Питання - відповіді

Shurikusss

Re: Питання - відповіді

Повідомлення Shurikusss » Сер серпня 03, 2016 6:56 pm

Підкажіть будь ласка контакти 90 бату 81 бригади. Бо в фейсбуку та вконтактіку одні перелякані, кажуть контакти кадровика то найсекретніша інформація, нікому знати ніззя :lol:
Бармалєю писав, але він онлайн бува рідко, поки мовчить.

Lawyer

Питання щодо роботи в силовій структурі. Проходження медком.

Повідомлення Lawyer » Суб серпня 06, 2016 1:12 pm

Всім привіт. Мені 21 рік, осінню 2015 року проходив мед.комісію, згідно з якою був визнаний "Непридатний до військової служби в мирний час/обмежено придатний у військовий час." В січні цього року отримав військовий квиток (точніше "папірець", який його заміняє). Захворюванням, яке визнало мене не придатним було заїкання (пункт "а"). В Акті ВЛК лікар написав,типу: "непридатний...ПОТРЕБУЄ ЗАНЯТЬ З МОВОЮ".Тепер виникла така ситуація: від захворювання вже немає і сліду - все в нормі. Маю здобуту юридичну освіту + поступив в минулому році на заочну форму навчання. Тобто, навчаюсь і далі. Юристом вирішив стати виключно для роботи в силовій структурі. Тепер в мене є деякі запитання:
1. Коли буду займатись працевлаштуванням і буду подавати документи, то потрібно буде заново проходити медкомісію, щоб зняти захворювання? І яка взагалі процедура щодо цього.
2. Це "захворювання" серйозна перешкода для працевлаштування в "контору"? Тим більше, що ніяких скарг крім цього немає.

Fet

Повідомлення Fet » Суб серпня 06, 2016 7:36 pm

В СБУ? А ты рассово близкий?
Перед трудоустройством всегда проводится своя медкомиссия.
В армию не возьмут - нет звания.
В бессильной злобе красные комиссары посылают своих наймитов — дабы мутить народ!

Все, що треба знати про президенство Зеленського: заробітня платня у 5-6 тисяч гривень - це не бідність.

Garval

Повідомлення Garval » Пон серпня 08, 2016 4:00 pm

Как готовят в Полтавской учебке связи - как попало или что-то полезное будешь уметь, Норм часть вообще?

Fet

Повідомлення Fet » Пон серпня 08, 2016 5:33 pm

А есть выбор?
В бессильной злобе красные комиссары посылают своих наймитов — дабы мутить народ!

Все, що треба знати про президенство Зеленського: заробітня платня у 5-6 тисяч гривень - це не бідність.

Garval

Повідомлення Garval » Пон серпня 08, 2016 7:56 pm

Fet писав:А есть выбор?
отношение из взвода связи, ВОС - телефонист, скорей всего туда отправят

Fet

Повідомлення Fet » Пон серпня 08, 2016 8:48 pm

Garval писав:
Fet писав:А есть выбор?
отношение из взвода связи, ВОС - телефонист, скорей всего туда отправят
Не скорее всего - а именно туда. Так что какая вам разница.

gashik

Повідомлення gashik » Вів серпня 09, 2016 3:16 pm

Garval писав:Как готовят в Полтавской учебке связи - как попало или что-то полезное будешь уметь, Норм часть вообще?
Нормально, якщо буде бажання вчитись. На новітню техніку нажаль виділяють лише приблизно по 3 дні на зразок через брак зразків для всіх курсантів, проте користуватися зможеш.

JeksCh

Повідомлення JeksCh » Суб серпня 13, 2016 10:09 am

Шановні, назріло питання. Минулого року мене призвали до лав ЗСУ, але через недбальство командування частини та його медичного персоналу моє вірусне захворювання дало ускладнення на нирки. Комісія "ГВКГ" відправила мене додому. Близько року проходив лікування. Хворобу залікував, але повністю вона не виліковується. Тепер мені протипоказані максимальні навантаження і екстремальні умови. Зараз з роботою не все так гладко, як хотілось, тому почав думати над підписанням контракту. Але, в зв'язку з обмеженням по здоров'ю, це має бути не "польова" посада, а швидше якась штабна, де в основному йде робота з документами. В ідеалі було б добре отримати первинне офіцерське звання по проходженню спеціальних курсів (я чув, що зараз такі є). Мені вже пропонували, ще коли в армії був іти вчитись, але 3 роки навчання поверх моєї вищої освіти мене тоді відлякнули. Так от підкажіть чи є взагалі сенс мені щось думати у цьому напрямі?

JamalUA

Повідомлення JamalUA » Суб серпня 13, 2016 11:28 am

а чого три роки? мої товариші за 3 місяці черняховського закінчиди і отримали молодшого лейтенанта, якщо діючий військовослужбовець то там, здається, і лейтенанта відразу присвоюють.

Відповісти