Питання - відповіді

axel
Модератор

Re: Питання - відповіді

Повідомлення axel » Пон січня 23, 2012 8:47 pm

Ulan писав: так сход, в армії відслужи...доречі, музикантам там взагалі життя - майже казка ;)
Не розказуй про речі, які не бачив... Не ображайся, але про солодку службу музикантів і писарчуків це міф. Бачив хоч раз мозолі на пальцях і губах?
Хто проти артилерії той проти Бога. Після нас тиша....

Adanedhel

Повідомлення Adanedhel » Вів січня 24, 2012 4:28 am

Справа в тому, що я - піаніст. Тобто, навіть дев'ять місяців без "інструменту" - це сто кроків назад мені як фахівцю. А Вітчизні я служу як вмію. Військові захищають її сьогодення, я, як вчитель, захищаю її майбутнє. Шкода, що й одне, й інше мало цінується суспільством та погано оплачується:(

Ulan
Контактна інформація:

Повідомлення Ulan » Вів січня 24, 2012 6:13 pm

axel писав:Не розказуй про речі, які не бачив..
не бачив, але чув від знайомого - музиканта, що служив у армії...всюди по різному...
Зображення
Зображення

Grin

Повідомлення Grin » Чет лютого 02, 2012 8:47 am

В мене наступна ситуація.
Навчаюся в ВУЗі на 4 курсі.
Вчуся до кінця весни, а можливо навіть до середини червня.
Осінню прийшла повістка, в військомат, прийшов, вручаю їм довідку з місця навчання (думав віддам довідку і піду своєю дорогою) - вони дивляться...і тут на тобі: "Твоя відстрочка не дійсна, тобі вже 21..." - я їм "на даний момент 20", вони "ну, майже" і пояснюють, мовляв після 21 року відстрочка не дійсна і відправили на медкомісію, вже другу. Сказали після медком. зайти.
Через години 2 пройшов нарешті, підійшов - "що з тобою робити..." вивликали головного - поговорили, вот мовляв "потрібно дати йому довчитися і т.д." Получиш повістку весною і прийдеш...далі подумаємо. - ну ок.
І тут приходить повістка - "явитися до військомату 06.02.12"...
Два питання:
1. Хіба можуть викликати зимою?Не знаю правда чи ні, але чув, що призов дійсний від 1 жовтня до 30 листопада, і від 1 березня до 31 травня. Тому раніше мене не можуть викликати... ?
2. Чи відстрочка насправді не дійсна після того, як виповнилося 21 чи це вони шось "придумали"... ?

P.S: коли викликали осінню до військомату - мені було 20... через місяць виповнилося 21...

сєрий

Повідомлення сєрий » П'ят лютого 03, 2012 9:57 am

Всім доброго дня. Є перспектива працювати в виправній колонії офіцером. Цікаво знати заробітню плату молодшого лейтенанта. Кому відомо, напишіть будьласка. Буду дуже вдячний.

Поскаржитись на це повідомлення

Маестро

Повідомлення Маестро » П'ят березня 23, 2012 11:13 pm

Дозвольте дізнатись як у ЗСУ ставляться до прикордонників? І в які війська можна з них перевестись будучи офіцером?

VladIIslaV

Повідомлення VladIIslaV » П'ят квітня 06, 2012 6:56 pm

Доброго времени суток. Скажите пожалуйста какие на сегодняшний день есть боеспособные в/ч в которых действительно могут научить военному делу, а не только быстро чистить картошку и по фен-Шую мести плац? В нете нахожу инфу в основном за 07-09 года... Заранее спс

Ulan
Контактна інформація:

Повідомлення Ulan » Нед квітня 08, 2012 11:26 am

Маестро писав:Дозвольте дізнатись як у ЗСУ ставляться до прикордонників? І в які війська можна з них перевестись будучи офіцером?
Прикордонники не підпорядковуються ЗСУ
Зображення
Зображення

Ulan
Контактна інформація:

Повідомлення Ulan » Нед квітня 08, 2012 11:29 am

VladIIslaV писав:Доброго времени суток. Скажите пожалуйста какие на сегодняшний день есть боеспособные в/ч в которых действительно могут научить военному делу, а не только быстро чистить картошку и по фен-Шую мести плац? В нете нахожу инфу в основном за 07-09 года... Заранее спс
Морська піхота, аеромобільні війська (здебільшого 79-а і 95-а), розвідка, прикордонники також зараз мають гарну підготовку.
Та звісно, це якщо Ви збираєтесь йти на контракт.
Зображення
Зображення

VladIIslaV

Повідомлення VladIIslaV » Вів квітня 10, 2012 1:45 pm

Ulan писав:Та звісно, це якщо Ви збираєтесь йти на контракт.
так. Я збираюсь йти на контракт... Дякую за відповідь

Відповісти