Питання - відповіді

Essex888

Re: Питання - відповіді

Повідомлення Essex888 » Суб травня 31, 2014 1:26 am

Строкову службу для Армії відновили ?

rekrut

Повідомлення rekrut » Сер червня 04, 2014 7:58 pm

Доброго Дня.
Закінчив Херсонський Морський Коледж,зараз там само навчаюся але уже в Академії.
Спеціальність,електромеханік,кафедра Експлуатація та ремонт,Електричного та Навігаційного обладнання.
Підкажіть,чи можу я піти на контракт,якимось Техніком,чи електриком,чи хоч мотористом,на флот,чи може в авіацію,в принципі...Буду вдячний за будьяку відповідь. ;)

Fet

Повідомлення Fet » Чет червня 05, 2014 12:48 pm

В ВМС можете - а в Авиацию там только свои авиаторы.
Дай бог, чтобы твоя страна
тебя не пнула сапожищем.
Дай бог, чтобы твоя жена
тебя любила даже нищим.

sanproekt

Повідомлення sanproekt » П'ят червня 06, 2014 9:47 am

З приводу друзів. Взагалі дуже дивна ситуація, принесли дівідки про навчання, а їм сказали пройти комісію і видали повістки на призов разом зі мною... Зараз там гребуть і косих і кривих, одноногих, сивих чолов'яг, котрим від 17 до 45+ років... Що можна зробити моїм друзям в даному випадку?
Чомусь думаю що друзі йдуть на строкову службу бо ще не служили (призовники)
А сиві чоловяги, йдуть на війну - мобілізовані (служили раніше)
Моїх друзів взагалі так само як і мене забирають, але вони ще проходять навчання в університеті (на денній формі).
Чомусь підозрюю що не "забирають", а тільки проходять медкомісію. А якщо придивитись до тієї денної форми, то незабаром у них випускні іспити. І обмивання диплому можна плавно переводити в проводи до війська :)
Зараз якраз інтенсивно "шерстять" випусників останніх курсів, тих кого відрахують, чих хто не поступить і т.п.
Від призову думаю зараз буде досить важко відкосити :) Тому мабуть друзям простіше йти до війська.
Підкажіть,чи можу я піти на контракт,якимось Техніком,чи електриком,чи хоч мотористом,на флот,чи може в авіацію,в принципі...Буду вдячний за будьяку відповідь
А військова кафедра була? Тоді думаю досить не складно.
До нас (на Прикарпаття :) ) приїздив пполковник з морфлоту - дуже запрошував служити. Флот перейшов з Криму, а велика частина берегових служб залишились, я так розумію.
Якщо звання немає - потрбно буде послужити строкову службу. До для контракту наскільки знаю потрібен "стаж" служби не менше 3міс. Зараз це думаю теж відносно просто.
Строкову службу для Армії відновили ?
На документ посилання дати не можу. Але судячи з того, що активно проходять медкомісії - або відновили або відновлять от-от, за пару днів... :)
Так от чи мають вони право відмовити мені в проходженні контрактної служби замість строкової?
Звичайно :) Потрібно відслужити строкову. Мінімум три місяці. Тому скажімо синки працівників військоматів швиденько записались добровольцями і зараз служать в тих-же ж військоматах. І від бойових дій "відкосять" і стаж потрібний для контракту намотають. А ще раніше, теж були трохи інші можливості.
Мабуть те мали на увазі, що потрібно було теж записуватись в добровольці. На початках це було зовсім не складно.
Що таке професійно-психологічний відбір? Це коплекс якохось нормативів і тестів?
Так. Але не "нормативів" котрі потрібно виконувати, а тестів. В двох словах, на хлопський розум - чи годишся командувати, чи виконуєш каманди, чи не схильний до самогубства, чи не брехун і т.п.

LackOfAccuracy

Повідомлення LackOfAccuracy » Сер липня 16, 2014 5:05 pm

Хлопці, як можна потрапити до розвідувального батальйону у якійсь із частин при проходженні строкової служби, чи можна взагалі? На місці, чи ще у військоматі ці питання вирішуються, як це все можна провернути? Дякую.

slash122ua

Куди я попаду?

Повідомлення slash122ua » Чет жовтня 09, 2014 5:43 pm

Добрий день, цікавить таке питання:куди я попаду після того як закінчу Одеську війскову академія за факультетом десанту та розвідки? Який шанс того, що я зможу попасти ГУР МО України? Може краще вибрати інший навчальний заклад?

Fet

Re: Куди я попаду?

Повідомлення Fet » П'ят жовтня 10, 2014 9:47 am

Ви таки учитесь или таки только думаете?
тебя не пнула сапожищем.
Дай бог, чтобы твоя жена
тебя любила даже нищим.

slash122ua

Повідомлення slash122ua » П'ят жовтня 10, 2014 2:23 pm

Fet писав:Ви таки учитесь или таки только думаете?
Таки школу закінчив, ЗНО вже написав, рік відсижуюсь і поступаю, у цьому році не було змоги.

Fet

Повідомлення Fet » П'ят жовтня 10, 2014 2:52 pm

Вот смотри
Факультет високомобільних десантних військ та розвідки здійснює підготовку курсантів за спеціальностями:
«Управління діями підрозділів Сухопутних військ»; спеціалізації:
- «Управління діями підрозділів високомобільних десантних військ»;
- «Управління діями підрозділів військової розвідки та спеціального призначення»
Если попадешь в "Управління діями підрозділів високомобільних десантних військ" - то это первичка командир аэромобильного взвода ВДВ.
Если попадешь в «Управління діями підрозділів військової розвідки та спеціального призначення», то там первичка - командир разведвзвода в бригаде СВ либо ком разведгруппы полков специального назначения ГУР.

А у ГУР и собственный ВУЗ есть.
тебя не пнула сапожищем.
Дай бог, чтобы твоя жена
тебя любила даже нищим.

slash122ua

Повідомлення slash122ua » П'ят жовтня 10, 2014 5:31 pm

Fet писав:Вот смотри
Факультет високомобільних десантних військ та розвідки здійснює підготовку курсантів за спеціальностями:
«Управління діями підрозділів Сухопутних військ»; спеціалізації:
- «Управління діями підрозділів високомобільних десантних військ»;
- «Управління діями підрозділів військової розвідки та спеціального призначення»
Если попадешь в "Управління діями підрозділів високомобільних десантних військ" - то это первичка командир аэромобильного взвода ВДВ.
Если попадешь в «Управління діями підрозділів військової розвідки та спеціального призначення», то там первичка - командир разведвзвода в бригаде СВ либо ком разведгруппы полков специального назначения ГУР.

А у ГУР и собственный ВУЗ есть.
Это понятно, а вот насчет ВУЗа ГУР первый раз слышу? Может сайт подкинешь?

Відповісти