Мої поневіряння на контракт в 3 полк спец.призначення

vaddyha

Мої поневіряння на контракт в 3 полк спец.призначення

Повідомлення vaddyha » Сер листопада 16, 2016 3:57 pm

Отже почну з того,що бачивши всюди рекламу новостворених ССО та будучи підписаним в фейсбукі на цю групу,клюнув на рекламу.Адже плакати багато обіцяли перспективного, тут і реформа,забезпечення, кращі інструктори, підвищена увага збоку керівництва країни. І у мене,цивільного громадянина з"явилося непереборне бажання підписати контракт. Почав з дзвінка на гарячу лінію ССО де чоловічий голос повідомив,щоб я звертався безпосередньо у в/ч (стройову частину). На наступний день 3 листопада я вже був біля КПП 3 полку. Територію довкола в/ч на повну прибирали спецпризначенці з чорними кажанами на руках правда було їх не багато, чоловік 30. Повідомив черговому КПП про ціль свого прибуття (дізнатися про вакантні посади,умови контракту і чи взагалі підходжу по параметрам). І відразу ж був переадресований прийти на наступний день 4 листопада,оскільки з його слів сьогодні мав прибути Міністр Оборони України і їм не до мене :shock: . Сам служив в інженерних військах і знаю,яке свято припадає на 3 листопада тому трохи здивувався чому саме сьогодні. Вранці 4 листопада був на тому ж місці і той же черговий КПП зустрів мене напівусміхнений зі словами,що сьогодні прибуває МО України Степан Полторак. І знову мене ніхто не прийме. Тобто "вчора" він обманув мене. Приходь- каже, у вівторок вранці. Добре! У вівторок 8.11 о 8:30 я знову на КПП. Черговий КП прапорщик каже- "Приходь у четвер,ти сьогодні вже спізнився, треба було на 7.40 бути." Прошу його,щоб повідомив стройову про моє прибуття і бажання хоча б ознайомитись з інформацією про контракт. На що "прапор" каже - "Що треба прийти у четвер на 7.40 здать фізо.,псих тести"і тільки тоді мені дадуть якусь інфу. Перепалка тривала 2 хв. і все ж він повідомив по рації(мабуть черговому по частині),що тут хлопчина питає за контракт. На що голос з рації повідомив,щоб я звернувся у військоммат за інформацією. Харе,пішов у міський військоммат Кропивницького,а в спину "прапор",черговий КПП злорадно -"МОЖЕШ ЩЕ ПОЖАЛІТИСЯ"!!! У військомматі на мене,як на непевного подивилися іди мол бери туди у в/ч відношення бо ми тут тільки документи збираємо. Короче не за адресою ти прийшов. Написав я це, для інших цивільних,ЯКІ ХОЧУТЬ на контракт. Бо у вільному доступі цієї інформації немає. І хочу попередити щоб не перлись серед білого дня туди, а прибували у чітко визначені дні - ВІВТОРОК і ЧЕТВЕР на 7:40. (з собою спортивну форму). Нікого і нічого не критикую,але осад присутній.
PS: А тепер трохи про себе зріст 188см,вага 80 кг. На перекладині 12-13, 3 км - 11хв45с., 100м-14.4с. Не супер спортсмен,але і не здохля. Здоров"я відмінне (знаю бо проходив мед. огляд в СБУ влітку/без грошей). Освіта: вища-юридична. Служба в ЗСУ 2006-2007 р.р.

AlexeyI

Re: Мої поневіряння на контракт в 3 полк спец.призначення

Повідомлення AlexeyI » Сер листопада 16, 2016 4:06 pm

vaddyha писав:Нікого і нічого не критикую,але осад присутній.
Ясно, не проявив жодних агентурних якостей і жалієшся. :)
Колыбелью Московии было кровавое болото монгольского рабства, а не суровая слава эпохи норманнов. А современная Россия есть не что иное, как преображенная Московия. (с) К.Маркс

kot911

Повідомлення kot911 » Сер листопада 16, 2016 11:24 pm

І що далі?
Не скажу що цікаво, проте хтось же мав це питання поставити.

vaddyha

Повідомлення vaddyha » Чет листопада 17, 2016 12:49 am

kot911 писав:І що далі?
Зараз ламає між так і ні. Обдумую варіанти(можливий переїзд назад в Черкаси). Та й взагалі ця розповідь для тих,хто хоче отак зі сторони прийти.Щоб знали час і місце.

AlexeyI

Повідомлення AlexeyI » Чет листопада 17, 2016 2:21 am

Тепер можна підійти на кпп 8 полку. :)
Колыбелью Московии было кровавое болото монгольского рабства, а не суровая слава эпохи норманнов. А современная Россия есть не что иное, как преображенная Московия. (с) К.Маркс

kot911

Повідомлення kot911 » Чет листопада 17, 2016 7:14 am

vaddyha писав:
Зараз ламає між так і ні. Обдумую варіанти(можливий переїзд назад в Черкаси). Та й взагалі ця розповідь для тих,хто хоче отак зі сторони прийти.Щоб знали час і місце.
Якщо ламає, то який сенс був спочатку? Потрібна робота? Вибач, але таких тут вагон і ще дрезіна причепна.
Якщо ти стебешся над "кажанами що метуть плац", то я над тими, хто сюди "на роботу влаштовується". Без образ, нічого особистого.
Кому тут місце, ті це знають.

kot911

Повідомлення kot911 » Чет листопада 17, 2016 7:15 am

AlexeyI писав:

А потім на південь - "на моря!"

vaddyha

Повідомлення vaddyha » Чет листопада 17, 2016 7:43 am

kot911 писав:
vaddyha писав:
Якщо ламає, то який сенс був спочатку? Потрібна робота? Вибач, але таких тут вагон і ще дрезіна причепна.
Якщо ти стебешся над "кажанами що метуть плац", то я над тими, хто сюди "на роботу влаштовується". Без образ, нічого особистого.
Кому тут місце, ті це знають.
Я налаштований служити, а не на роботу влаштовуватися. Стьобу ніякого з приводу прибирання не мав і близько. Я людей у формі поважаю. Тим паче з кажаном на шевроні
Востаннє редагувалось Чет листопада 17, 2016 7:52 am користувачем vaddyha, всього редагувалось 1 раз.

vaddyha

Повідомлення vaddyha » Чет листопада 17, 2016 7:50 am

AlexeyI писав:
Ну що смішного?! Людина приїде З Сум і їй почнуть травить прийди завтра - післязавтра-післяпіслязавтра. Бо тим хто має надавати інформацію згідно посадової інструкції все і всі до лампочки.

kot911

Повідомлення kot911 » Чет листопада 17, 2016 8:22 am

vaddyha писав:
AlexeyI писав:
Ну що смішного?! Людина приїде З Сум і їй почнуть травить прийди завтра - післязавтра-післяпіслязавтра. Бо тим хто має надавати інформацію згідно посадової інструкції все і всі до лампочки.
Якщо не зрозуміло повторюю - було б бажання. За відсутності мотивації будь хто (той же прапор на хвіртці) стає непереборною перепоною.
Кожному своє.

Відповісти