Мої поневіряння на контракт в 3 полк спец.призначення

vaddyha

Re: Мої поневіряння на контракт в 3 полк спец.призначення

Повідомлення vaddyha » П'ят листопада 18, 2016 8:49 am

kot911 писав:
Олег писав:А как по вашему кандидат должен был "правильно" поступить - перелезть через забор, и сам зайти в строевую???
Відчуття, ніби спілкуюсь не з військовослужбовцями.

А як інші проходять?

Взагалі про що тема? Висловити співчуття особі, що надивившись відео вирішила, що це для неї, роте життєва реальність виявилась непереборною? В людини є вже строкова служба і вища освіта, проте вона тут простирадла тексту вивішує і сподівається на співчуття. Я в системі і бачу тут тонни та кілометри совкового гівна і дебілізму. Але чомусь в даному випадку я на боці цієї системи. Дивно, ні?

Резюме - якби такого "прапора на калітці" не було, його потрібно було б створити.

В мене є ваканти, проте мені не потрібні розвідники, які не здатні виконувати найпростіші дії для досягнення власних цілей, не кажучі вже про інше. А тим більше розвідники, що не вміють знаходити спільну мову з іншими, хоч би якими ті були. На бойових це дуже небезпечно. Крапка, далі без мене.
Яке в біса співчуття,хочу щоб інформацію нормально доводили :evil: . Сидиш в кабінеті і дупу не можеш піднять,щоб розказати про умови контракту.А реальність така,що тебе відразу підводять до того,що ти ніхто і будеш ніким. Роздрукуйте хоча б офіційне оголошення на КПП коли, кому, і як приходить. Бо на форумі час є сидіти, а з кандидатами немає.

kot911

Re: Мої поневіряння на контракт в 3 полк спец.призначення

Повідомлення kot911 » Вів листопада 22, 2016 9:05 pm

Залишу висловлювання екзальтованої дитини у свою адресу без коментарів.
Для інших поточний приклад. Людина приїхала до нас із зони АТО, склала всі тести, тримала відношення і поїхала назад. На все (безпосередньо в нашому місті) витративши 7 годин часу.
Кожному своє.

Відповісти