Сирія

Розділ присвячений збройним локальним, регіональним та світовим конфліктам
BelphegorM-15

Re: Сирія

Повідомлення BelphegorM-15 » Чет березня 11, 2021 9:17 pm

КапитанВрунгель писав:
Вів березня 09, 2021 3:54 pm
Milinuk писав:
Вів березня 09, 2021 2:59 pm
Це вони в тому числі везли для тестування ракети до стінгера з новими головами..дві наші.
дві наші
.- що обозначає для "не просвітлених" користувачів???
Якщо я звісно не помиляюся, голівка самонаведення І1-2000 - досі єдина автономна ГСН для ЗКР ПЗРК, ОРЗРК і ЗРК ближнього радіусу дії на базі ЗКР ПЗРК, яка забезпечує такий ЗКР можливість працювати по надзвукових цілях. ЗКР комплексів "Стінгер"/"Авенджер" має дуже багато інших переваг, але саме цієї можливості вона позбавлена. Тому голівкою І1-2000 Сполучені Штати цікавилися ще в 2005 році.

КапитанВрунгель

Повідомлення КапитанВрунгель » Чет березня 11, 2021 10:13 pm

BelphegorM-15 писав:
Чет березня 11, 2021 9:17 pm
КапитанВрунгель писав:
Вів березня 09, 2021 3:54 pm
Milinuk писав:
Вів березня 09, 2021 2:59 pm
Це вони в тому числі везли для тестування ракети до стінгера з новими головами..дві наші.
дві наші
.- що обозначає для "не просвітлених" користувачів???
Якщо я звісно не помиляюся, голівка самонаведення І1-2000 - досі єдина автономна ГСН для ЗКР ПЗРК, ОРЗРК і ЗРК ближнього радіусу дії на базі ЗКР ПЗРК, яка забезпечує такий ЗКР можливість працювати по надзвукових цілях. ЗКР комплексів "Стінгер"/"Авенджер" має дуже багато інших переваг, але саме цієї можливості вона позбавлена. Тому голівкою І1-2000 Сполучені Штати цікавилися ще в 2005 році.
Вот оно чо, Михалыч!(с) :shock: - я то думав, що американці тестують іноземну зброю на полігонах та лабораторіях. А вони, виходить, вирішили нашу ГСН у Сирії протестувати, мабуть, на найновітніх москальських надзвукових літаках. :shock: Якщо я, звісно, не помиляюсь та правильно сприймаю Ваші слова, шановний пан BelphegorM-15.
P.S. На превеликий жаль, від шановного пана Milinuk пояснень його словам не надійшло. Що він точно бажав сказати, я не зрозумів.

Olexander

Повідомлення Olexander » П'ят березня 12, 2021 10:36 am

BelphegorM-15 писав:

Бред

Milinuk

Повідомлення Milinuk » П'ят березня 12, 2021 10:57 am

BelphegorM-15 писав:
І1-2000 Сполучені Штати цікавилися ще в 2005 році.
Саме так ...особливо після початку експорту кремлем вертольотів з новими комплексами бсз .Але ще більший інтерес почався після потрапляння в руки наших розробників голів і захисту від них -вузлів захисту вертольтів з египетських ВПС і з російської частини яка обслуговує адміністрацію кремля.росія тоді встала в дуже агресивну позу але було пізно- :) відбувся "максимальний репост" від Китаю ,Туречини до США і ЮАР....були наслідки...в кремля почались серьезні проблеми по експорту свого ракетного озброєння та авіатехніки.А США з союзниками покращили свої системи реб на кораблях та літаках..ну і ппо.
ну і на сьогодні росія безсила в ракетному ефективному ураженні літаків та кораблів США.
Тільки ми як завжди " сапожніки без сапог" :)..ні кораблів.ні ракет..
Не стоит отдавать честь тому,кто не может вам ответить

Olexander

Повідомлення Olexander » П'ят березня 12, 2021 11:29 am

Milinuk писав:
П'ят березня 12, 2021 10:57 am

Саме так ...особливо після початку експорту кремлем вертольотів з новими комплексами бсз .Але ще більший інтерес почався після потрапляння в руки наших розробників голів і захисту від них -вузлів захисту вертольтів з египетських ВПС і з російської частини яка обслуговує адміністрацію кремля.росія тоді встала в дуже агресивну позу але було пізно- :) відбувся "максимальний репост" від Китаю ,Туречини до США і ЮАР....були наслідки...в кремля почались серьезні проблеми по експорту свого ракетного озброєння та авіатехніки.А США з союзниками покращили свої системи реб на кораблях та літаках..ну і ппо.
ну і на сьогодні росія безсила в ракетному ефективному ураженні літаків та кораблів США.
Тільки ми як завжди " сапожніки без сапог" :)..ні кораблів.ні ракет..
Цікавились на всяк випадок. Вони в плані розробок ГСН ускакали від нас і москалів років на 30-ть вперед. У них у 80-х вже була двохспектральна ГСН, потім програмована і т.д. Теплові ловушки на Стінгер з тих самих пір не діяли. Нагадати, коли москалі таку допиляли? Ну а про те, що Стінгер не може по надзвуковим (це не до вас, це до нової реінкарнації), то крім відомих слів лаврова на розум нічого не приходить у відповідь.

Milinuk

Повідомлення Milinuk » П'ят березня 12, 2021 11:45 am

Ну..ми хоча і без кола і без двора...але голови ( на плечах) в нас є .Перший стінгер ...не той перший з Афганістану а той що з Анголи - прибув саме в УРСР і після цього почались насищенні змагання між головами США і в нас з самостійним рухом так з "обміном досвіду".
США попереду в плані реалізацій техрішен - це безперечно....ми не можем навіть вийти на рівень реалізації Турції.Але разом з тим і в наших науковців є козирі.
Не стоит отдавать честь тому,кто не может вам ответить

КапитанВрунгель

Повідомлення КапитанВрунгель » П'ят березня 12, 2021 3:59 pm

Milinuk писав:
П'ят березня 12, 2021 11:45 am
Ну..ми хоча і без кола і без двора...але голови ( на плечах) в нас є .Перший стінгер ...не той перший з Афганістану а той що з Анголи - прибув саме в УРСР і після цього почались насищенні змагання між головами США і в нас з самостійним рухом так з "обміном досвіду".
США попереду в плані реалізацій техрішен - це безперечно....ми не можем навіть вийти на рівень реалізації Турції.Але разом з тим і в наших науковців є козирі.
Тебе бы, начальник, романы писать!(с)
Шановний пане Milinuk, все почалося з Вашого посту про ЗРК "Евенджер" у Сирії. Що конкретно Ви хотіли сказати про "дві наші"??? Може поясните, для зрозумілості Ваших думок та правильного їх сприймання???

КапитанВрунгель

Повідомлення КапитанВрунгель » П'ят березня 12, 2021 5:46 pm

BelphegorM-15 писав:
П'ят березня 12, 2021 5:06 pm
Я не дуже зрозумів, куди поділися три моїх крайніх відповіді панам Врунгель та Olexander. Уклінно прошу Адміністрацію Форуму відновити їх - в іншому випадку буду вважати за можливе діяти на власний розсуд.
Також вдруге підкреслюю, що людина, який вважає поняття "тактичний пуск" - "взятим зі стелі", не може вважатися такою, що засвоїла навіть ази щодо керованої ракетної зброї.
Я не фахівець з ППО, але зустрічав поняття "електронний пуск". Суть справи я поняв.

КапитанВрунгель

Повідомлення КапитанВрунгель » П'ят березня 12, 2021 7:22 pm

Milinuk писав:
П'ят березня 12, 2021 7:11 pm
КапитанВрунгель писав:
П'ят березня 12, 2021 5:46 pm
Суть справи я поняв.
Що Ви зробили?
Шановний пане Milinuk, суть справи я зрозумів- точніше так. Тепер Ви, будьте ласкаві, розтлумачте свій пост про "дві наші" та дайте відповідь на моє запитання.

КапитанВрунгель

Повідомлення КапитанВрунгель » П'ят березня 12, 2021 7:33 pm

Milinuk писав:
П'ят березня 12, 2021 11:45 am
не той перший з Афганістану а той що з Анголи - прибув саме в УРСР і після цього почались насищенні змагання між головами
Шановний пане Milinuk, не перестаю дивуватися- де Ви всі ці відомості берете??? На які факти спираєтесь у своїх твердженнях??? :?

Відповісти