, водії завжди були дуже потрібні в армії. Але на жаль я не водій.
Можливо вам відомі вимоги до бажаючого(з 2гої категорії), який як доброволець, захоче отримати ВОС пов'язаний з артилерію чи зв'язком ?
Придатність за станом здоров'я. Бажання. Решті навчать у навчальному центрі. Добровольців беруть на навчання не враховуючі ВОС (враховуючі що для 2-ї категорії ВОС це доволі умовне поняття, визначається за цивільною освітою).

axel
Модератор

Повідомлення axel » Суб січня 10, 2015 11:11 pm

Як казав один з перших моїх військових вчителів - "Дайте мені підручник сержанта РВіА і ручний досилач, і я за годину зроблю з любого гражданського навідника" тепер багато хто справиться лише з ручним досилачом.....
Хто проти артилерії той проти Бога. Після нас тиша....

DenAnonimus

Повідомлення DenAnonimus » Нед січня 11, 2015 1:35 am

oleg707 писав: Придатність за станом здоров'я. Бажання. Решті навчать у навчальному центрі. Добровольців беруть на навчання не враховуючі ВОС (враховуючі що для 2-ї категорії ВОС це доволі умовне поняття, визначається за цивільною освітою).
Навіть не якого анкетування ? А у загалі добровольців вистачає? Чи беруть всіх кого можуть по закону?
Наскільки прискіпливою може бути медкомісія? Може бути проблемою те що я записаний як "обмежено здатний у в\час" за стоматологічною статтею(прикус), та те що є деякі хронічні захворювання, але про них в особовій справі нічого немає.
Чи є у природі зразок заяви добровольця до військомату ? Копії яких документів потрібні? Якісь поради - що краще писати , а що не писати ?

oleg707
Експерт

Повідомлення oleg707 » Нед січня 11, 2015 9:13 am

DenAnonimus писав:Навіть не якого анкетування ?
Ні. За потреби проведуть у частині.
DenAnonimus писав:А у загалі добровольців вистачає?
Ні, не вистачає. Якби вистачало їх би взяли на короткостроковий контракт (до закінчення війни) і не проводили мобілізацію.
DenAnonimus писав:Чи беруть всіх кого можуть по закону?
Так.
DenAnonimus писав:Наскільки прискіпливою може бути медкомісія?
Залежить від лікарів. Може бути любий варіант.
DenAnonimus писав:Може бути проблемою те що я записаний як "обмежено здатний у в\час" за стоматологічною статтею(прикус), та те що є деякі хронічні захворювання, але про них в особовій справі нічого немає.
Може. Особливо якщо цю хворобу можна виявити без ваших скарг і записів (прикус). З прикусом можна служити якщо стаття 51-"в".
DenAnonimus писав:Чи є у природі зразок заяви добровольця до військомату ?
Вільної форми.
DenAnonimus писав:Копії яких документів потрібні?
До призову ніякі (звичайно). Якщо призвуть то паспорт і код (для оформлення банківської карти у частині), копії.
DenAnonimus писав:Якісь поради - що краще писати , а що не писати ?
Пішить що вважаєте потрібним.

DenAnonimus

Повідомлення DenAnonimus » Пон січня 12, 2015 3:04 pm

Як би в мене було "в" а не "б", то й я не був би 2гої категорії. Нажаль грошей реально лікуватися з "б" на "в", не було, немає та наврядчи будуть. Може кому доводилось самому зтикатися, чи комусь зі знайомих, з необхідністю переписати статтю з "б" на "в" ? До кого краще підходити до голови медкомісії, чи воєнкома? Можуть вони самі піти на зустріч та переписати, чи вони завжди відсилають з актом до лікарні ?

oleg707
Експерт

Повідомлення oleg707 » Пон січня 12, 2015 3:49 pm

Йдіть до лікаря

Vold
Контактна інформація:

Повідомлення Vold » Пон січня 12, 2015 6:13 pm

хм, а от таке питання.. ВЛК дає висновок - не придатний до військової служби. Що далі? .. раніше наче можна було добровольцем, а що зараз - чи підпишуть контракт добровольця?
Ахтунг! Процент ватності на форумі близький до критичного, можливі прориви ворожої агентури.

Відповісти