Хочу на контрактну службу.

ingenus

Хочу на контрактну службу.

Повідомлення ingenus » Чет грудня 24, 2015 4:29 pm

Бажаю вступити до лав ЗСУ.
Закінчив Житомирський технологічний, маю диплом спеціаліста. Лейтенант запасу ВОС №541000. Можу піти і не по спеціальності. Прошу вибачити, мене вже задовбало шо мене кормлять у всіх частинах та військкоматі, що немає вакантів, чи у вас не та спеціальність.
Не можу взагалі влаштуватися, був в декількох частинах (не буду перераховувати, в 5 частинах особисто просився, в одній майже і вийшо та щось передумали різко), як в старих, так і в тих які починають формуватись де реально потрібні люди, а тим паче офіцери. Скрізь одні і тіж відговірки. Стою на учоті в військкоматі, за 4 місяці жодних новин, комісар говорить, що нема нічого, хоча бувши сьогодні в комісаріаті 24.12.2015 (полонський військовий комісаріат в Хмельницкій обл.) при вході висить оголошення, що набираються юнаки та дівчата від 20 років і вище наконтракт, він мені знову затикає рот, що в мене супер пупер ВОСовка, що просто так не візьмуть...
Прошу допомогти, можливо хтось підскаже куди звертатись чи до кого, в який рід військ, а також де розташування В/Ч мені не має значення готовий до всього. Маю високу фізичну підготовку, адаптуюсь до всього швидко проблем як таких не було, дам фору навіть багатьом строковикам...
Востаннє редагувалось Чет грудня 24, 2015 4:31 pm користувачем ingenus, всього редагувалось 1 раз.

Олег

Re: Хочу на контрактну службу.

Повідомлення Олег » Чет грудня 24, 2015 4:31 pm

Офицеру тяжелее устроится на контракт - его нельзя поставить на солдатскую должность. А что за ВОС?

JamalUA

Повідомлення JamalUA » Чет грудня 24, 2015 5:13 pm

Якщо не виходить в ЗСУ, пробуйте в НГУ - рекомендую або в гостомельську бригаду або в азов.

Олег

Повідомлення Олег » Чет грудня 24, 2015 5:17 pm

Олег писав:. А что за ВОС?
Уже нашёл - ВОС "Организация эксплуатации и ремонта средств радиоэлектронной борьбы".
Неужели в 2-х полках РЭБ не нашлось вакантной должности???

В каких частях Вы пытались взять отношение?

UMKA007

Повідомлення UMKA007 » П'ят грудня 25, 2015 11:31 am

ingenus писав:Бажаю вступити до лав ЗСУ.
Частини не хочуть брати бо Ви не кадровий військовий (напевно думають, що після нового року, в звязку з підвищенням грошового забезпечення, до них хлине купа колись скорочених військових які все знають і все вміють.
Якщо Вам немає різниці де і ким служити, то при оголошенні мобілізації - мобілізуйтесь. Напишете рапорт на зміну ВОС (в військоматі чи на курсах перепідготовки) і будете служити на найбіль затребуваній, на поточний момент, ВОС.

Dietrich89

Повідомлення Dietrich89 » Пон січня 11, 2016 8:10 pm

UMKA007 писав:
ingenus писав:Бажаю вступити до лав ЗСУ.
Частини не хочуть брати бо Ви не кадровий військовий
Лол. :D Уже и в армию без опыта не берут

Hammerzeit

Повідомлення Hammerzeit » П'ят січня 27, 2017 9:25 pm

Всім привіт! Хочу звернутись до тих хто має відношення до Національної Гвардії. Зараз розмірковую на рахунок служби за контрактом в НГУ, мені 31 рік, в армії не був, маю базову вищу освіту (інженерна механіка), хотів би потрапити до артилерії. І тут виникли питання, я з Кривого Рогу у нас є частина НГ 3011 по охороні громадського порядку, з інтернету прочитав що артилеристів готують в Запоріжжі в частині НГ 3029, якщо я влаштуюсь на контракт навчання я буду проходити в Запоріжжі, після закінчення навчання і присяги я зможу проходити службу в частині свого міста?

Fet

Повідомлення Fet » П'ят січня 27, 2017 9:37 pm

Смотря, что считать артиллерией... Она есть там? Там СПГ максимум. А так - да. С кем заключил - там и служишь.
В бессильной злобе красные комиссары посылают своих наймитов — дабы мутить народ!

Все, що треба знати про президенство Зеленського: заробітня платня у 5-6 тисяч гривень - це не бідність.

JamalUA

Повідомлення JamalUA » П'ят січня 27, 2017 9:45 pm

Fet писав:Смотря, что считать артиллерией... Она есть там? Там СПГ максимум. А так - да. С кем заключил - там и служишь.
туди 2с1,наче, загребли, да і всілякі д44 там є.

але 3029(гепард) дуже сильно не рекомендую - затягнуті ввшніки, а не гвардійці.
набагато краще в 3018 або в азов.

а якщо збираєтесь в всіляких заходах огп приймати участь - передивіться хроніку майдану.

Hammerzeit

Повідомлення Hammerzeit » Суб січня 28, 2017 12:27 pm

Fet писав: Она есть там? Там СПГ максимум. А так - да.

Там навіть танкісти з'явились.
а якщо збираєтесь в всіляких заходах огп приймати участь - передивіться хроніку майдану
Тема "космонавтів" мене якось не вставляє, тому і хочу до арилеріїї вважаю це більш моє, доречі читав що артилеристи НГ ЦО проводять злагодження на полігоні нашої 17 отбр.
На рахунок Азову та БШР, чисто фізично не витягну пройти відбір. В останньому номері "Чорного Сонця" читав що до Азову зараз йде ще жорсткіший відбір ніж був до цього, систему зовсім змінили і ускладнили.

Відповісти