Сирія

Розділ присвячений збройним локальним, регіональним та світовим конфліктам
Milinuk

Re: Сирія

Повідомлення Milinuk » П'ят березня 12, 2021 7:42 pm

КапитанВрунгель писав:
П'ят березня 12, 2021 7:22 pm
Milinuk писав:
П'ят березня 12, 2021 7:11 pm
КапитанВрунгель писав:
П'ят березня 12, 2021 5:46 pm
Суть справи я поняв.
Що Ви зробили?
Шановний пане Milinuk, суть справи я зрозумів- точніше так. Тепер Ви, будьте ласкаві, розтлумачте свій пост про "дві наші" та дайте відповідь на моє запитання.
Я хотів би повністю ввести Вас в розуміння питання...тому для початку ознайомтесь з даною статею

https://russiancouncil.ru/blogs/Arthur-Khetagurov/2999/
крім загального вводу в суть значення пзрк та його місце в сучасних твд- в статті є посилання на експорт Україною в США пзрк в визначений вище в постах час.
Цікава Ваша неупереджена думка по суті проблематики яку піднімає автор.
Не стоит отдавать честь тому,кто не может вам ответить

КапитанВрунгель

Повідомлення КапитанВрунгель » П'ят березня 12, 2021 8:47 pm

Milinuk писав:
П'ят березня 12, 2021 7:42 pm
КапитанВрунгель писав:
Milinuk писав:
П'ят березня 12, 2021 7:11 pm

Що Ви зробили?
Шановний пане Milinuk, суть справи я зрозумів- точніше так. Тепер Ви, будьте ласкаві, розтлумачте свій пост про "дві наші" та дайте відповідь на моє запитання.
Я хотів би повністю ввести Вас в розуміння питання...тому для початку ознайомтесь з даною статею

крім загального вводу в суть значення пзрк та його місце в сучасних твд- в статті є посилання на експорт Україною в США пзрк в визначений вище в постах час.
Если кратко, если чётко (с)- москалі, на війні у Сирії зробили полігон з випробувань найновітніших систем озброєння, в першу чергу авіаційних. Тому, чому їм дивуватися, якщо інші країни будуть щось випробовувати у Сирії про їх літаків та вертольотів. Ця війна- полігон для випробувань з обох сторін і звісно, москалі не хочуть щоб ПЗРК- тим більше сучасні моделі ПЗРК, потрапили до сирійської опозиції. Досвід Афганістану там гарно пам`ятають.
P.S. Сирія, давно вже чекає на наші "Колібрі" та інструкторів з ССО. Сирія, це дуже слушна нагода поквитатися з ними за Іл-76 під Луганським аеропортом та за всі інші наші збиті літаки та вертольоти. "Гібридна війна"- вона така, без оголошення. Цікаво та корисно буде провести бойові випробування наших ПЗРК поряд з Хмеймімом, перевірити його на реальних цілях: Су-34, Мі-28 чи Ка-52, як там їх бортові комплекси оборони працюють- москалі вихваляються, що гарно працюють.
P.S.S. Москалі дуже болісно сприйняли факт ураження свого Мі-24 під час Карабахської війни. До речи, збили його з ПЗРК Игла, який свого часу москалі поставили до Азербайджану, але, цей момент вони замовчують.

Milinuk

Повідомлення Milinuk » П'ят березня 12, 2021 10:52 pm

КапитанВрунгель писав:
П'ят березня 12, 2021 8:47 pm
Milinuk писав:
КапитанВрунгель писав:

Если кратко, если чётко (с)- москалі, на війні у Сирії зробили полігон з випробувань найновітніших систем озброєння, в першу чергу авіаційних. Тому, чому їм дивуватися, якщо інші країни будуть щось випробовувати у Сирії про їх літаків та вертольотів. Ця війна- полігон для випробувань з обох сторін і звісно, москалі не хочуть щоб ПЗРК- тим більше сучасні моделі ПЗРК, потрапили до сирійської опозиції. Досвід Афганістану там гарно пам`ятають.
P.S. Сирія, давно вже чекає на наші "Колібрі" та інструкторів з ССО. Сирія, це дуже слушна нагода поквитатися з ними за Іл-76 під Луганським аеропортом та за всі інші наші збиті літаки та вертольоти. "Гібридна війна"- вона така, без оголошення. Цікаво та корисно буде провести бойові випробування наших ПЗРК поряд з Хмеймімом, перевірити його на реальних цілях: Су-34, Мі-28 чи Ка-52, як там їх бортові комплекси оборони працюють- москалі вихваляються, що гарно працюють.
P.S.S. Москалі дуже болісно сприйняли факт ураження свого Мі-24 під час Карабахської війни. До речи, збили його з ПЗРК Игла, який свого часу москалі поставили до Азербайджану, але, цей момент вони замовчують.
Ну пане Врунгель - я ціную вашу патріотичність та мотивованість 8-) ...але автор піднімає питання інше - контроль на рівні ООН ...намагання передових країн світу контролювати розповсюдження критичних технологій .Назвем війну по іншому- твд ..театр військових дій...театр приймає всіх- акторів, аніматорів, самодіяльність...театри мають спонсорів, актори мають меценатів, прихильників, критиків..просто поцінувачів процессу гри...життя- гра...аналогічно будь- який військовий конфлікт- це гра політична .В театрі є критичні ролі які дають конкретним акторам.Актори- люди ...якщо взяти Сирію ( хоча стаття зовсім не про Сирію...автор просто грає- інакше би статтю не пропустили в друк) - то в сирійському театрі головне не пзрк , а людина якій треба дати в руки пзрк.Людина має бути адекватна, мотивована не релігійно, аполітична, вміла грати і все що вона робить - робила заради гри ..для кінцевого результату...не робила селфі з тим пзрк перед арабськими та західними журналістами, а цілеспрямовано робила все щоб наприклад опинитись в момент взлету російського літака з впс з авіабази в Сирії чи в Росії...і змогла після пуску благополучно покинути район.В цьому суть...будь яка країна намається виділити в Сирії потрібних людей та дати їм інструмент.На даному єтапі критерії відбору США співпадають з нашими...стратегічний інтерес України в Сирії - зберегти багатополярність гравців ...не допустити утворення коаліцій , яких обєднаннь сил...вигідна гра Ірану, Ізраїлю, росії, США , саудів по сценарію " всі проти всіх" +при цьому просування інтересів " непримиримих" гравців - Ірану, саудівців( півострова в цілому) з лобіюванням інтересів турків , ізраільтян та іранців.😎нам вигідний потік біженців в південу европу, нам вигідна поразка Греції проти Туреччини, нам вигідна нова війна на балканах...нам вигідна втрата позицій Францією в північній Африці.Якщо Туреччина з Іраном зійдеться єдиним фронтом проти кремля за каспійський шельф( а недавній конфлікт армян та азербайжанців це пробний трек майбутньої вистави) -ми маємо " віроломно" :) відкрити західний фронт ;) ...
:) так - на сьогодні досить з Вас ..бо ще почнете шукати гарного психіатра для мене ;) :)...продовжимо потім...поки закину для Вас в іншій темі статтю цього ж молодого автора по інфобезпеці

Milinuk

Повідомлення Milinuk » Суб березня 13, 2021 12:31 am

КапитанВрунгель писав:
П'ят березня 12, 2021 7:33 pm
Milinuk писав:
П'ят березня 12, 2021 11:45 am
не той перший з Афганістану а той що з Анголи - прибув саме в УРСР і після цього почались насищенні змагання між головами
Шановний пане Milinuk, не перестаю дивуватися- де Ви всі ці відомості берете??? На які факти спираєтесь у своїх твердженнях??? :?
Ну да...саме в базовому таборі УНІТА в 1983 році було захоплено передові на той час комплекси пзрк stinger post...вони якраз в США пішли в малосерійне виробництво в тому ж таки 1983...мали двухдіапазону гсн ..інфрачервону та ультрафіолетову.То була невелика серія пзрк- США вже тоді вийшли на рівень виробництва програмованих гсн - stinger RMP

КапитанВрунгель

Повідомлення КапитанВрунгель » Суб березня 13, 2021 12:57 am

Milinuk писав:
П'ят березня 12, 2021 10:52 pm
КапитанВрунгель писав:
П'ят березня 12, 2021 8:47 pm
Milinuk писав:

Ну пане Врунгель - я ціную вашу патріотичність та мотивованість 8-) ...але автор піднімає питання інше - контроль на рівні ООН ...намагання передових країн світу контролювати розповсюдження критичних технологій .Назвем війну по іншому- твд ..театр військових дій...театр приймає всіх- акторів, аніматорів, самодіяльність...театри мають спонсорів, актори мають меценатів, прихильників, критиків..просто поцінувачів процессу гри...життя- гра...аналогічно будь- який військовий конфлікт- це гра політична .В театрі є критичні ролі які дають конкретним акторам.Актори- люди ...якщо взяти Сирію ( хоча стаття зовсім не про Сирію...автор просто грає- інакше би статтю не пропустили в друк) - то в сирійському театрі головне не пзрк , а людина якій треба дати в руки пзрк.Людина має бути адекватна, мотивована не релігійно, аполітична, вміла грати і все що вона робить - робила заради гри ..для кінцевого результату...не робила селфі з тим пзрк перед арабськими та західними журналістами, а цілеспрямовано робила все щоб наприклад опинитись в момент взлету російського літака з впс з авіабази в Сирії чи в Росії...і змогла після пуску благополучно покинути район.В цьому суть...будь яка країна намається виділити в Сирії потрібних людей та дати їм інструмент.На даному єтапі критерії відбору США співпадають з нашими...стратегічний інтерес України в Сирії - зберегти багатополярність гравців ...не допустити утворення коаліцій , яких обєднаннь сил...вигідна гра Ірану, Ізраїлю, росії, США , саудів по сценарію " всі проти всіх" +при цьому просування інтересів " непримиримих" гравців - Ірану, саудівців( півострова в цілому) з лобіюванням інтересів турків , ізраільтян та іранців.😎нам вигідний потік біженців в південу европу, нам вигідна поразка Греції проти Туреччини, нам вигідна нова війна на балканах...нам вигідна втрата позицій Францією в північній Африці.Якщо Туреччина з Іраном зійдеться єдиним фронтом проти кремля за каспійський шельф( а недавній конфлікт армян та азербайжанців це пробний трек майбутньої вистави) -ми маємо " віроломно" :) відкрити західний фронт ;) ...
:) так - на сьогодні досить з Вас ..бо ще почнете шукати гарного психіатра для мене ;) :)...продовжимо потім...поки закину для Вас в іншій темі статтю цього ж молодого автора по інфобезпеці
Пане Milinuk, зрозумілої відповіді на своє попереднє запитання (про "наші дві") я так і не почув від Вас :roll: Переживу, як-небуть)))
Свій погляд, на можливість використати ситуацію в Сирії на свою користь, я виклав, при чому тими силами і засобами (ПЗРК), що і москалі в 2014 році. Бить врага- его же оружием или Клин-клином вышибают (с) :D Судячи з Вагнергейту- певний інтерес до помсти за збитий Іл-76 в Україні залишається.
А остання Ваша "геополітична маячня" мене мало цікавить, до того, Ви завчасно попередили, що психіатра викликати не треба.

Milinuk

Повідомлення Milinuk » Нед березня 14, 2021 12:27 am

КапитанВрунгель писав:
Суб березня 13, 2021 12:57 am

Пане Milinuk, зрозумілої відповіді на своє попереднє запитання (про "наші дві") я так і не почув від Вас :roll: Переживу, як-небуть)))
Не з того боку почав...якось скину Вам посилання про гранти уряду США нашим науковцям...то цікаві речі роблять в нас.
Свій погляд, на можливість використати ситуацію в Сирії на свою користь, я виклав, при чому тими силами і засобами (ПЗРК), що і москалі в 2014 році. Бить врага- его же оружием или Клин-клином вышибают (с) :D

Тут двояко все...наявність сучасних літаків в росії ( порівняно з нашими) та їх кількість- критично для нас ....але подивіться на авіаційну базу в росії та сирії не з позиції оператора пзрк...а з позиції механіка- водія танка .. :) уявімо т-64 заблукав десь на кордоні і викотився на авіабазу ( дорогу спитати)...на авіабазі рота охорони з акм та пм ...стоять в рядок неимеющие аналогов літаки..."єтож какой праздник жизни можна людям сделать"..
Я до того веду що краще повноцінний наступ місцевих басмачів на російску базу в Сирії чим методи недобитої інтелігенції з пзрк :)

Судячи з Вагнергейту- певний інтерес до помсти за збитий Іл-76 в Україні залишається.
😂 я Вам по секрету скажу..вся ця катавасія з "вагнерівцями" це звичайна трьохходівка для вскриття хитрожопих в наших владних рівнях та в Туречині і в США...в США вже проводиться службове розслідування проти трьох чиновників спецслужб...а в Турції один службовець помер ( серцевий напад) , а другий повісився в камері .Тільки в нас тягнуть відмазу і загравають з британцями та амерами ..для "відмазати" свого.... 8-) в нас низька культура ...державна зрада рахується серед службовців дитячими пустощами та спосіб срубить баблишка для поддержки штанов :twisted:
А остання Ваша "геополітична маячня" мене мало цікавить, до того, Ви завчасно попередили, що психіатра викликати не треба.
геополітика цікава річ...дарма Ви її недооцінююте...це як гра в шахи- постійна гімнастика мізків та тренування неупередженості поглядів...так зі сторони воно виглядає дивацтвом:)

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » Нед березня 14, 2021 7:24 am

Нагадую, що тема про Сирію. Припиняємо флуд!
Щоб загинути за країну смертю героя багато розуму не потрібно, значно розумніше зробити так, щоб смертю героя за свою країну загинув солдат противника.

Pillbox

Повідомлення Pillbox » Нед квітня 04, 2021 3:03 pm

Пишуть, що у передмісті Ідліба впав БПЛА "Орлан-10".
https://twitter.com/Kyruer/status/1378627746436374531

Milinuk

Повідомлення Milinuk » Нед квітня 04, 2021 4:10 pm

Pillbox писав:
Нед квітня 04, 2021 3:03 pm
Пишуть, що у передмісті Ідліба впав БПЛА "Орлан-10".
https://twitter.com/Kyruer/status/1378627746436374531
Так - гравітація робить гарні речі :) ...там нижче місцевий абориген тішиться шлемофоном з приладдям для нічного бачення знятим з кремлівського окупанта

Відповісти