3 Світова

Розділ присвячений збройним локальним, регіональним та світовим конфліктам
Milinuk

Re: 3 Світова

Повідомлення Milinuk » П'ят січня 10, 2020 2:55 pm

divmil писав:
Чет січня 09, 2020 11:28 pm
Распространяется версия что самолет был сбит ПВО работавшей в "автоматическом режиме", тоесть без вмешательства операторов.
Я впервые слышу о подобном. Это реально реализованный режим работы ПВО или чьито фантазии?
в сложившейся обстановке -единственно правильная и политическая здравая рабочая версия-происки третьей силы ,которая хотела поссорить два братских народа Ирана и США+дополнительно предупредить наглядно в.и.о. президента Украины ,что всякое случается и все тайное становится явным даже в "оманливому омані"...пво,ираны со сша и самолеты -это конечно одно...но тут более важно инное-Украина находилась в тот момент практически целые сутки без управления верховным +ключевые посты также были на очередных (сам президент отдыхал уже 6 или 7 раз за время нахождения на посту)отдыхах за границами Украины.Выводы весьма и весьма
Не стоит отдавать честь тому,кто не может вам ответить

divmil

Повідомлення divmil » П'ят січня 10, 2020 4:29 pm

RuslanUA писав:
П'ят січня 10, 2020 11:03 am
divmil писав:
Распространяется версия что самолет был сбит ПВО работавшей в "автоматическом режиме", тоесть без вмешательства операторов.
Я впервые слышу о подобном. Это реально реализованный режим работы ПВО или чьито фантазии?
У ТорМ1 є такий режим, оператор тіки тисне пуск, якщо згідний. Там як раз по низьковисотним він застосовується.
То есть оператор таки участвует в запуске?
Тогда это не совсем автомат, пишут как раз про то что система мол "сама пустила ракеты", без участия расчета

JamalUA

Повідомлення JamalUA » П'ят січня 10, 2020 11:41 pm

divmil писав:
П'ят січня 10, 2020 4:29 pm
RuslanUA писав:
П'ят січня 10, 2020 11:03 am
divmil писав:
У ТорМ1 є такий режим, оператор тіки тисне пуск, якщо згідний. Там як раз по низьковисотним він застосовується.
То есть оператор таки участвует в запуске?
Тогда это не совсем автомат, пишут как раз про то что система мол "сама пустила ракеты", без участия расчета
без ключа - ніщо і нікуди :mrgreen:

RuslanUA

Повідомлення RuslanUA » П'ят січня 10, 2020 11:48 pm

Був режим автоматичного по пам'яті, але як він працює, Я вже не пам'ятаю...

UMKA007

Повідомлення UMKA007 » Суб січня 11, 2020 7:18 am

«Людський фактор»: Іран визнав, що помилково збив український літак МАУ
Іран заявив, що літак Boeing 737-800 компанії Міжнародні авіалінії України ненавмисне збила іранська ракета, оскільки його прийняли за ворожий об'єкт.
Про це повідомив у своїй заяві генеральний штаб Збройних сил Ірану, повідомляє іранський телеканал PressTV.

У заяві йдеться, що іранські військові «ненавмисне» збили український літак, внаслідок чого загинуло 176 людей. Причиною назвали «людський фактор», передає The Guardian.

Також зазначається, що відповідальних за трагедією буде покарано, а іранський уряд приносить вибачення сім'ям загиблих.

Іранські військові також повідомили, що в день аварії літака помітили зростання активності американських військових літаків навколо кордонів Ірану, а іранські військові помітили повітряні цілі, які начебто рухалися в бік іранських військових об'єктів, додає CNN. Низка оборонних центрів зафіксували посилену активність у повітряному просторі на своїх радарах, через що війська протиповітряної оборони Ірану були приведені в бойову готовність.

Далі уточнювалося, що збитий літак сплутали з ворожою ціллю після того, як він повернув у бік військового центру Корпусу вартових Ісламської революції — військової структури Ірану, що діє паралельно зі збройними силами.

«Військові були в стані найвищої бойової готовності. У таких умовах — через людський фактор і цілком ненавмисне — рейс було збито», — йдеться в заяві.

Там також зазначається, що притягненням винних до відповідальності займатиметься юридичний відділ військ Ірану.
https://hromadske.ua/posts/iran-viznav- ... kij-litak
Уроди

Віктор

Повідомлення Віктор » Суб січня 11, 2020 9:12 am

Тим не менше їм вистачило мужності визнати це. А от хто справжні уроди, так це наше політичне керівництво, яке брехало, бреше і далі брехатиме у всьому, чого не торкнись...
Ввічливий, як москаль у Криму.
Натягувати сову на глобус має право тільки воєнна розвідка України.

КапитанВрунгель

Повідомлення КапитанВрунгель » Суб січня 11, 2020 11:00 am

Віктор писав:
Суб січня 11, 2020 9:12 am
Тим не менше їм вистачило мужності визнати це. А от хто справжні уроди, так це наше політичне керівництво, яке брехало, бреше і далі брехатиме у всьому, чого не торкнись...
Ви взагалі чи конкретно про цю ситуацію зі збитим літаком?

General Dead
Контактна інформація:

Повідомлення General Dead » Суб січня 11, 2020 12:55 pm

Віктор писав:
я думаю у них не было иного выбора как признать очевидное, мужество тут не при чем. Если бы они начали морозиться в этой ситуации, то это прямо бы свидетельствовало что сбили преднамеренно.

Milinuk

Повідомлення Milinuk » Суб січня 11, 2020 1:45 pm

General Dead писав:
Суб січня 11, 2020 12:55 pm
Віктор писав:
я думаю у них не было иного выбора как признать очевидное, мужество тут не при чем. Если бы они начали морозиться в этой ситуации, то это прямо бы свидетельствовало что сбили преднамеренно.
выбор есть всегда и выгодный всем сторонам...все равно исполнителей повяжут...они могли бы пойти на сотрудничество со следствием и раскаяться ,что ракеты пускали не случайно,а по уговору с кремлевскими отбросами,кои хотели разжечь конфликт между США и Ираном...последствия в сим случае менее болезненны и компенсации нулевые от Ирана...но еще не вечер-ведется следствие :P
Не стоит отдавать честь тому,кто не может вам ответить

Erelion
Експерт

Повідомлення Erelion » Суб січня 11, 2020 2:35 pm

Заява командувача аерокосмічними силами КВІР Аміра-Алі Хаджизаде: "Я особисто приймаю на себе повну відповідальність за ненавмисне збиття українського літака. Коли я зрозумів, що трапилося, мені хотілося померти, щоб не бути свідком такої події".

Оборонна система Ірану помилково визначила український літак як крилату ракету через напрямок, у якому він летів. Більше тижня всі системи ППО в країні знаходилися в стані повної бойової готовності через загострення відносин з США. В ніч інциденту рівень готовності піднявся до рівня стану війни. Коли літак вилетів з аеропорту, система бачить, що згідно з інформацією, наданою оператору, ситуація є бойовою, і була запущена крилата ракета. Оператор в цих обставинах мав зателефонувати і підтвердити запуск, але його система зв'язку, очевидно, не працювала. Або спрацювала система перешкод, або мережа була перевантажена, в будь-якому випадку в цих умовах у нього була можливість прийняти рішення протягом 5 секунд, і він не зміг цього зробити. На жаль, він прийняв невірне рішення, ракета була випущена і літак був збитий."

Хаджизаде заявив, що отримав інформацію про збитий літак в середу вранці. Він запевняє, що Іран не збирався приховувати обставини катастрофи, а не розкривав інформацію до сьогодні тільки для того, щоб зібрати всі необхідні дані.
https://www.pravda.com.ua/news/2020/01/11/7237078/

Відповісти