Питання - відповіді

JamalUA

Re: Питання - відповіді

Повідомлення JamalUA » Нед травня 21, 2017 10:54 pm

а військовослужбовці офіцерського складу (нгу) ? не положено?

Fet

Повідомлення Fet » Пон травня 22, 2017 6:31 am

Тільки на БЧ, чергуванні і пр
військовослужбовці офіцерського складу, військовослужбовці рядового, сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом, у тому числі військовослужбовці Держспецзв’язку, особи рядового, начальницького складу і працівники авіації ДСНС, Національної гвардії під час несення бойового чергування, добового чергування, варти та у разі призначення до складу добового наряду, перебування в польових умовах (в таборах, на навчаннях, маневрах) під час відпрацювання завдань з бойової (навчально-бойової) підготовки, а військовослужбовці рядового, сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом, крім того під час перебування в навчальних військових частинах (центрах).

У разі призначення військовослужбовців офіцерського складу, військовослужбовців рядового, сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом, у тому числі військовослужбовців Держспецзв’язку, осіб рядового, начальницького складу і працівників авіації ДСНС, Національної гвардії на бойове чергування, добове чергування, до складу варти і добового наряду забезпечення за іншими нормами харчування не проводиться;
Дай бог, чтобы твоя страна
тебя не пнула сапожищем.
Дай бог, чтобы твоя жена
тебя любила даже нищим.

В бессильной злобе красные комиссары посылают своих наймитов — дабы мутить народ!

Рома Пасічник

Повідомлення Рома Пасічник » Чет липня 05, 2018 12:31 am

Вітаю всіх.
Є в мене одне питання.
Минулого року я мав отримати військовий квиток,після проходження мед.комісії,мене там визнали не придатним до військової служби взагалі(через стан здоров'я).
У військоматі мені видали тимчасове посвідчення,і сказали що замінювати його на військовий квиток НЕ обов'язково,так як я знятий з військового обліку.

Скажіть будь-ласка,чи так це насправді?Чи мені потрібно вимагати військовий квиток??

Дякую за відповідь.

Olexander

Повідомлення Olexander » Чет липня 05, 2018 10:00 pm

Рома Пасічник писав:
Чет липня 05, 2018 12:31 am
Вітаю всіх.
Є в мене одне питання.
Минулого року я мав отримати військовий квиток,після проходження мед.комісії,мене там визнали не придатним до військової служби взагалі(через стан здоров'я).
У військоматі мені видали тимчасове посвідчення,і сказали що замінювати його на військовий квиток НЕ обов'язково,так як я знятий з військового обліку.

Скажіть будь-ласка,чи так це насправді?Чи мені потрібно вимагати військовий квиток??

Дякую за відповідь.
Він вам буде потрібний тільки при перереєстрації, показуєте тимчасове посвідчення, показуєте, що зняті з військового обліку і у військовий комісаріат при перереєстрації не ходите.

UMKA007

Повідомлення UMKA007 » Чет липня 05, 2018 10:32 pm

Рома Пасічник писав:
Вітаю всіх.
Є в мене одне питання.

Дякую за відповідь.
жити з таким можна. (інші військомати проти не будуть). а ось органи які видають документи для дозволу виїзду за кордон, чи іншої прописки можуть вимагати довідку підтвердження дії тимчасового посвідчення

Olexander

Повідомлення Olexander » Чет липня 05, 2018 10:39 pm

UMKA007 писав:
Чет липня 05, 2018 10:32 pm
Рома Пасічник писав:
Вітаю всіх.
Є в мене одне питання.

Дякую за відповідь.
жити з таким можна. (інші військомати проти не будуть). а ось органи які видають документи для дозволу виїзду за кордон, чи іншої прописки можуть вимагати довідку підтвердження дії тимчасового посвідчення
Таке може вимагати НГ або інші силові структури при прийомі на роботу(службу), в даному випадку стан здоров'я це не дозволяє.

Рома Пасічник

Повідомлення Рома Пасічник » Чет липня 05, 2018 11:42 pm

Дякую всім,хто надав відповідь.Аж від душі відлягло 8-)

Andri125

Повідомлення Andri125 » Суб червня 08, 2019 10:36 am

Доброго дня.
Хтось може роз'яснити питання потрапити на службу в підрозділ БПЛА в ВМС?

Fet

Повідомлення Fet » Суб червня 08, 2019 4:10 pm

Andri125 писав:
Суб червня 08, 2019 10:36 am
Доброго дня.
А їх там і нема,як окремих частин. Є тільки в 406 бригаді БПЛА як частина дивізіону розвідки. Все інше це в нагрузку до основної спеціальності.
Особисто рекомендую або в 406 чи в 36 все в Миколаєві.
35 - це суцільний жах.

Ідешь в військову частину і береш відношення. Все.
Дай бог, чтобы твоя страна
тебя не пнула сапожищем.
Дай бог, чтобы твоя жена
тебя любила даже нищим.

В бессильной злобе красные комиссары посылают своих наймитов — дабы мутить народ!

oleg707
Експерт

Повідомлення oleg707 » Суб червня 08, 2019 4:11 pm

Andri125 писав:
Суб червня 08, 2019 10:36 am
Доброго дня.
Візьміть відношення в якісь частині на цю посаду, або йдіть до одного з вербувальних центрів ВМС і там питайте

Відповісти