Мої поневіряння на контракт в 3 полк спец.призначення

SERDJUK

Re: Мої поневіряння на контракт в 3 полк спец.призначення

Повідомлення SERDJUK » Чет листопада 17, 2016 10:57 am

Це повне марення - відношення з військової частини. Є навчальні центри - вони, на мою думку, і мають проводити відбір кандидатів, підготовку та направляти для проходження служби де потрібно. Військові комісаріати - реклама, поверхневе ознайомлення з умовами військової служби, первинну медичну комісію та узгоджувати з НЦ терміни прийому кандидатів. Можливо після цього селяни не йтимуть до війська "на роботу" і не розбігатимуться при відрядженні в АТО, як описувалося у сусідній гілці.

P.S. Для бажаючих мене по критикувати: це моє бачення (16 років служби офіцером) вирішення даної ПРОБЛЕМИ ЗСУ.

Олег

Повідомлення Олег » Чет листопада 17, 2016 11:01 am

kot911 писав:
vaddyha писав:
kot911 писав:І що далі?
Не скажу що цікаво, проте хтось же мав це питання поставити.
Зараз ламає між так і ні. Обдумую варіанти(можливий переїзд назад в Черкаси). Та й взагалі ця розповідь для тих,хто хоче отак зі сторони прийти.Щоб знали час і місце.
Якщо ламає, то який сенс був спочатку? Потрібна робота? Вибач, але таких тут вагон і ще дрезіна причепна.
Якщо ти стебешся над "кажанами що метуть плац", то я над тими, хто сюди "на роботу влаштовується". Без образ, нічого особистого.
Кому тут місце, ті це знають.
Странный комментарий - человек несколько дней дисциплинировано пытался вступить на службу, его посылали нах... а Вы пишете "хочешь здесь служить - терпи...".
Терпеть можно физические нагрузки, расставание с семьёй и т.п, но если к кандидату с первого дня отнеслись как к говну - то нормальных людей к вам мало придёт. И потом не жалуйтесь, что много контрактников наркоманов, аватаров и заробитчан.....
В итоге в часть придут служить те, кто живёт недалеко.

vaddyha

Повідомлення vaddyha » Чет листопада 17, 2016 11:36 am

kot911 Якщо не зрозуміло повторюю - було б бажання. За відсутності мотивації будь хто (той же прапор на хвіртці) стає непереборною перепоною.
Кожному своє.

Якщо не зрозуміло ---я три дні ходив за інформацією у в/ч. Чи мотивація це тоді,коли я там був би 5 разів. Тоді так,трохи не дотягнув. І якщо не зрозуміло - то мабуть же є хлопці,які приїжають за 200-400 км. і їм кажуть прийди завтра.

kot911

Повідомлення kot911 » Чет листопада 17, 2016 10:08 pm

Олег писав: Странный комментарий - человек несколько дней дисциплинировано пытался вступить на службу, его посылали нах... а Вы пишете "хочешь здесь служить - терпи...".
Терпеть можно физические нагрузки, расставание с семьёй и т.п, но если к кандидату с первого дня отнеслись как к говну - то нормальных людей к вам мало придёт. И потом не жалуйтесь, что много контрактников наркоманов, аватаров и заробитчан.....
В итоге в часть придут служить те, кто живёт недалеко.
Особисто мені не потрібні розвідники, які дисципліновано запитують інформацію і потім жаліються (поневіряння!!!) на життєві негаразди. Суб'єктивно, але маю на це право. Хай менше, але з мотивацією. А якщо мотивацію ламає "прапор на калітці" (а ти впевнений що там "посилав нах"?), то мотивації тут зовсім нуль.

Теоретично зараз всіх мали б відправляти у 142 центр. Так от, тамтешні інструктори таким рекрутам дійсно показують рівень гівна. Вже на п'ятій хвилині. Без образ - є багато інших місць для служби. І є багато інших можливостей взнати всю інформацію, що необхідна для зарахування до ССО.

kot911

Повідомлення kot911 » Чет листопада 17, 2016 10:10 pm

vaddyha писав:Якщо не зрозуміло ---я три дні ходив за інформацією у в/ч. Чи мотивація це тоді,коли я там був би 5 разів. Тоді так,трохи не дотягнув. І якщо не зрозуміло - то мабуть же є хлопці,які приїжають за 200-400 км. і їм кажуть прийди завтра.
Та все зрозуміло, не переймайся.

AlexeyI

Повідомлення AlexeyI » Чет листопада 17, 2016 10:40 pm

vaddyha писав:
AlexeyI писав:
kot911 писав:І що далі?
Тепер можна підійти на кпп 8 полку. :)
Ну що смішного?! Людина приїде З Сум і їй почнуть травить прийди завтра - післязавтра-післяпіслязавтра. Бо тим хто має надавати інформацію згідно посадової інструкції все і всі до лампочки.
Вважай, що це перший рівень відсіву.
Ти отримав від свого мозку завдання прийти на співбесіду, і тричі провалив завдання, може як казав яник: "астанавітєсь!". :)

ПС! Пане kot911, давно хотів спитати, які у вас вимоги до IQ?
Колыбелью Московии было кровавое болото монгольского рабства, а не суровая слава эпохи норманнов. А современная Россия есть не что иное, как преображенная Московия. (с) К.Маркс

Олег

Повідомлення Олег » Чет листопада 17, 2016 11:42 pm

А как по вашему кандидат должен был "правильно" поступить - перелезть через забор, и сам зайти в строевую???

AlexeyI

Повідомлення AlexeyI » П'ят листопада 18, 2016 12:55 am

Олег писав:А как по вашему кандидат должен был "правильно" поступить - перелезть через забор, и сам зайти в строевую???
Чом би й ні, як мінімум відвели в караулку, але в частині би побував..., або обійти периметр і пошукати дірку... Негри якось попадають на відбір, абидно. . :)
Колыбелью Московии было кровавое болото монгольского рабства, а не суровая слава эпохи норманнов. А современная Россия есть не что иное, как преображенная Московия. (с) К.Маркс

kot911

Повідомлення kot911 » П'ят листопада 18, 2016 7:00 am

AlexeyI писав: Вважай, що це перший рівень відсіву.
Ти отримав від свого мозку завдання прийти на співбесіду, і тричі провалив завдання, може як казав яник: "астанавітєсь!". :)

ПС! Пане kot911, давно хотів спитати, які у вас вимоги до IQ?
Наскільки мені відомо відсутні.

kot911

Повідомлення kot911 » П'ят листопада 18, 2016 7:12 am

Олег писав:А как по вашему кандидат должен был "правильно" поступить - перелезть через забор, и сам зайти в строевую???
Відчуття, ніби спілкуюсь не з військовослужбовцями.

А як інші проходять?

Взагалі про що тема? Висловити співчуття особі, що надивившись відео вирішила, що це для неї, роте життєва реальність виявилась непереборною? В людини є вже строкова служба і вища освіта, проте вона тут простирадла тексту вивішує і сподівається на співчуття. Я в системі і бачу тут тонни та кілометри совкового гівна і дебілізму. Але чомусь в даному випадку я на боці цієї системи. Дивно, ні?

Резюме - якби такого "прапора на калітці" не було, його потрібно було б створити.

В мене є ваканти, проте мені не потрібні розвідники, які не здатні виконувати найпростіші дії для досягнення власних цілей, не кажучі вже про інше. А тим більше розвідники, що не вміють знаходити спільну мову з іншими, хоч би якими ті були. На бойових це дуже небезпечно. Крапка, далі без мене.

Відповісти