Сторінка 1 з 4

Підготовка законопроекту про зброю

Додано: Суб вересня 14, 2013 5:13 pm
zagrava
Grom_Proekt1-1.jpg
Україна залишається єдиною європейською країною, де питання придбання, володіння, зберігання та застосування, а також контролю у сфері обігу вогнепальної зброї є неврегульоване відповідним Законом. Недосконалість існуючого нормативного врегулювання призводить до невизначеності у сфері обігу вогнепальної зброї, що є передумовою порушень у цій сфері та має наслідком зростання кількості злочинів з її застосуванням. Водночас, у всіх цивілізованих країнах світу, включаючи більшість колишніх республік СРСР, відповідні Закони прийняті та ефективно діють, сприяючи наведенню реального порядку в суспільстві та зниженню рівня злочинності.

Базові положення Конституції України встановлюють, що життя людини є вищою цінністю та гарантують недоторканість і безпеку особи, її право на захист свого життя, честі й гідності, а також життя, здоров'я, честі та гідності членів своєї сім'ї, приватного майна усіма законними засобами самозахисту.

Відкрите громадське обговорення проекту Закону “Про зброю” сприятиме розвиткові демократичних засад суспільства, зростанню рівня правосвідомості, а також усвідомленню громадянами того факту, що надання будь-якого права, означає визнання особистої відповідальності за наслідки його порушення.

На даний час в Україні легальними власниками цивільної вогнепальної зброї (мисливці, спортсмени, громадяни, які володіють зброєю з метою самозахисту, тощо) є майже 2 млн. осіб, а також близько 0,5 млн. осіб використовує вогнепальну зброю у зв’язку зі службовою та професійною діяльністю.

Ухвалення Закону “Про зброю” забезпечить громадянам їх невід’ємне право на захист власного життя, продемонструє високий рівень довіри Держави до громадян, призведе до зниження рівня вуличної та загальнокримінальної злочинності, зменшить рівень корупції в сфері обігу зброї, стимулює розвиток національного зброярського виробництва, створить додаткові робочі місця та виведе зі стагнації цей сектор економіки, підвищить рівень обороноздатності країни, а також позитивно вплине на розвиток стрілецького спорту та на зростання іміджу нашої Держави на світовій спортивній арені.

Запрошуємо до участі в обговоренні та створенні Закону України “Про зброю” фахівців, представників ЗМІ, профільних мережевих ресурсів, громадських об'єднань та усіх небайдужих громадян України.

Ваша думка буде вагомим внеском у спільну справу.

Закон України "Про зброю". Громадський проект

Цей Закон буде написано громадянами України, які усвідомлюють, що:

- озброєний громадянин є фундаментом правопорядку в суспільстві;
- озброєні громадяни - це свідомі та відповідальні члени суспільства;
- озброєне суспільство є однією із складових державного суверенітету;
- озброєна країна завжди буде вільною.


Зміст
Принципи та засади
Вимоги до написання Закону
Поради та рекомендації
Партнери проекту
Модератори
Положення про Редакційну раду
Склад Редакційної ради
Текст Закону

Re: Підготовка законопроекту про зброю

Додано: Суб вересня 14, 2013 8:11 pm
Vold
zagrava писав:[
Ухвалення Закону “Про зброю” забезпечить громадянам їх невід’ємне право на захист власного життя, продемонструє високий рівень довіри Держави до громадян, призведе до зниження рівня вуличної та загальнокримінальної злочинності,

виділене - лише за умови дозволу на приховане носіння короткостволу.

Re: Підготовка законопроекту про зброю

Додано: Суб вересня 14, 2013 8:27 pm
ТАРАС
Навіть можливість того що у потенційної жертви є зброя вже знижує рівень злочинності.

Re: Підготовка законопроекту про зброю

Додано: Суб вересня 14, 2013 9:07 pm
zagrava
Так. Це фактор стримування.

Re: Підготовка законопроекту про зброю

Додано: Суб вересня 14, 2013 9:14 pm
Vold
а я б краще прописав відкрите носіння зброї суворе покарання за приховане..)) та ще бездіяльність в разі носіння зброї, якщо при тобі здійснюється злочин

хто не читав - раджу перечитати "Коммунальний мир" - там є дец зерен істини

Re: Підготовка законопроекту про зброю

Додано: Чет вересня 19, 2013 12:19 pm
хомячек
должен быть комплекс законов, с правкой статей по самообороне, введения понятия "гражданский арест", запрет на резинострелы и пистолетные дробовые патроны в замен на нормальный огнестрел не ограниченный по длине ствола и емкости магазина, и ограниченный лишь типами используемых боеприпасов, и калибрами (по отдельности для нарезного и гладкоствола).
Закон об оружии быть должен, но одного его не достаточно. Это может дискредитировать всю идею, и базовые гражданские права. Резинострелы вообще нужно запретить всем, кроме как табельное спецсредство для отдельных подразделений МВД

Также должно быть оговорена коммерческая деятельность с использованием оружия. То есть это по сути охранная деятельность физ. и юр.лицами. естественная монополия ГСО уйдет, но и появится радикально новый качественный вид бизнеса. А это трудовые места для необходимого сокращения численности МВД.

Re: Підготовка законопроекту про зброю

Додано: Сер жовтня 09, 2013 2:45 pm
zagrava
Позиція двох фракцій парламенту
Акт_cr.jpg
Акт1_cr.jpg
webmail.zbroya.info.jpg

Re: Підготовка законопроекту про зброю

Додано: Чет жовтня 10, 2013 10:34 pm
zagrava
Законопроект о легализации продажи травматического оружия инициировало МВД Украины. Сейчас проект закона находится на рассмотрении.
А как вы думаете, стоит ли легализовать в Украине продажу травматического оружия или необходимо разрешить боевое?
Готово ли к этому наше общество? И главное - безопасно ли это?
Высказывайтесь. Самые интересные комментарии прозвучат в прямом эфире программы "Тема недели" на Интернет-радио "Магнолия".
Также вы сможете позвонить в студию и в прямом эфире задать свой вопрос. Телефон студии радио "Магнолия": (044)-251-45-75
ВРЕМЯ И ДАТА ЭФИРА НА ИНТЕРНЕТ-РАДИО "МАГНОЛИЯ": ПЯТНИЦА, 11 ОКТЯБРЯ, 14:15.
Гость студии: Георгий Учайкин - председатель Украинской ассоциации владельцев оружия.

Re: Підготовка законопроекту про зброю

Додано: П'ят жовтня 11, 2013 1:00 am
Sasha Sasha
Травматичну потрібно заборонити з причини неможливості знайти стрілка. Наприклад коли гопники будуть грабувати з травматичним пістолетом і з бойовим то у першому випадку якщо щось піде не по їхньому то скоріш за все стріляти будуть знаючи що їх не знайдуть по гумовій кулі тоді як у другому випадку стріляти не будуть по усім відомим причинам. Стріляти просто так з вогнепального ніхто не буде.

Re: Підготовка законопроекту про зброю

Додано: П'ят жовтня 11, 2013 5:06 am
jamert
якщо буде потрібно відгук від академічного інституту на законопроект - пишіть ПП. підготую.