Проблеми с переводом

Відповісти
Sanlex

Проблеми с переводом

Повідомлення Sanlex » Нед травня 31, 2015 12:51 am

Доброго дня, я четвертий місяць пробую перевестись с тилової військової частини на передову. На даний момент моє відношення та особову справу передали на Київ, але уже другій місяць немає новин. У військовій частині говорять що можливо документи загубили. Я не знаю що роботи хочу захищати державу на передовій, але не можу перевестися документально. Маю наміри стати дизертиром та перейти в добровольчі батальйони.
Порадьте що робити будь ласка???

gazon

Re: Проблеми с переводом

Повідомлення gazon » Нед травня 31, 2015 2:16 am

Скоріш за все таки Ваші документи загубились :cry: На жаль це поширена практика! Добивайте своїх кадровиків про повторне переведення, але ні в якому випадку не потрібно дезертирства, цього і так вистачає! Колись воно все ж таки воно вилізе боком!!! Ситуація дійсно дивна, адже зараз нввпаки вітається і підтримується переведення з тилових частин на фронт!!! І якщо вже кудись зібрались, то краще в підрозділи ЗСУ, чим в добровольчі бати!!! Просто в подальшому буде легше і отримати такі-сякі довідки/документи!!!
Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая! /Т.Г. Шевченко/

oleg707
Експерт

Повідомлення oleg707 » Нед травня 31, 2015 11:17 pm

Sanlex писав:Доброго дня, я четвертий місяць пробую перевестись с тилової військової частини на передову. На даний момент моє відношення та особову справу передали на Київ, але уже другій місяць немає новин. У військовій частині говорять що можливо документи загубили. Я не знаю що роботи хочу захищати державу на передовій, але не можу перевестися документально. Маю наміри стати дизертиром та перейти в добровольчі батальйони.
Порадьте що робити будь ласка???
терміни поки вписуються в наші бюрократичні процедури

Sanlex

Повідомлення Sanlex » Пон червня 01, 2015 7:46 pm

Друзі підскажіть будь ласка куди я можу втікти, підрозділи ЗСУ або добровольчі бати хочу захищати Батьківщину на передовій?

oleg707
Експерт

Повідомлення oleg707 » Пон червня 01, 2015 8:39 pm

Sanlex писав:Друзі підскажіть будь ласка куди я можу втікти, підрозділи ЗСУ або добровольчі бати хочу захищати Батьківщину на передовій?
Куди забажаєте

vmz39bat

Повідомлення vmz39bat » П'ят червня 19, 2015 5:48 pm

Є питання на подібну тематику
По учебці потрапив я в 39 бтро, брали нас як стрільців ПЗРК з метою переучити тут на ЗУ-23, щоб ми знали 2 вос одразу. Однак на розподілі я страшно затупив, і в той час, як мою групу забрали в зу, попередньо мене закинули в матзабезпечення, навіть десь при штабі(де я з своєю спеціальністю міг би згодитися) місця мені не знайшлось. Формально я зараз водій-заправник, фактично хожу із наряда в наряд. Нам говорять, що це тимчасово до 1-го числа для видачі з\п, і ще будуть дивитись хто що може і переставляти, але я боюсь що зависну тут надовго саме в такому статусі, а повернутись на ЗУ мені навряд чи вдастся, а рік такої "служби" я навряд чи витримаю сам один
Питання:
1. Чи є в мене можливість перевестися в інший підрозділ на посаду відповідно записам у моєму квитку - пзрк/оператор еом, чи переведення відбувається умовно де-небудь і там знову ж таки будуть дивитись відповідно до їхніх потреб?
2. Як крайній варіант переведення в тил - знову ж таки, буде в мене якийсь вибір, чи зашлють куди їм захочется та й по всьому?

Відповісти